Micro Needle Pen – mikrojehličkování

Používání mezoterapie může být různé. Pro výplňové procedury nebo opravdu intenzivní lifting, při němž je třeba dopravit do pokožky vyšší množství látek, je ideální využít klasickou metodu RUČNÍ mezoterapie mikrojehličkou.

Pakliže ale pleť nepotřebuje až tak velké množství látky, ale spíše její důslednější zapracování pod vrchní vrstvy epidermis, je k tomu ideální použít mikrojehličkové pero.

Jehličky v nástavci pera velmi rychle kmitají, jsou pod automatickou kontrolou hloubky vpichu a podle toho jak intenzivní je jejich zahuštění, cíleně dokáží působit ve středních a vrchních vrstvách pokožky. Na každého klienta je používán samostatný sterilní nástavec (tips). Tipsy se rozlišují podle počtu jehliček - 9 ks, 24 ks, 42 ks a nano kulaté tipsy. Každý nástavec řeší lépe jiný problém s pletí.


Co mikrojehličkování řeší?

 • Zmírňuje a eliminuje drobné mimické vrásky (okolí očí, okolí úst).
  Používají se séra s obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C, někdy rovněž obsahující molekuly ovocných kyselin.
 • Eliminuje jizvičky po akné a srovnává nerovnosti tkáně v pokožce.
  Průnik jehliček narušuje povrchovou soudržnost pokožky. Pleť je vystavena neznatelnému poškození, jež vyvolává obranné mechanismy, novotvorbu kolagenu a elastinu. Tím dokáže do jisté míry vyhladit zjizvenou tkáň. Tato funkce je užitečná rovněž při eliminaci strií.
 • Redukuje zvětšené póry, čistí pleť.
  Při použití správné látky dokáže metoda mikrojehliček pročistit póry, posílit vrchní obrannou vrstvu pokožky a zamezit nadměrné produkci mazu.
 • Pomáhá s odstraněním hyperpigmentace.
  V případě, že se na pleti vytvoří oblast nechtěné pigmentace a včas se zasáhne, dokáže působení mikrojehliček narušit pigmentační abnormalitu a při vhodně zvolené látce dopomůže k jejímu zpětnému vstřebání.

Doporučení:

Opakovat zvolený typ ošetření 1x za 4 týdny, je obvykle potřebných několik ošetření postižené oblasti.

48 hodin po aplikaci nevycházet na slunce, nepoužívat make-up, nevystavovat pleť intenzivním kosmetickým přípravkům.

Kontraindikace:

 • zánětlivá opatření, opary
 • léčba léky na ředění krve
 • autoimunitní onemocnění
 • gravidita, kojení
 • intolerance na kovy

Konzultace jsou zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065