Tip Top Tush – pevný zadeček a stehna bez celulitidy!

Jeden z nejvýraznějších znaků ženské postavy je zadeček.

 

A pro muže je to prý jeden z nejpřitažlivějších objektů
zadek2našeho těla.

 

Není tedy divu, že bychom si přály mít pozadí pevné a sexy, bez celulitidy, zkrátka takové, za kterým se muži otočí.

 

Sexy pozadí můžete docílit hodinami strávenými v posilovně ... nebo speciální kosmetickou procedurou "TIP TOP TUSH" - pevný zadeček bez celulitidy!

 

Tato procedura trvá celkem 80 minut a zahrnuje kombinaci působení vakuové hlavice (tato intenzivní masážní činnost rozbourá již vzniklé tukové polštářky a rozproudí krevní oběh, prokrví pokožku, zpevní svaly), působení bahenního zábalu VITAL MUD (zábal je speciálně vyvinutý k vyhlazení pleti stehen a hýždí - funguje jako přírodní peeling), a následné lymfodrenáže (ta se postará o to, aby se nečistoty dostaly z těla ven a současně, aby dobře fungující lymfatický systém byl přirozenou prevencí celulitidy).

 

Procedura se může také omezit jen na působení vakuové HLAVICE a LYMFODRENÁŽE.

 

TIP TOP TUSH zahrnuje

90 minut péče o vaše pozadí s cílem zpevnit svalovou tkáň, vyhladit pokožku, odstranit celulitidu a dodat vašemu zadečku sexy vzhled!

  • vakuová stimulace hýždí pro zpevnění zadečku pomocí hlavice VACU HEAD.
  • na vyžádání – chemický peeling RENOPHASE pro vyhlazení strií a celkové zjemnění a omlazení pokožky.
  • zábal hýždí do aktivního bahna VITAL MUD pro zpevnění zadečku a posílení tkání
  • LYMFODRENÁŽ s vyhříváním organismu pro odvodnění, vyhlazení pokožky a odstranění celulitidy

 

VITAL MUD

VITAL Mud je bahno s vysokou biologickou aktivitou a díky vysokéNatinuel-vitalMudmu obsahu minerálů a oligoprvků ve spojení s řasami, escinem, karnitinem a fl avonoidy podporuje vylučování toxinů a nadbytečných tekutin vyskytujících se v tkáních. Tím zmenšuje otoky, stimuluje
cirkulaci, zlepšuje mezibuněčnou výměnu a tonus pokožky, aktivuje lokálně metabolismus tím, že podporuje redukci adipozních tkání. Použití tohoto bahna je určeno ke zpevnění tkání, k ošetření proti celulitidě, k tonizující a očistné péči a je pomocníkem při řízených dietních režimech zaměřených na modelaci postavy.

NEW FORMNatinuel-serum-zadek

Prostřednictvím synergického vlivu speciálních aktivních látek jsme dnes schopni zajistit vzájemné biologické působení na více úrovních pokožky a současně úspěšně ošetřit různé
estetické problémy. NEW FORM je mléko obsahující koncentraci peptidů ve spojení s komplexem flavonoidů. Ty jsou schopné stimulovat lipolýzu, zlepšovat mikrocirkulaci, pevnost, tonus a pružnosti pokožky.

 

Honbu za dokonalým pozadím spustila svého času již Jennifer Lopez. Dnes ji dotahuje hvězdička reality show Kim Kardashian. Dámy mají totiž jasno - chtějí mít přesně tak pevný zadeček jako jmenovaná dívka. Utrácejí proto za novou proceduru kombinující osvědčené metody působení na pokožku hotový majlant.
Super.cz

 >> více

 

CENY    SLEDOVAT AKCE

KONTAKTY    777 332 065