Tip Top Tush – pevný zadeček bez celulitidy!

Jeden z nejvýraznějších znaků ženské postavy je zadeček.

 

A pro muže je to jeden z nejpřitažlivějších objektů
zadek2našeho těla.

Není tedy divu, že bychom si přály mít pozadí pevné a sexy, bez celulitidy, zkrátka takové, za kterým se muži otočí.

Podle mužů prý není až tak důležitá samotná velikost zadečku, jako jeho pěkný tvar a pevnost. S tvarem se narodíme a moc toho nenaděláme ... ale pevný zadeček, bez pomerančové kůže (celulitida) si můžeme vypěstovat.

 

Sexy pozadí můžete docílit hodinami strávenými v posilovně ... nebo speciální kosmetickou procedurou "TIP TOP TUSH" - pevný zadeček bez celulitidy!

Tato procedura trvá celkem 80 minut a zahrnuje kombinaci působení vakuové hlavice (tato masážní činnost rozbourá již vzniklé tukové buňky a rozproudí pokožku, zpevní svaly), působení speciálního bahna VITAL MUD a následné lymfodrenáže (ta se postará o to, aby se nečistoty dostaly z těla ven a současně, aby dobře fungující lymfatický systém byl dobrou prevencí celulitidy).

 

Procedura se může omezit na působení vakuové HLAVICE a LYMFODRENÁŽE.

 

kompletní TIP TOP TUSH zahrnuje

 

Honbu za dokonalým pozadím spustila svého času již Jennifer Lopez. Dnes ji dotahuje hvězdička reality show Kim Kardashian. Dámy mají totiž jasno - chtějí mít přesně tak pevný zadeček jako jmenovaná dívka. Utrácejí proto za novou proceduru kombinující osvědčené metody působení na pokožku hotový majlant.

Procedura zvaná Tip Top Tush Treatment slaví úspěch a dámy se prý podobně jako Judith  Liriano hned vrhají na nákupy plavek, aby své nové sexy pozadí zužitkovaly ... Zdroj: Super.cz

 

KONTAKTY

SLEDOVAT AKCE