Ulthera – neinvazivní lifting obličeje (facelift)

Ulthera je nejnovější technologie pro nechirurgický lifting obličeje, krku, dekoltu a dalších částí těla s povolenou tkání.

Ulthera je technologie, která byla testována klinicky a poté schválena úřadem FDA jako neinvazivní facelifting. Ultheru doporučujeme každému zájemci o vypnutou a pevnou pokožku, pokud nemůže nebo nechce podstupovat chirurgický zákrok. Technologie pochází z USA.

Lifting Ulthera je jediné neinvazivní kosmetické ošetření schválené komisí FDA pro vypnutí tkání a zamezení prohlubování vrásek.

Přístroj funguje na bázi vysoce fokusovaného ultrazvuku. Speciální sondou jsou do pokožky vysílány ultrazvukové vlny a jejich účinek je koncentrován do jediného bodu. Ultrazvuk se tak dostává do stejné hloubky podkoží jako při chirurgickém zákroku. Vzniká kolagen díky kterému se pleť začne postupně sama vypínat.

Výsledky jsou viditelné nejvíce po 3 měsících!

Ošetření je zejména vhodné pro:

  • odstranění podbradku
  • zvednutí povolené brady a oblasti tváří
  • okolí očí a pokleslá spodní víčka
  • vypnutí čela a spánků
  • zmírnění viditelnosti hlubokých vrásek (nosoretní rýhy, vrásky mezi obočím)
  • zpevnění pokožky na krku
  • povolenou tkáň dekoltu

Ceny najdete v ceníku služeb.

Ošetření není časově náročné. Kompletní lifting obličeje netrvá déle než hodinu. Lifting obličeje, krku a podbradku kolem 120 minut.

Je ošetření Ulthera bolestivé?

Při ošetření budete patrně vnímat nepříjemné pocity. Ty jsou důkazem správného zacílení ultrazvuku a jeho působení v potřebné hloubce podkoží. Ošetření nicméně není bolestivé.

Ultrazvuk je metoda, kterou používají lékaři přes 50 let a je tedy dostatečně prověřená.

Ulthera-před-po2
Ulthera-před-poZpevnění a omlazení pleti probíhá zevnitř - tvoří se nový kolagen. Díky tomu vydrží vaše pleť mladá a pevná opravdu dlouhou dobu.

Po ošetření může dojít k lehkému zarudnutí a podráždění kůže, které samo o sobě vymizí.

Jak ošetření probíhá?

Před samotným ošetřením proběhne konzultace problémů a nastavení parametrů přístroje. Přístroj Ulthera pracuje do značné míry automaticky - dokáže sám na konkrétně označeném místě najít správnou hloubku a vyslat cílený svazek ultrazvukových vln. Při ošetření pacient leží na lůžku.

 

Největší výhoda terapie?

Ulthera má oproti ostatním neinvazivním a méně intenzivním ošetřením jednu obrovskou výhodu. Není nutné jej opakovat v krátkých časových intervalech.

Ulthera terapie je silnější a účinnější ošetření než mikrojehličková radiofrekvence známá pod obchodní značkou THERMAGE.

Stačí přijít jednou za několik let!

  • Klinické testy z USA prokazují, že výsledek jediného ošetření vydrží až po dobu 5ti let!
  • Odcházíte bez jizev, bez nutnosti rekonvalescence a bez viditelných stop zákroku na ošetřovaných místech.
  • Vypnutí pokožky probíhá samovolně, bez odstranění kůže a tedy maximálně možným přirozeným způsobem.

Co říkají na Ulthera Terapii lékaři?

Dr. William Philip Werschler Klinický profesor dermatologie University of Washington, WA, USA

„Zlatým standardem obličejového liftingu je bezpochyby chirurgický face-lift. S Ultherou se neinvazivně blížíme tomuto standardu, což má obrovský dopad. Objem můžeme změnit dermálními fillery, vyhladit vrásky neurotoxiny, provést resufacing lasery, ale co jsme nebyli schopni vytvořit, byl lifting a zpevnění zevnitř! Radiofrekvence nám dala částečně možnost jít touto cestou pomocí ložiskového prohřívání, ale Ultherapie umožňuje vytvořit obrazce a roviny podpovrchových žádoucích tepelných poškození obklopených zdravou tkání, což je využití metodologie obdobné směrovému faceliftu v hlubokých rovinách. To je významný posun vpřed k výsledkům, kvůli kterým chodí klienti na invazivní plasticko-chirurgické zákroky, ale za použití neinvazivních, metodologicky obdobných metod.“

Co píší o Ulthera metodě liftingu obličeje média 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY  777 332 065