Odstranění celulitidy – Anticelulli Head hlavice

Celulitida je vedlejším projevem nezdravého způsobu života.

Přestává nám dobře pracovat lymfatický systém a může začít proces ukládání drobných tukových hrudek známých jako „pomerančová kůže“. Odstranění celulitidy je dnes běžný kosmetický proces.

celulitida-vacu

Tento proces nemá nic společného s postavou jako takovou, nevyhýbá se ani velmi štíhlým ženám.

Nabízíme vám rychlou a bezbolestnou metodu odstranění celulitidy za pomoci VAKUOVÉ HLAVICE - přístrojem Anticelulli Head.

Ošetření probíhá současně s nasáváním pomerančové kůže, provádí se za pomocí hlavice z chirurgické oceli, v různých intenzitách.

Hlavice o průměru cca 7 až 10 cm nahrazuje ruce. Při aplikaci pokožku ve vakuu nasává a současně ji velmi intenzivně masíruje kovovými kuličkami. Pokožka je tak rovněž ihned prokrvována.

Celý proces je 30 x účinnější než běžné masáže nebo doposud  známé neinvazivní metody léčící celulitidu. Jedná se o proces bezbolestný, ale velmi intenzivní. Procedura trvá 15 až 20 minut v partiích stehen a hýždí. Nahrazuje velmi intenzivní posilování a pravidelné cvičení.

Proč odstranění celulitidy hlavicí ANTICELULLI HEAD?
 • jedná se o nejúčinnější známý mechanismus v boji s celulitidou a jinak povrchově poškozenou kůží
 • účinně zpevňuje a ozdravuje pokožku
 • obnovuje prokrvení a okysličení tkání, podněcuje pokožku k tvorbě kolagenových vláken
 • působí také jako prevence a předcházení celulitidy tam, kde není možné pravidelné cvičení
 • vyhlazuje strie
 • viditelně celkově omlazuje pokožku
 • pomáhá s úbytkem tukových polštářků

Masáž je možné aplikovat na:

 • stehna zepředu
 • stehna zezadu
 • hýždě
 • boky

Doporučujeme minimálně 9, ideálně 15 aplikací cca 2 až 3 x týdně pro rychlé zlepšení nezdravého stavu pokožky. Při pravidelném působení alespoň 1 x měsíčně slouží jako prevence povolené kůže. Po ošetření přístrojem lze doplnit proceduru o zábal ve speciálním bahně VITAL MUD - látka, která vyživuje pokožku a současně působí na okamžité povrchové zlepšení jejího vzhledu speciálním složením aktivních látek.

Pro zvýšenou účinnost a rychlý nástup zlepšení pokožky doporučujeme kombinovat tuto formu ošetření s lymfodrenáží, ideální počet je 9 x vakuová hlavice + 15 x lymfodrenáž nebo termostimulace. Výsledek vás příjemně překvapí! Nahraďte prostě únavné cvičení účinnější a cílenější intenzivní procedurou.

Lymfodrenáže nám zajistí trvalost dosaženého výsledku tím, že pomohou zlepšit lymfatický oběh a odvést škodliviny z těla. Zdravý lymfatický oběh je základem zdravé a hladké pokožky. Věnujte proto pozornost pitnému režimu a pravidelnému pohybu.

VITAL MUD bahenní zábal je vyvinut speciálně pro vyhlazení a zpevnění stárnoucí pokožky. Nanáší se na stehna a zadeček. Působení cca 30 minut.

Chemický peeling Renophase je určen pro silnější obnovu povrchové struktury pokožky na stehnech a zadečku. Doporučujeme pro věkovou skupinu 35+

Lymfodrenáže nám zajistí trvalost dosaženého výsledku tím, že pomohou zlepšit lymfatický oběh a odvést škodliviny z těla. Zdravý lymfatický oběh je základem zdravé a hladké pokožky. Věnujte proto pozornost pitnému režimu a pravidelnému pohybu.

Termostimulace je určena pro rychlejší nástup liposukce a zjemnění pokožky díky skutečně vysoké teplotě infradeky, cca 80°C. 


Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY  777 332 065