Terapie kyslíkem O2 Therapy

 

Co všichni nutně potřebujeme? Vodu a kyslík! Stejně je na tom i naše pleť. Potřebuje hydrataci a dostatek zdravého vzduchu k absorpci kyslíku.

 

Bohužel, dnes žijeme na místech, kde vzduch již moc čistý není. Obvykle to ani nevnímáme. Naší pleti ale kyslík znatelně schází. Dává nám to znát různými způsoby. Je unavená, zašedlá, s vaky pod očima, vytváří pupínky a zanícená místa.

 

O2

 

Kosmetické ošetření O2 dodá pleti především kyslík. Navíc je to zábava! 🙂

 

Ošetření O2 je speciální Oxygen therapy mask v kombinaci s důkladnou přípravou pleti pomocí mikrodermabraze. Zahrnuje také závěrečné působení povrchových kyslíkových molekul přímo na pokožku. 

 

Oxygen Facial Mask

Přirozenou cestou dodá do buněk kyslík, aktivuje a regeneruje buňky pleti. Navíc účinně pleť pročistí a osvěží. Pokožka je zářivá a půvabně zdravá.

Doporučujeme pro okamžitý účinek a výborný poměr rychlost/cena. Celá procedura trvá 60 minut. A to včetně diamantové mikrodermabraze. Ošetření nezahrnuje žádné další zbytečné krémy a látky. Jen a jen kyslík, kyslík, kyslík v několika verzích pro ideální vstřebání. Doplněný o vitamíny a prvky potřebné pro výživu pleti. Ošetření je určenou zejména pro pleť normální až mastnou.

Rozjasnění pleti uvidíte ihned po aplikaci! Bude přirozeně hebká, růžová, zdravá a krásná!

 

Navíc si to užijete - maska na pokožce aktivně reaguje, bublinky pronikají do pórů a vy to skutečně cítíte. Je to velice příjemné!

 

Unikátní kombinace kyslíku a výtažků z bylin zajistí nejen omlazení ale i vypnutí povadlé pleti, redukci vrásek a mimických linek. Zároveň se zvýší pevnost a pružnost povadlé pleti.

Doporučujeme pro pleť mladou i zralou, mastnější, problémovou. Alespoň 6 ošetření vždy v rozmezí 3 týdnů. Péči je možné doplnit o produkty s obsahem kyslíku pro domácí použití a hypoalergenní Cleanser Natinuel.

 

 

CENY    SLEDOVAT AKCE

KONTAKTY    777 332 065