Odstranění celulitidy – Anticelulli Head hlavice

Celulitida je vedlejším projevem nepříliš zdravého způsobu života, který v posledních letech ve městech vedeme.

Přestává nám dobře pracovat lymfatický systém a může začít proces ukládání drobných tukových hrudek známých jako „pomerančová kůže“. Boj s celulitidou je dnes běžným kosmetickým problémem, který má svá řešení.

 

Tento proces nemá nic společného s postavou jako takovou, nevyhýbá se ani velmi štíhlým ženám.

 

Nabízíme vám poměrně rychlou a bezbolestnou metodu jak celulitidu zmírnit, odstranit a také jí předcházet. Pokud nejste právě milovníkem posiloven a sportovních zařízení, máme pro vás příjemnou alternativu intenzivní vakuové masáže. Za pomoci VAKUOVÉ HLAVICE - přístrojem Anticelulli Head.

 

celulitida-vacu

Pro zvýšenou účinnost a rychlý nástup zlepšení pokožky doporučujeme kombinovat tuto formu ošetření s lymfodrenáží, ideální počet je 9 x vakuová hlavice + 15 x lymfodrenáž. Výsledek vás příjemně překvapí!

 

Nahraďte prostě únavné cvičení účinnější a cílenější intenzivní procedurou.

Nejluxusnější variantou je současně kombinace se zábalem se speciálním bylinným bahnem pro zjemnění pokožky zadečku a stehen, případně s chemickým peelingem na stehna a zadečkem pod názvem TIP TOP TUSH.

 

VITAL MUD bahenní zábal je vyvinut speciálně pro vyhlazení a zpevnění stárnoucí pokožky. Nanáší se na stehna a zadeček. Působení cca 30 minut.

Chemický peeling Renophase je určen pro silnější obnovu povrchové struktury pokožky na stehnech a zadečku. Doporučujeme pro věkovou skupinu 35+

Lymfodrenáže nám zajistí trvalost dosaženého výsledku tím, že pomohou zlepšit lymfatický oběh a odvést škodliviny z těla. Zdravý lymfatický oběh je základem zdravé a hladké pokožky. Věnujte proto pozornost pitnému režimu a pravidelnému pohybu.

Termostimulace nám zajistí rychlé odbourání tukových hrudek a odplavení nečistot díky opravdu vysoké teplotě kolem 80 °C.

 

> více

 

CENY    SLEDOVAT AKCE

 

KONTAKTY    777 332 065