Odstranění pigmentových skvrn – Terapie Pigmenty

Pigmentové skvrny trápí zejména ženy v každém věku, obzvlášť teď v létě, kdy nás ze všech stran ohrožuje sluníčko.

Naštěstí existuje účinná pomoc - v podobě kosmetického programu Terapie PIGMENTY ideálně v kombinaci použití laseru pro odstranění pigmentových skvrn. Účinným prostředkem je rovněž pravidelná péče o povrch pokožky pomocí diamantové mikrodermabraze, kterou je možné kombinovat s výše uvedeným kosmetickým programem nebo také využívat samotnou.

V případě většího množství drobných skvrn je ideálním řešením také RENOPHASE chemický peeling

Tmavé pigmentové skvrny se nejčastěji objevují v obličeji nebo na rukou. Nejčastější příčinou nestejnoměrné pigmentace je sluníčko. Mohou nám ale vyskočit také díky změně hormonální hladiny, u citlivější pleti stačí i změna kosmetiky. Obvykle je vznik pigmentových skvrn dědičným problémem.

Jak na nežádoucí pigmentaci?

Kompletní kosmetická procedura Pigmenty zahrnuje:

  • odstranění starých buněk diamantovou MIKRODERMABRAZÍ (mechanické čištění a obrušování povrchové vrstvy s nežádoucím zabarvením - bezbolestná a moderní metoda vyhlazení a pročištění pokožky s účinkem zjemnění viditelnosti pigmentových skvrn, jizviček a jiných 
  • chemicky peeling
    nerovností na pokožce)
  • dočištění  pleti a příprava pro absorpci účinných látek díky enzymatickému peelingu AGE SPOT PEELING.
  • Aplikace několika bioceutických produktů - vrstvení dle potřeby a intenzity problému. Zásadním produktem je silné sérum AGE SPOT, které se pro vyšší účinnost bělení pokožky zapracuje ultrazvukem. Následuje AGE SPOT maska. Maska je speciální v tom, že se zatáhne do pokožky a smývá se až po 5 hodinách. (Nebojte se, není vidět a nepřekáží vám ve společenském životě).
  • Použití Fotonové terapie - speciální terapie světlem, která má za cíl zejména sjednotit produkci pigmentace v pokožce a je tedy výborným prostředkem prevence.

Doporučujeme tuto proceduru aplikovat 1x za 10 dnů a po několika aplikacích doplnit o některou z intenzivnějších procedur jako například

  • chemický a buněčný peeling RENOPHASE bez ovocných kyselin, který je vhodný také pro citlivou pleť. Peeling okamžitě vybělí pleť a sjednotí barvu. Základem peelingu je kyselina glykolová. Je možné jej provádět také v létě, takže se nemusíte se svou pletí trápit až do zimy ... s čerstvými pigmentovými skvrnami se také mnohem lépe bojuje a výsledky jsou rychlejší. Terapie je aktivní na pleti jen několik minut. Můžete cítit štiplavý účinek. Pokožka ale není zarudlá, spálená ani jinak nereaguje. Nejmodernější a šetrná metoda sjednocení barvy!
  • Pro rychlé a bezbolestné odstranění nových a mladých nežádoucích skvrn na obličeji doporučujeme využít metody E-light.

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

 

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065