InBody analýza těla, měření tuků

Trvale zhubnout a netrpět přitom hlady ani pocitem, že něco "musíte" nebo naopak "nesmíte" není nic jiného, než otázka správného nastavení životního režimu. Režimu, který budete schopni akceptovat, který vás bude snad i bavit. Který dodržíte.


Váš organismus jej přijme jako lepší, než ten dosavadní, srovná se s ním následně i psychika a to je základ toho, že vaše váha půjde dolů a také na požadované hodnotě zůstane.


Důležitým předpokladem, jak začít měnit něco ve svém stravování, je zjistit, jak jste na tom aktuálně nyní. Zjistit se to dá nejlépe přesným měřením!


K tomu nám slouží přístroj InBody230.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. 

Co se dozvíte?

  • Poměr svalů. tuků, vody
  • Index spalování
  • Hladina útrobního tuku
  • Množství bílkovin, minerálů, buněčné vody a vody v lymfatickém systému
  • Koloběh lymfatického systému

Znát výsledky analýzy je důležité pro každého z nás vzhledem ke zdravotním rizikům spojených se složením lidského těla (nadváha, podváha, osteoporóza, diabetes, otoky, onemocnění cév …).


Co je vlastně složení těla?

  • Lidské tělo je tvořeno vodou, minerálními látkami, proteiny (= bílkoviny) a tukem.
  • Všechny tyto složky utváří jeden celek, který poté tvoří celkovou hmotnost těla.
  • U zdravých dospělých jedinců je podíl techto látek téměř konstantní. Avšak platí, že obsah jednotlivých částí se mění v závislosti na pohlaví.
  • Muži mají v těle vyšší procento vody než ženy a zejména se liší obsah tuku v těle.

Normální rozsah tukové tkáně u mužů představuje 10 – 20 % a u žen je fyziologicky dán vyšší podíl tuku, a to 18 – 28%.

S věkem podíl tuku stoupá a např. u žen nad 50 let je tolerovatelné množství až do 33 – 35 %.

Většina přístrojů InBody navíc dokáže analyzovat množství intracelulární (= vnitrobuněčné) a extracelulární (= mimobuněčné) vody. Dále dokáže rozlišit obsah minerálních látek vázaných v kostech (= osifikující) a minerální látky nevázaných v kostech (neosifikující). Tyto údaje mají velký význam, protože obsah minerálních látek vázaných v kostech je velmi cenný údaj pro diagnostiku osteoporózy.

Určitě už všichni přišli na to, že diety nejsou to pravé řešení a drastické hladovky už vůbec ne.

Níže je graf, na němž jsou výsledky postupného měření při snaze o redukci váhy u ženy ve věku 43 let. Data měření jsou dole pod grafem - vše proběhlo během 2 měsíců. Výsledkem kontrolovaného poradenství na základě měření na InBody je úbytek cca 6 kg tuku, udržení svalové hmoty v původním objemu i přesto, že klientka zcela změnila stravovací režim. Nyní je schopna si jídelníček regulovat zcela samostatně, vyzná se v základních pravidlech své zdravé životosprávy a další rady nepotřebuje.

O úspěšnosti poradenství vedeného v souvislosti s měřením těla hovoří celá řada spokojených klientů. Zhubli úspěšně, bez drastických diet, trvale a vedou spokojený život.

POZOR! Pokud máte kardiostimulátor, není možné měření provádět!

Na měření je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY  777 332 065