Plazmalifting (Regen Plazma) – omlazení vlastní krví

Pokud uvažujete o prvním botoxu, věřte, že je na něj brzy. Jsou tady mnohem přirozenější cesty jak oddálit stárnutí.

 

Přirozenou cestou pomocí vlastní plazmy je možné čas zastavit a trochu jej i vrátit!

 

Plazmalifting neboli omlazení z vlastní krve je nejbezpečnější a nejpřirozenější metoda jak docílit omlazení obličeje, krku a dekoltu. V současnosti se jedná o jednu ze dvou nejoblíbenějších metod omlazovací kůry u celebrit. Nezatěžuje organismus, nemá žádné vedlejší účinky. 

Principem léčby je aplikace plazmy bohaté na destičky (PRP) do tkáně (obličej, dekolt, vlasová pokožka). Plazma obsahuje růstové faktory, což jsou rozpustné bílkoviny, cytokiny. Ty fungují jako biologické mediátory, které regulují klíčové fáze ve tkáňové reparaci pojivové tkáně a napodobuje fyziologický proces regenerace tkáně. Jinak řečeno, vaše pokožka je nucena dělat to, co by již v určitém věku běžně vůbec nedělala. Díky přidaným aktivátorům je potom tento proces zaručený a velice intenzivní. 

 plasma8

Plazma získaná z vlastní krve pacienta funguje jako elixír mládí. Informujte se o této nové metodě u nás telefonicky nebo osobně. Máme již bohaté několikaleté zkušenosti.

 

Stačí vám 1 aplikace ročně!

 

Protože se ukázalo, že tento systém opravdu výborně funguje, vyvinuli kosmetologové metodu zvanou Plazmalifting (omlazení vlastní krví).

Účinky jsou tedy již roky prověřené ortopedickým  a chirurgickým lékařským prostředím. 

 

 

Jak ošetření plazma lifting probíhá?
Kdy je pozorovatelný u plazmaliftingu efekt ošetření?
Co po aplikaci plazmy následuje?

 

Ceny ošetření:

obličej  - 5.300 Kč

dekolt - 5.000 Kč

obličej, krk i dekolt - 9.900 Kč

podpora růstu vlasů - 5.300 Kč

 

Plazmalifting v médiích - procedura, kterou celebrity právem milují!

Plazma lift media1

Plazma lift media   Plazmalifting v médiích

 

 

Plazma lifting je vhodný zejména pro:

  • redukci jemných, středně hlubokých a hlubokých vplazma liftingrásek souvisejících s věkem, podle toho je také zapotřebí případně několikrát proces za sebou zopakovat (opakovat je možné proceduru nejdříve za měsíc)
  • eliminaci drobných vrásek kolem úst
  • celkové omlazení pokožky a oddálení jejího stárnutí
  • redukci drobných mimických vrásek kolem očí
  • odstranění kruhů pod očima a pocitu unaveného vzhledu
  • vypnutí pokožky obličeje
  • prozáření a vyrovnání barvy pokožky
  • podporu růstu vlasů

 

Plazma lifting je dnes již běžnou a efektivní neoperační omlazovací metodou, která nemá žádné vedlejší účinky!

Aktivně jej využívají jak ženy, tak i muži. Koneckonců, co může být lepší, než vlastní materiál, „vlastní krev“?! Klienti jsou dle našich zkušeností s tímto způsobem omlazení velice spokojeni a rádi se po roce nebo i několika měsících vracejí.

 

Díky své šetrnosti k pleti je možné lifting opakovat tak často, jak si budete přát. Nenese s sebou žádná omezení, žádné vedlejší účinky a není nikterak škodlivý.

 

Před vlastní aplikací probíhá (dle vašeho přání, není nutná) kozultační schůzka, na které si ujasníme vaše představy, důležitá pravidla, která je nutno dodržovat bezprostředně před a po aplikaci (před ní kvůli kvalitě plazmy a po ní k rychlé regeneraci pokožky) a probereme případné kontraindikace.

Máme letité zkušenosti, prověřené dodavatele sterilních setů pro zákrok s aktivátory pro  vysokou účinnost, zkušený personál a za sebou desítky spokojených klientů.

 

 

Důležitá informace!

Abyste byli spokojeni s touto službou, je nutné ji vnímat jako proces preventivní.

Plazma lifting neodstraní hluboké vrásky, neporadí si s již povolenými konturami, nevyplní nosoretní rýhy ani vrásky mezi obočím. Nepozvedne vám ňadra.

Díky této metodě dodáte do své pokožky především velké množství růstových faktorů a donutíte ji tak k práci, kterou by již od 30 let věku vůbec nedělala.

 

Mládnout tedy budete postupně. Tím, že budete na rozdíl od svého okolí stárnout mnohem pomaleji 🙂 Důrazně doporučujeme opakovat proceduru minimálně co 3 roky (v mladším věku) a co rok od 45 let. Nejviditelnější efekt nastává po několika letech (několika doplnění růstových faktorů do pleti).

Plazma lifting je přirozeným potlačením procesu stárnutí a čím vám roky přibývají, tím je potom tato péče více viditelná aniž by ztratila na své přirozenosti. Vy prostě nedovolíte pokožce stárnout.

 

Kontraindikace

-  Poruchy srážlivosti krve
-  Poruchy krvetvorby
-  Klienti užívající Warfarin či jiné podobné léky
-  Nádorová onemocnění
-  Celková infekční onemocnění
-  48 hod. před aplikací nepoužívat antirevmatika, (Ibalgin, Surgam, Brufen, Diclofenac, Aulin), z důvodu možného snížení účinku PRP

 

Prohlédněte si i naše další služby:

Mezoterapie koktejlů (pro redukci středně hlubokých vrásek, nosoretních rýh, kruhů pod očima)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Chemický peeling Renophase (pro řešení problému s akné, pigmentovými skvrnami nebo stárnoucí pokožkou na celé ploše obličeje)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)