Mezoterapie – lifting mikrojehličkou

Metoda "mezoterapie" znamená vpravení účinné či výplňové látky pomocí mikrojehliček přímo do podkoží, cca 1 - 2,5 mm hluboko.


Je to velmi moderní, rychlý a přímý způsob omlazení obličejové tkáně.

Nemusíte se ničeho bát. Jehlička je opravdu miniaturní. Zákroky jsou téměř bezbolestné navíc za použití lokálního anestetika.

Naprostou NOVINKOU a BOMBOU je mezoterapie koktejlů britské značky md:ceuticals, zejména koktejl pro celkovou revitalizaci pleti s obsahem Biomimetických peptidů.

OMLAZENÍ VLASTNÍCH BUNĚK!

Rekonvalescence je velice rychlá. Ovykle během několika desítek minut na vás okolí nic nepozná.

MEZOTERAPIE řeší zejména následující dermatologické a kosmetické problémy:

  • kruhy pod očima a mimické vrásky v okolí očí, projasnění pohledu, celková dlouhodobá revitalizace očního okolí (Gen Eye Revitalizing)
  • okolí úst, drobné vrásky a zejména povolená tkáň - povislé tváře, působí bleskově na novotvorbu kolagenu, řeší rovněž jizvy po akné a velké póry (Firming Regen)
  • projasnění a revitalizace celého obličeje (Biomimetické Peptidy), vhodné jako prevence stárnutí, bleskovému omlazení obličeje a zvýšení pružnosti, viditelné omlazení již po 1. aplikaci!

Informace k mezoterapii kyselinou hyaluronovou se dočtete na samostatné stránce.


Gen Eye Revitalizing

Látka se vpravuje mikrojehličkou do celého očního okolí. Procedura je určena pro věk 35+ a zejména tam, kde se projevuje opotřebení pleti v okolí očí díky pracovnímu stresu nebo životnímu stylu a prostředí.

Okamžitě odstraní únavu z očí, vypne jemné mimické vrásky, potlačí kruhy pod očima, prozáří pohled.

Obvykle doporučujeme 3-6 opakování v rozsahu několika týdnů až měsíců podle potřeby. 

Jedná se o velice přirozenou a přitom nesmírně účinnou metodu omlazení očního okolí.

Budete překvapeni výsledkem! Rychlý nástup, trvalý efekt!

Bonus? Vůbec, ale vážně vůbec tato procedura NEBOLÍ!


Firming Regen

Látka se vpravuje mikrojehličkou bezprostředně do okolí úst, spodní části tváří a do okolí nosoretní rýhy. Je možné kombinovat s mezoterapií výplní kyseliny hyaluronové pro vyšší efekt vypnutí spodní části tváří. Látka obsahuje prvky vedoucí ke zpevnění tkáně spodní části obličeje a potlačení mimických vrásek v okolí úst. Výborně umí řešit rovněž nerovnosti na pokožce - jizvy po akné, rozšířené póry. Především je ale určena pro lehce povolenou tkáň pod spodními víčky nebo ve spodní části tváří. Viditelné zpevnění pokožky a zostření obličejových kontur.

Doplnění o sadu vitamínů v komplexu NCT - Hyal revitalizing se postará o dlouhodobý efekt omlazení pleti vlastními silami, podporu tvorby kolagenu a elastinových vláken. 

Okamžitý efekt a velice přirozený vzhled bez nutnosti regenerace!


Biomimetické Peptidy

Naprostá bomba a novinka v mezoterapii!

Aplikuje se nejčastěji do celého obličeje - v okolí očí, mezi obočím, tváře a okolí úst, čelo. 

Naše pleť trpí díky znečištěnému ovzduší, stále se zvyšujícímu stresu a mnohdy nedostatku spánku. Všechny tyto faktory posilují degenerativní procesy, generují volné radikály, jež přetěžují náš systém. Výsledkem je předčasné stárnutí kůže.

Peptidy fungují jako přenašeče, které zlepšují komunikaci buněk mezi vrstvami epidermis a dermis. S rostoucím věkem ztrácejí přirozeně se vyskytující peptidy na účinnosti a kůže začíná vypadat starší, objevují se klasické viditelné známky stárnutí včetně jemných i hlubších vrásek, povislé a ochablé kůže a pigmentových skvrn. Kůže vysychá a ztrácí pružnost.

Biomimetické peptidy vyvinuté v laboratoři jsou stabilnější a přitom stejně účinné molekuly, které napodobují funkci peptidů přirozeně se vyskytujících v kůži. Jsou tedy schopny pracovat na úrovni mikrobuněk a ovlivňovat tak přímo buněčnou strukturu. REVOLUČNÍ skok v omlazení znamená redukci vrásek, kožních defektů a regeneraci tkání bez jedů, bez jakýchkoliv nepřirozených těles a bez nutnosti poškození tkání skalpelem. 

Tyto inteligentní molekuly restartují buněčnou komunikaci tím, že přirozeně působí v různých vrstvách poškozené kůže a pomáhají jí se regenerovat bez toxických vedlejších účinků.

Peptidy redukují záněty (ovlivňují stav mastné a aknózní pleti), urychlují hojení ran, stimulují imunitní systém kůže k ochraně před volnými radikály a minimalizují hlavní známky stárnutí, jako jsou například jemné linky, vrásky, projevy hyperpigmentace a ochablosti pokožky.

Doporučení při ošetření s Biomimetickými Peptidy

Při ošetření biomimetickými peptidy nedoporučujeme kombinaci s kosmetickým ošetřením či kosmetickými přípravky na bázi hydroxykyselin (AHA, BHA, PHA), retinolů nebo s vysokými dávkami vitamínu C. Peptidy jsou velice silnou látkou. Ve vzájemné kombinaci s nevhodnými aditivy by mohlo dojít k nežádoucí reakci až vzájemnému vyrušení působení.

Doporučujeme opakovat minimálně 3 až 4 kůry krátce za sebou. Ideální je absolvovat 6 ošetření v rozmezí 2 měsíců. Vhodný věk 40+

Myslíte na botox? Vrhněte se na Peptidy! Vaše obličejová tkáň se tak postará o váš skvělý a mladší vzhled sama!

Peptidy jsou organické látky, sloučenina, která dokáže pracovat v úrovni mikrobuněčné struktury a měnit buněčné vlastnosti pokožky.

Mezoterapie Biomimetickými Peptidy není zcela bezbolestná, ale je velice účinná. Viditelná už po 1. koktejlu!

NEBUDETE VYPADAT MLADĚ. BUDETE MLADÁ!

Aplikace je rovněž možná na krk a dekolt (ceny za krk a dekolt jsou stejné jako za obličej). 

Prohlédněte si také naše další nabídky služeb - téma FACE LIFTING.


Konzultace jsou u nás zdarma.
Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.


CENY    SLEDOVAT AKCE KONTAKTY    777 332 065