Odstranění celulitidy – ultrazvuk Neo Vlna

Již několik let je známý vysoce efektivní účinek ultrazvukových technologií v dermatologii. Pomáhá nám v omlazení pokožky obličeje, ale také k celkovému stavu lepší pokožky na těle. Výborně se uplatní v boji s celulitidou!

S celulitidou se setkáváme v dnešní době čím dál častěji a v čím dál tím mladším věku. Nemá nic společného s celkovou váhou. Je obvykle výsledkem ne zcela zdravého způsobu života. I když se stravujete zdravě a pravidelně cvičíte, můžete pozorovat nepěkné hrbolky pomerančové kůže na pokožce. Díky stresu, špatnému pitnému režimu, hormonální nerovnováze.

Začněte včas! Pomoci odstranit celulitidu může ultrazvuk ve spojení s fotonovou terapií.

Ultrazvuk dokáže pleť vyhladit, prokrvit, motivovat ke zpevnění. Podporuje lymfatickou cirkulaci. Při pravidelném působení je výborným prostředkem jak bojovat proti celulitidě, ale také dokáže zachovat pevný a hladký zadeček a na pohled sametově jemné stehna.

Intenzivní fokusovaný ultrazvuk je směřován a aplikován frakčně do hlubokých vrstev pokožky, díky čemuž dochází k hloubkovému vypínání pokožky a její rejuvenaci. 


Současně terapie využívá příznivého působení barevného světla určitých vlnových délek. Fotonová terapie tak účinně přispívá k vyššímu a zejména okamžitému efektu.

Celulitida mizí skoro před očima.


Červené světlo - stimuluje tvorbu kolagenu

Modré světlo - má antibakteriální schopnosti, čistí póry, podporuje tok lymfy a přispívá tak k celkové prevenci vzniku celulitidy


Ultrazvukovou vlnu lze využít na:

  • odstranění celulitidy na stehnech a hýždích
  • zjemnění strií na břiše
  • vyhlazení pokožky na zadní i přední části stehen včetně kolen

Liftingový efekt je viditelný okamžitě a vydrží po několik týdnů.

Procedura není nijak bolestivá. Ošetření obvykle trvá cca 30 minut. Jedná se o velmi příjemný a uklidňující proces. Ihned po ošetření cítíte příjemnou změnu na pokožce. Procedura není nijak nebezpečná. Nemá žádné vedlejší účinky. Opakování je zcela libovolné a záleží jen na vaší potřebě mít hladkou a vypnutou pleť bez kazů. Doporučujeme absolvovat 6 ošetření rychle za sebou (2x do týdne) a následně udržovací kůru podle potřeby.

Doporučujeme proceduru doplnit o lymfodrenáž (pro zrychlení nástupu účinku procedury) nebo působení speciálního bahna VITAL MUD (Natinuel). Bahno je speciálně vytvořeno pro vyhlazení pokožky. Dodává jí veškeré potřebné živiny a pleť se stává výrazně hebkou.


Vyzkoušejte celou trojkombinaci! Cena je 745 Kč za 90 minut kompletního ošetření.


Budete výsledkem příjemně překvapená!