Měření tuků, analýza InBody230

Trvale zhubnout a netrpět přitom hlady ani pocitem, že něco "musíte" nebo naopak "nesmíte" není nic jiného, než otázka správného nastavení životního režimu.Režimu, který budete schopni akceptovat, který vás bude snad i bavit. Který dodržíte.

Váš organismus jej přijme jako lepší, než ten dosavadní, srovná se s ním následně i psychika a to je základ toho, že vaše váha půjde dolů a také na požadované hodnotě zůstane.


Nastavením správného životního režimu pro každý organismus individuálně se zabývá nutriční poradenství. Nemusíte bojovat sami a už vůbec nemusíte být odkázáni každý týden na jiné informace - mnohdy si protiřečící.

Probereme s vámi chyby, které děláte v rámci životního stylu a najdeme společně jejich řešení. Výsledkem bude, že se budete cítit lépe, shodíte přebytečné tuky a to bez drastických diet a tedy následných jo-jo efektů. Předpokladem ale je zjištění skutečného stavu vašeho těla - anylýzou InBody.


Důležitým předpokladem, jak začít měnit něco ve svém stravování, je zjistit, jak jste na tom aktuálně nyní.


K tomu nám slouží přístroj InBody230.

  • Poměr svalů. tuků, vody
  • Index spalování
  • Hladina útrobního tuku
  • Množství bílkovin, minerálů, buněčné vody a vody v lymfatickém systému
  • Koloběh lymfatického systému

Znát výsledky analýzy je důležité pro každého z nás vzhledem ke zdravotním rizikům spojených se složením lidského těla (nadváha, podváha, osteoporóza, diabetes, otoky, onemocnění cév …).

Určitě už všichni přišli na to, že diety nejsou to pravé řešení a drastické hladovky už vůbec ne.

Níže je graf, na němž jsou výsledky postupného měření při snaze o redukci váhy u ženy ve věku 43 let. Data měření jsou dole pod grafem - vše proběhlo během 2 měsíců. Výsledkem poradenství je úbytek cca 6 kg tuku, udržení svalové hmoty v původním objemu i přesto, že klientka zcela změnila stravovací režim. Nyní je schopna si jídelníček regulovat zcela samostatně, vyzná se v základních pravidlech své zdravé životosprávy a další rady nepotřebuje.

O úspěšnosti poradenství vedeného v souvislosti s měřením těla hovoří celá řada spokojených klientů. Zhubli úspěšně, bez drastických diet, trvale a vedou spokojený život.

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY  777 332 065