Jovena, kosmetický salon a centrum liposukce Ostrava


JOVENA se trochu vymyká pojmu běžných kosmetických salonů a také dermatologických ordinací. Vlastně je spojuje.

Máme rádi moderní metody a techniku. Pracujeme pouze s přístroji, kterým věříme a jejichž technologie vychází z platných fyzikálně-technických principů. 

Přístroje prošly řádnou certifikací a kontrolou. Laserová zařízení jsou schválena Krajskou hygienickou stanicí.

Kosmetická ošetření rovněž nejprve ověřujeme na sobě samých 🙂 než vám je nabídneme. Pracujeme s kosmetikou, která nepatří k nejlevnějším, ale stojíme si za její účinností. Konkrétně se zejména u nás setkáte s programy založenými na používání bioceutické kosmetické řady Natinuel. Tato italská značka není příliš známá. Není často inzerována. Společnost vkládá investice místo do reklamy do vlastního výzkumu a je to na účincích kosmetiky znát.

Nabízíme vám rovněž možnosti bezplatných konzultací. Chápeme, že je dnes na trhu řada řešení a možností, ve kterých se laik málokdy dokonale orientuje. Máte pochybnosti o vhodnosti některého zákroku? Chcete se důkladněji o procedurách informovat? Přijďte na konzultaci. Nezaplatíte nic, jen si na vás musíme vyhradit čas a je tedy třeba se objednat.

Zakládáme si na férovém přístupu ke klientele. Pokud si myslíme, že byste neměli některý ze zákroků podstupovat, sdělíme vám to.

Zodpovíme vám pravdivě veškeré dotazy. Nebudeme vám nic přikrášlovat a nic zatajovat. Chápeme, že někdy pod vlivem reklamního působení v médiích včetně komerčních článků, může mít člověk o celém zákroku, který se chystá podstoupit, zkreslenou představu. Vše s vámi probereme.

chemicky peeling4

Zakládáme si na šetrnosti a efektivitě ošetření v souladu s přirozeným vzhledem. Nenajdete u nás botoxové injekce. Všechny u nás používané přístroje pracují na principu "pomoci" v péči o přirozeně mladý a zdravý vzhled. Stejně tak bioceutická řada Natinuel je hypoalergenní kosmetikou, která skutečně není (ani pomocí zakázkových laboratoří) testována na zvířatech.

Jsme milovnicemi přírody. Podporujeme řadu humanitárních organizací, mezi jinými OBRAZ - obránci zvířat nebo Lékaři bez hranic.

Provozovna:

Jovena - kosmetická klinika, Smetanovo náměstí 328/1, Ostrava - Moravská Ostrava, 702 00

Provozovatel:
Ing. Monika Wildnerová, Provaznická 1646, Šenov, 739 34
IČO: 73961370
Provozovatel je zapsán v živnostenském rejstříku

jovena2

Provádíme: