Mezoterapie – lifting pomocí mikrojehliček

Metoda "mezoterapie" znamená vpravení účinné či výplňové látky pomocí mikrojehliček přímo do podkoží, cca 1 - 2,5 mm hluboko.


Je to velmi moderní, rychlý a přímý způsob omlazení obličejové tkáně.

Nemusíte se ničeho bát. Jehlička je opravdu miniaturní. Zákroky jsou téměř bezbolestné navíc za použití lokálního anestetika.

Rekonvalescence je velice rychlá. Ovykle během několika desítek minut na vás okolí nic nepozná.

MEZOTERAPIE řeší zejména následující dermatologické a kosmetické problémy:

  • okolí očí - kruhy pod očima a mimické vrásky v okolí očí, projasnění pohledu, celková dlouhodobá revitalizace očního okolí (koktejl Gen Eye Revitalizing)
  • okolí úst - drobné vrásky a vysušená pleť, novotvorba kolagenu, (koktejl Antiage Intensiv)
  • zpevnění lehce povolených tváří, drobné vrásky na čele a viditelnější nosoretní rýhy (koktejl Firmin Regen)
  • posílení imunity mastné pleti, regulace tvorby mazu a zatažení pórů, viditelná redukce mimických vrásek, projasnění pleti a sjednocení barvy (koktejl Retinol+) - vhodné pro věk 30+
  • projasnění a revitalizace celého obličeje (Biomimetické Peptidy), vhodné jako prevence stárnutí, bleskovému omlazení obličeje a zvýšení pružnosti, viditelné omlazení již po 1. aplikaci! Vhodné pro věk 40+

Informace k mezoterapii kyselinou hyaluronovou se dočtete na samostatné stránce.


Doslova BOMBOU pro pleť je mezoterapie koktejlů britských značek md:ceuticals a Medik8, zejména koktejly pro celkovou revitalizaci pleti s obsahem Biomimetických peptidů nebo retinolu ve formě vysoce koncentrovaného séra.

Doporučujeme 3-6 opakování v rozsahu několika týdnů až měsíců podle potřeby. Základním prodejním balíčkem je ošetření ve 3 aplikacích.

Jedná se o velice přirozenou a přitom nesmírně účinnou a dlouhodobě působící metodu omlazení pleti.

Budete překvapeni výsledkem! Rychlý nástup, trvalý efekt!


Po 8 celoobličejových aplikacích smíšených koktejlů

Aplikuje se nejčastěji do celého obličeje - v okolí očí, mezi obočím, tváře a okolí úst, čelo. 

Naše pleť trpí díky znečištěnému ovzduší, stále se zvyšujícímu stresu a mnohdy nedostatku spánku. Všechny tyto faktory posilují degenerativní procesy, generují volné radikály, jež přetěžují náš systém. Výsledkem je předčasné stárnutí kůže.

Peptidy fungují jako přenašeče, které zlepšují komunikaci buněk mezi vrstvami epidermis a dermis. S rostoucím věkem ztrácejí přirozeně se vyskytující peptidy na účinnosti a kůže začíná vypadat starší, objevují se klasické viditelné známky stárnutí včetně jemných i hlubších vrásek, povislé a ochablé kůže a pigmentových skvrn. Kůže vysychá a ztrácí pružnost.

Peptidy redukují záněty (ovlivňují stav mastné a aknózní pleti), urychlují hojení ran, stimulují imunitní systém kůže k ochraně před volnými radikály a minimalizují hlavní známky stárnutí, jako jsou například jemné linky, vrásky, projevy hyperpigmentace a ochablosti pokožky.

NEBUDETE VYPADAT MLADĚ. BUDETE MLADÁ!

Aplikace je rovněž možná na krk a dekolt (ceny za krk a dekolt jsou stejné jako za obličej). 

Prohlédněte si také naše další nabídky služeb - téma FACE LIFTING.


Konzultace jsou u nás zdarma.
Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.


CENY    SLEDOVAT AKCE KONTAKTY    777 332 065