E-light – laserové ošetření akné a pigmentových skvrn

E-light je metoda, která kombinuje účinné procesy z IPL a radiofrekvence. Díky tomuto spojení je metoda IPL skutečně bezbolestná a  výsledky jsou rychlejší.

 

Světlo pracuje díky různým filtrům na několik zásadních problémů na povrchu pokožky - protizánětlivě působí na akné, odstraňuje pigmentové skvrny, vyhlazuje jizvičky a rovněž umí vyhladit jemné vrásky.

 

E-light (IPL s radiofrekvencí) při účinku na akné, odstranění pigmentových skvrn i eliminaci vrásek můžeme použít na rozličných místech těla jako je tvář, krk, dekolt, hřbety rukou a předloktí, ramena i záda apod. Po aplikaci dochází současně k podstatnému vyhlazení a zjemnění pokožky.

 

chemicky

Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci! (Doporučuje se ale obvykle cca 6 ošetření daného místa v rozmezí 2 až 4 týdnů podle intenzity problému).

 

Doba aplikace bývá mezi 10 – 25 minutami pro 1 oblast (obličej nebo hřbety rukou nebo dekolt atd.). Nejrychleji účinkuje světlo na léčbu akné, dále na odstranění větších skvrn a na omlazení pokožky - eliminaci jemných vrásek.

 

 >> více

 

KONTAKTY

SLEDOVAT AKCE