Plazmalifting (Regen Plazma) – omlazení vlastní krví

Pokud uvažujete o prvním botoxu, věřte, že je na něj brzy. Jsou tady mnohem přirozenější cesty jak oddálit stárnutí.

Přirozenou cestou pomocí vlastní plazmy je možné čas zastavit a trochu jej i vrátit!

Plazmalifting neboli omlazení z vlastní krve je nejbezpečnější a nejpřirozenější metoda jak docílit omlazení obličeje, krku a dekoltu. V současnosti se jedná o jednu ze dvou nejoblíbenějších metod omlazovací kůry u celebrit. Nezatěžuje organismus, nemá žádné vedlejší účinky. 

Principem léčby je aplikace plazmy bohaté na destičky (PRP) do tkáně (obličej, dekolt, vlasová pokožka). Plazma obsahuje růstové faktory, což jsou rozpustné bílkoviny, cytokiny. Ty fungují jako biologické mediátory, které regulují klíčové fáze ve tkáňové reparaci pojivové tkáně a napodobuje fyziologický proces regenerace tkáně. Jinak řečeno, vaše pokožka je nucena dělat to, co by již v určitém věku běžně vůbec nedělala. Díky přidaným aktivátorům je potom tento proces zaručený a velice intenzivní. 

 
plasma8

Plazma získaná z vlastní krve pacienta funguje jako elixír mládí. Informujte se o této nové metodě u nás telefonicky nebo osobně. Máme již bohaté několikaleté zkušenosti.


Stačí vám přijít 1x ročně!


Protože se ukázalo, že tento systém opravdu výborně funguje, vyvinuli kosmetologové metodu zvanou Plazmalifting (omlazení vlastní krví).


Účinky jsou tedy již roky prověřené ortopedickým  a chirurgickým lékařským prostředím.


Jak ošetření plazma lifting probíhá?
Tuto proceduru bychom mohli také nazvat „dárcovstvím pro sebe“. Klient se dostaví na ošetření, kde mu zdravotní sestra odebere určité malé množství krve (běžná injekční stříkačka) a ihned za pomoci speciálního zařízení z ní odstředí plazmu.

Poté se plazma aplikuje mikrojehličkami klientovi zpět, obohacená o aktivátor. Tyto látky se přidávají k získané plazmě v předem připraveném sterilním setu. Sety se dodávají po kusech, na každou aplikaci samostatně. Naším dodavatelem je prověřená a světově známá společnost Tropocells.

Plazma se tedy aplikuje zpět Plazma lifting Jovenasvému původnímu dárci. Zákrok využívá mezoterapeutickou techniku (kosmetické mikrojehličky známé také z jiných ošetření – tzv. mezoterapie). Je jen lehce bolestivý, spíše by se dalo říci nepříjemný a to pouze na citlivějších místech (kolem rtů, nosu, na spáncích). Na oblast vpichu je předem nanesena anestetická mast. Plazma lifting opravdu není tak strašný jak na mnoha fotografiích vypadá.

Celý zákrok trvá necelých 60 minut v případě obličeje. Délka procesu je především závislá na případném počtu přestávek v ošetření. Vždy se spotřebuje celý získaný objem plazmy.

Před ošetřením je vhodné dodržovat zdravý stravovací režim (nejíst tučná jídla, nepít alkohol, pít dostatek vody). Pro případné snížení účinku PRP se nedoporučuje užívat cca 48 hodin před aplikací antirevmatika (Ibalgin, Brufen, Diclofenac, Aulin apod.)

Po aplikaci se u citlivější pleti mohou objevit drobounké ranky po jehličce nebo malé modřinky. Obojí je zcela přirozeným jevem a po několika málo dnech samo vymizí. Po aplikaci se doporučuje nechat pokožku v klidu dýchat a “hojit se”. Můžete mít subjektivní pocit lehkého svědění.

Kdy je pozorovatelný u plazmaliftingu efekt ošetření?

Plný efekt se projeví už po týdnu až dvou a “mladé” buňky v pokožce dále pracují až několik měsíců. Takže se dá říci, že s časem vypadáte lépe a lépe 🙂

Pleť vydrží v tomto režimu cca 8 – 12 měsíců.

Doporučujeme plazma lifting opakovat vždy nejméně 1 x za rok. Nejedná se totiž o proces konkrétní nápravy jednotlivých vrásek, ale spíše o přirozené oddálení stárnutí pokožky a po letech zkušeností nám výsledky dokazují, že okolí zaznamená největší změny po cca 3. zákroku. Ti kolem vás stárnou, vy naopak zcela zřetelně mládnete. Není výjimkou, že nám klientky po opakování plazma liftingu sdělí, že jim partner nebo spolupracovníci řekli, že vypadají lépe, než před dvěmi či třemi lety.

Kvůli této své vlastnosti se také plazma lifting ve světě nazývá VAMPÍR TERAPIÍ.

Co po aplikaci plazmy následuje?

Jedinečnost plazmaliftingu spočívá ve stimulaci přirozených mechanizmů lidského těla. Díky zavedení obohacené plazmy dochází k regeneraci buněk, které doslova začínají pracovat v „režimu mladého těla“. Jakákoliv imunitní
plasma-vlasy4nebo alergická reakce je přitom vyloučena, protože klientovi je implantován jeho vlastní, přirozený materiál. Vaše pleť den za dnem mládne a vám se takto daří oddálit přirozený proces stárnutí.

POZOR! Vyžádejte si informaci u poskytovatele služby o dodavatelích plazma – setů. Vaše krev je při této metodě pouhým nosičem. Důležitý pro kvalitu procedury je aktivátor, který je s vaší plazmou smíchán. Dodavatelů je celá řada a tudíž i kvalita dodávaných setů do klinik se různí. Doporučujeme vám zjistit si informace o dodavateli setů a rozhodnout se teprve na základě jejich prostudování.

K jakým změnám tedy dojde po aplikaci plazma liftingu?

Kůže se vypne a zlepší se její barva, obnoví se pružnost pokožky  – ne nadarmo tvoří druhou část názvu procedury výraz „lifting“. Injekce se aplikují v obličeji, na šíji, v oblasti dekoltu i na hřbetu rukou. Je možné ale provádět aplikaci kdekoliv si klient přeje. Plazma lifting efektivně bojuje s prvními vráskami, suchostí a loupáním kůže. Mizí viditelně kruhy pod očima, mimické vrásky kolem očí a v koutcích úst. Pokožka získává zdravý a mladistvý vzhled. Výsledky ošetření přetrvávají až 1 rok.

Plazmalifting v médiích - procedura, kterou celebrity právem milují!

Plazma lift media1
Plazma lift media
Plazmalifting v médiích

Plazma lifting je vhodný zejména pro:

 • redukci jemných, středně hlubokých a hlubokých v
  plazma lifting
  rásek souvisejících s věkem, podle toho je také zapotřebí případně několikrát proces za sebou zopakovat (
  opakovat je možné proceduru nejdříve za měsíc)
 • eliminaci drobných vrásek kolem úst
 • celkové omlazení pokožky a oddálení jejího stárnutí
 • redukci drobných mimických vrásek kolem očí
 • odstranění kruhů pod očima a pocitu unaveného vzhledu
 • vypnutí pokožky obličeje
 • prozáření a vyrovnání barvy pokožky
 • podporu růstu vlasů

 

 

Plazma lifting je dnes již běžnou a efektivní neoperační omlazovací metodou, která nemá žádné vedlejší účinky!

 

Aktivně jej využívají jak ženy, tak i muži. Koneckonců, co může být lepší, než vlastní materiál, „vlastní krev“?! Klienti jsou dle našich zkušeností s tímto způsobem omlazení velice spokojeni a rádi se po roce nebo i několika měsících vracejí.

Jedná se o vůbec nejúčinnější a nejšetrnější způsob, jak oddalovat efektivně stárnutí pleti.

Před vlastní aplikací probíhá (dle vašeho přání, není nutná) kozultační schůzka, na které si ujasníme vaše představy, důležitá pravidla, která je nutno dodržovat bezprostředně před a po aplikaci (před ní kvůli kvalitě plazmy a po ní k rychlé regeneraci pokožky) a probereme případné kontraindikace.

 

Máme letité zkušenosti, prověřené dodavatele sterilních setů pro zákrok s aktivátory pro  vysokou účinnost, zkušený personál a za sebou desítky spokojených klientů.

 

PŘEČTETE SI!

Abyste byli spokojeni s touto službou, je nutné ji vnímat jako proces preventivní.

Plazma lifting neodstraní hluboké vrásky, neporadí si s již povolenými konturami, nevyplní nosoretní rýhy ani vrásky mezi obočím. Nepozvedne vám ňadra.

Díky této metodě dodáte do své pokožky především velké množství růstových faktorů a donutíte ji tak k práci, kterou by již od 30 let věku vůbec nedělala.

Mládnout budete postupně!

Tím, že budete na rozdíl od svého okolí stárnout mnohem pomaleji 🙂 Důrazně doporučujeme opakovat proceduru minimálně co 3 roky (v mladším věku) a co rok od 40 let. Nejviditelnější efekt nastává po několika letech (několika doplnění růstových faktorů do pleti).

Plazma lifting je přirozeným potlačením procesu stárnutí a čím vám roky přibývají, tím je potom tato péče více viditelná aniž by ztratila na své přirozenosti. Vy prostě nedovolíte pokožce stárnout.

Kontraindikace

-  Poruchy srážlivosti krve
-  Poruchy krvetvorby
-  Klienti užívající Warfarin či jiné podobné léky
-  Nádorová onemocnění
-  Celková infekční onemocnění
-  48 hod. před aplikací nepoužívat antirevmatika, (Ibalgin, Surgam, Brufen, Diclofenac, Aulin), z důvodu možného snížení účinku PRP

Prohlédněte si i naše další služby:

Mezoterapie koktejlů (pro redukci středně hlubokých vrásek, nosoretních rýh, kruhů pod očima)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Chemický peeling Renophase (pro řešení problému s akné, pigmentovými skvrnami nebo stárnoucí pokožkou na celé ploše obličeje)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)

 

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065