Jovena, kosmetický salon a centrum liposukce Ostrava

jovena-pix1

JOVENA se trochu vymyká z pojmu běžných kosmetických salonů a také dermatologických ordinací. Vlastně je spojuje.

Máme rádi moderní metody a techniku. Máme pro ni vzdělání. Jsme ale velmi vybíraví v jejím pořízení. Pracujeme pouze s přístroji, kterým věříme. Za výběr a funkci přístrojového vybavení je zodpovědná specialistka na dermatologické přístroje a majitelka kosmetického salonu /kliniky, Ing. Monika Wildnerová.

Přístroje prošly řádnou certifikací a kontrolou. Laserová zařízení jsou schválena Krajskou hygienickou stanicí.

Kosmetická ošetření rovněž nejprve ověřujeme na sobě samých 🙂 než vám je nabídneme. Pracujeme s kosmetikou, která nepatří k nejlevnějším, ale stojíme si za její účinností. Konkrétně se zejména u nás setkáte s programy založenými na používání bioceutické kosmetické řady Natinuel. Tato italská značka není příliš známá. Není často inzerována. Společnost vkládá investice místo do reklamy do vlastního výzkumu a je to na účincích kosmetiky znát. Výborných výsledků se dosahuje u léčby mastné a aknózní pleti, potlačení stárnutí pokožky a lehkého liftingu. Kosmetiku Natinuel kombinujeme dle potřeby s moderními metodami čištění a projasnění pleti jako jsou ultrazvuková špachtle nebo diamantová mikrodermabraze. Skvěle se také doplňují séra pro omlazení Natinuel s ultrazvukovou Neo Vlnou. Přijďte vyzkoušet některý z programů a sami pocítíte ten rozdíl mezi kosmetickým ošetřením běžnou kosmetikou a kosmetickým ošetřením u nás. Doporučit můžeme zejména silné programy Collagen III Anti Age, Akne Stop, "C" Vitamin. 

 

Nabízíme vám rovněž možnosti bezplatných konzultací. Chápeme, že je dnes na trhu řada řešení a možností, ve kterých se laik málokdy dokonale orientuje. Máte pochybnosti o vhodnosti některého zákroku? Chcete se důkladněji o procedurách informovat? Přijďte na konzultaci. Nezaplatíte nic, jen si na vás musíme vyhradit čas a je tedy třeba se objednat.

chemicky peeling4

Zakládáme si na férovém přístupu ke klientele. Pokud si myslíme, že byste neměli některý ze zákroků podstupovat, sdělíme vám to. Zodpovíme vám pravdivě veškeré dotazy. Nebudeme vám nic přikrášlovat a nic zatajovat. Chápeme, že někdy pod vlivem reklamního působení v médiích včetně komerčních článků, může mít člověk o celém zákroku, který se chystá podstoupit, zkreslenou představu. Vše s vámi probereme.

Zakládáme si na šetrnosti a efektivitě ošetření v souladu s přirozeným vzhledem. Nenajdete u nás botoxové injekce. Všechny u nás používané přístroje pracují na principu "pomoci" v péči o přirozeně mladý a zdravý vzhled. Stejně tak bioceutická řada Natinuel je hypoalergenní kosmetikou, která skutečně není (ani pomocí zakázkových laboratoří) testována na zvířatech.

 

Jsme milovnicemi přírody. Podporujeme řadu humanitárních organizací, mezi jinými OBRAZ - obránci zvířat nebo Lékaři bez hranic.

jovena2

 

Provozovna:

28. října 190/38, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
(prostory nad bývalým McDonaldem)

Provozovatel:
Ing. Monika Wildnerová, Provaznická 1646, Šenov, 739 34
IČO: 73961370
Provozovatel je zapsán v živnostenském rejstříku

 

Provádíme:

Plazma lifting - omlazení vlastní krví

Diamantová mikrodermabraze 

Peelingy a buněčné masky Renophase

Fotoomlazení - lifting pleti E-light

Ulthera Therapy

Ošetření akné a pigmentových skvrn - E-light terapie

Podpora růstu vlasů

Nutriční poradenství, InBody analýza

Estetická kosmetika - péče o pleť Natinuel

Luxusní kosmetika s koncentráty (hyaluronová kyselina, peptidy Cu, Oxy therapy ...)

Trvalá epilace - E-light

Depilace cukrovou pastou

Odstranění rozšířených žilek

Bělení zubů UV lampou

Liposukce laserem ZERONA

Dárkové balíčky - ROZMAZLOVÁNÍ

Lymfodrenáž