Odstranění akné – Akne Stop Therapy

 

Akné? Co s ním? Obvykle to chce trpělivost a zejména pravidelnou péči o pokožku a kvalitní a šetrné čištění pleti.

 

V naší nabídce máme speciální program AKNE STOP, který skutečně funguje a již po 3 ošetřeních na vás okolí zaznamená viditelné zlepšení. Program je sestavený ze speciálních produktů Natinuel - bioceutické kliniky. Ošetření zahrnuje rovněž čištění ultrazvukovou špachtlí. Absolvovala jej řada našich klientů a výsledky jsou až překvapivě rychlé a trvalé!Hvezda-1

 

Cena AKNE STOP THERAPY je 1.190 Kč.

 

Na vzniku akné se podílí celá řada faktorů, např. geneticky dané velké mazové žlázy a jejich zvýšená činnost podmíněná většinou hormonálně, dále zvýšený výskyt některých mikroorganismů. V neposlední řadě ovlivňuje citlivější pleť prostředí, v němž žijeme a stres. akneTyto nepříznivé změny společně vedou k ucpání pórů a vzniku zánětu ve vývodech mazových žlázek. Intenzita onemocnění je různá, od drobných zánětlivých pupínků až po tvorbu velkých kožních hnisajících hrbolů, které se po zhojení připomínají jizvičkou.

 

Program AKNE STOP THERAPY je vhodný nejen pro aknózní pleť, ale také pro pleť nadbytečně mastnou. Vyrovnává PH a postupně odbourává nadbytečný maz a stahuje póry.

 

 >> více

 

CENY    SLEDOVAT AKCE

KONTAKTY    777 332 065