Podpora růstu vlasů

Padání vlasů je normální jev a je běžnou součástí obnovy vlasové kštice. Vlasy nám padají celý život. Pokud ale vlasy padají víc, než je zdrávo, je nutné zapřemýšlet nad příčinou a tento problém začít řešit.

Problém vypadávání vlasů, které může být pro jedince často traumatické, postihuje jak muže, tak i ženy.

  • U mužů je padání způsobeno pohlavním hormonem testosteronem. Fyziologická plešatost postihuje až 50 % mužské populace v různé míře postižení. Může rovněž docházet k patologickým stavům díky vlivu interních chorob. Často je také strůjcem problémů stres.
  • U žen je řídnutí vlasů mnohdy způsobeno obdobími hormonálních změn (puberta, menopauza, těhotenství…) a nerovnováhou hormonů. Další možné vlivy na řídnutí vlasů a plešatost mohou mít přirozené procesy při stárnutí pokožky, moc často stahované vlasy do ohonu či jejich přehnané tupírování i dlouhodobé nošení pokrývek hlavy.

Pokud váš vlasový porost řídne a potřebujete posílit a obnovit práci podkožních buněk, volte přirozený a zcela bezpečný způsob! Plazma lifting je moderní podpora růstu vlasů, přirozeně dodá vaší pokožce řadu vitamínů a hormonů potřebných pro krásnou, zdravou a hustou kštici vlasů.

Oproti obecnému přesvědčení totiž nepřestávají vlasy náhle růst, jen se radikálně mění jejich kvalita a vzhled. Dochází k miniaturizaci folikulů, takže místo bujné kštice roste jen jemné a krátké chmýří. Folikuly jsou ale stále funkční a proto je tady způsob, jak obnovit původní vlasový porost.


PRP - využití vlastní plazmy je vědecky podložená metoda „autologní regenerativní medicíny“ založená na využití vlastní bioaktivní krevní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Díky přidaným aktivátorům se do pokožky dostávají růstové faktory a ty jsou přirozeným stimulátorem pro růst buněk. V tomto případě je přirozeným výsledkem zahuštění a zvýšení kvality vlasů.


Výsledek po 6 měsících od aplikace.

Jak terapie probíhá?

Terapie začíná odebráním běžného množství krve (jedna injekční stříkačka). Ve speciálním přístroji následně dojde k oddělení plazmy. Plazma se smíchá s předem sterilně připraveným aktivátorem látek (zkumavka je dodávána v setu pro jedno použití již připravena a vaše krev se tak okamžitě po odstředění obohatí).

Takto získaná směs je aplikována mikrojehličkovou metodou (mezoterapie) zejména do okolí čela a začátku vlasového porostu.

Jedná se o téměř bezbolestnou a velmi účinnou proceduru. Vzhledem k užití vlastní plazmy je tato metoda vhodná i pro alergiky nebo pacienty s velmi citlivou pokožkou.

Metoda plazma liftingu není náhražkou transplantace vlasů. Není určena pro obnovu vlasů tam, kde již vlasové kořínky odumřely. Je určena pro posílení pokožky hlavy, rozmnožení zdravých buněk se silnou aktivitou, podpořených přívalem růstových hormonů k tomu, aby postupně pokožka začala produkovat zdravé, silné vlasy. 

Výsledek po 6 měsících od aplikace.

Nehrozí absolutně žádná rizika nebo alergické reakce. Plazma terapie (PRP) se dá opakovat v případě potřeby i několikrát bezprostředně za sebou.

V případě včasného zákroku je dostačující 1 ošetření ročně.

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY  777 332 065