Nutriční poradenství, hubnutí, InBody analýza těla

Trvale zhubnout a netrpět přitom hlady ani pocitem, že něco "musíte" nebo naopak "nesmíte" není nic jiného, než otázka správného nastavení životního režimu.Režimu, který budete schopni akceptovat, který vás bude snad i bavit. Který dodržíte.

 

Váš organismus jej přijme jako lepší, než ten dosavadní, srovná se s ním následně i psychika a to je základ toho, že vaše váha půjde dolů a také na požadované hodnotě zůstane.

 

nutriční poradenství

Nastavením správného životního režimu pro každý organismus individuálně se zabývá nutriční poradenství. Nemusíte bojovat sami a už vůbec nemusíte být odkázáni každý týden na jiné medializované informace - mnohdy si protiřečící. Nutriční poradenství v Joveně vychází z důkladného rozboru vašeho těla, vašich stravovacích možností a návyků a vašeho životního stylu. Zpracujeme pro vás metodiku, která vás nebude k ničemu "nutit" ze dne na den ... která pro vás bude splnitelná a schůdná. Probereme s vámi chyby, které děláte v rámci životního stylu a najdeme společně jejich řešení. Výsledkem bude, že se budete cítit lépe, shodíte přebytečné tuky a to bez drastických diet a tedy následných jo-jo efektů.

 

Důležitým předpokladem, jak začít měnit něco ve svém stravování, je zjistit, jak jste na tom aktuálně nyní.

 

 >> více

 

CENY    SLEDOVAT AKCE

 

KONTAKTY    777 332 065