Terapie kyslíkem O2 Therapy

Co všichni nutně potřebujeme? Vodu a kyslík! Stejně je na tom i naše pleť. Potřebuje hydrataci a dostatek zdravého vzduchu k absorpci kyslíku.

Bohužel, dnes žijeme na místech, kde vzduch již moc čistý není. Obvykle to ani nevnímáme. Naší pleti ale kyslík znatelně schází. Dává nám to znát různými způsoby. Je unavená, zašedlá, s vaky pod očima, vytváří pupínky a zanícená místa.

O2

Kosmetické ošetření O2 dodá pleti především kyslík. Navíc je to zábava! 🙂

Ošetření O2 je speciální Oxygen therapy mask v kombinaci s důkladnou přípravou pleti pomocí mikrodermabraze. Zahrnuje také závěrečné působení povrchových kyslíkových molekul přímo na pokožku.

OXYGEN FACIAL MASK

Přirozenou cestou dodá do buněk kyslík, aktivuje a regeneruje buňky pleti. Navíc účinně pleť pročistí a osvěží. Pokožka je zářivá a půvabně zdrav

Doporučujeme pro okamžitý účinek a zdravý přísun potřebných látek do stresované pleti. Ideální je spojit proceduru s ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí!

Ošetření nezahrnuje žádné další zbytečné krémy a látky. Jen a jen kyslík, kyslík, kyslík v několika verzích pro ideální vstřebání. Doplněný o vitamíny a prvky potřebné pro výživu pleti. Ošetření je určenou zejména pro pleť normální až mastnou.

Rozjasnění pleti uvidíte ihned po aplikaci! Bude přirozeně hebká, růžová, zdravá a krásná!

Navíc si to užijete - maska na pokožce aktivně reaguje, bublinky pronikají do pórů a vy to skutečně cítíte. Je to velice příjemné!

Doporučujeme pro pleť mladou i zralou, mastnější, problémovou. Alespoň 6 ošetření vždy v rozmezí 3 týdnů. Péči je možné doplnit o produkty s obsahem kyslíku pro domácí použití a hypoalergenní Cleanser Natinuel.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065