E-light trvalá depilace

Nejmodernější technologie vyvinuly spojení zvané E-light, které kombinuje IPL (intenzivní pulsní světlo) s radiofrekvencí (RF).

 

V tuto chvíli nejmodernější klinicky ověřená metoda, jak se trvale zbavit nežádoucího ochlupení a to rychle a bezbolestně - trvalá depilace E-light.

 

Pod názvem "trvalá depilace" se skrývá postupný proces oslabování síly a intenzity růstu chloupků na nežádoucích místech.

 

Princip ošetření spočívá v tom, že paprsek intenzivního světla je pigmentem chloupku (jeho dutou částí) veden ke kořínku (folikulu) a ten zničí. Po zničení všech chloupků je současně v podkoží vytvořeno prostředí, které je pro další růst chloupků nepříznivé. Organismus není nijak poškozen a světelné paprsky nemají žádné vedlejší či nežádoucí účinky. Epilace prostřednictvím E-light jsou naprosto bezbolestné a několikanásobně účinnější, než pouze s klasickým IPL.

 

Kombinací obou metod lze odstranit i světlé chloupky, se kterými má klasické IPL nebo laserová metoda problémy.

Prokazatelnou výhodou spojení trvala-epilaceúčinku obou technologií je odstranění i tenkých či světlých chloupků, které nemají dostatek pigmentu, a klasické IPL se tak jimi nedostane až k cibulce a vlásečnicím, které ji vyživují. Především doporučujeme e-light aplikovat na chloupky nad horním rtem, chloupky na bradě a tvářích a v podpaží. Díky spojení s radiofrekvencí je systém lépe naváděn a E-light spolehlivě funguje na všechny tyto typy chloupků!

Aplikace pomocí IPL světla a RF se nemusíte bát. Jedná se o bezpečnou a bezbolestnou metodu. Při vlastní proceduře můžete pociťovat jen lehounké štípnutí a teplo, které ovšem není nepříjemné.

K dosažení maximálního účinku doporučujeme 6-10 návštěv vždy s odstupem 4 týdnů.

 

 

Čeho se vyvarovat před E-light trvalou epilací?
Jak se na E-light trvalou epilaci připravit?
Proč je nutné ošetření několikrát opakovat?

 

KONTAKTY

SLEDOVAT AKCE