Odstranění rozšířených žilek laserem


Prosvítající popraskané sytě červené žilky nebo pavoučkovité prasklé žilky trápí ženy a muže nejčastěji v obličeji nebo na nohou. Jedná se většinou o geneticky podmíněný jev a vedlejší projev velmi citlivé pleti. Tyto projevy jsou důsledkem snížené pružnosti a kvality elastických vláken žilní stěny.

laser-zilky

Na naší kosmetické klinice využíváme k odstranění těchto drobných žilek speciální patentovanou a certifikovanou vysokovýkonnostní lékařskou laserovou technologii ve vlnové délce 980 nm (tzv "hard" laser, tvrdý laser).

Laserové světlo ručně ovládané perem je počítačově zaměřeno, prochází přes epidermis a zasahuje pouze problematické krevní cévy a žilky, takže nedochází k chirurgickému zákroku na povrchu kůže.

 

 

Ošetření je tak proti tradičním postupům rychlé a snadné, bez nežádoucích účinků a bez nutnosti jakékoliv rekonvalescence.

Bezprostředně po ošetření je ošetřené místo lehce zarudlé až temně filové. Tento jev mizí během několika hodin až dnů. 

Průběh laserového odstranění žilek

Samotný zákrok trvá od několika sekund do několika desítek minut. Někdy stačí přijít 1x a někdy je nutno počítat s více návštěvami, dle závažnosti a zejména plošného rozsahu problému. Zákrok není natolik bolestivý, aby byla nutná jakákoliv anesteze. Většinou je vnímán jako lehké štípání a zvýšené teplo. Žilky nemizí ihned, krev se postupně vstřebává až několik týdnů po ošetření. Je tedy dobré vybrat si vhodnou dobu k ošetření, protože přechodně může být stav pokožky subjektivně vnímán jako zhoršený.

Pokud nechcete investovat najednou větší finanční obnos, domluvíme se nejprve na menším rozsahu ošetřované plochy – tzv. žilkový test. Podle výsledku uvidíte vy i my na klinice, jak vaše pokožka reaguje a zda chcete v ošetření pokračovat.

Zákrok laserové odstranění žilek není pro klienta nijak bolestivý. Ošetření je vnímáno jako „štípnutí". Obvykle není nutno používat jakékoliv znecitlivění.

laser-zilky

Laser ve vlnové délce 980 nm je takto možné použít na problémy:

  • rozšířené a popraskané žilky v obličeji a na nohou
  • proliferační léze
  • hemangiomy
Po laserovém ošetření

Rekonvalescence je velmi individuální a vztahuje se zejména k typu zákroku a jeho rozsahu. 

  • Efekt léčby (výsledek) je možno zhodnotit u většiny zákroků do 4 – 6 týdnů.
  • Bezprostředně po ošetření laserem je nutné se zejména vyvarovat intenzivnímu slunění a používat vysoké ochranné faktory SPF 50.
  • Jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti Vám sdělí ošetřující dle rozsahu výkonu.

 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

 

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065