Mezoterapie – lifting mikrojehličkou

Metoda "mezoterapie" znamená vpravení účinné či výplňové látky pomocí mikrojehliček přímo do podkoží, cca 1 mm hluboko.

Velmi moderní, rychlý a přímý způsob omlazení obličejové tkáně.

Nemusíte se ničeho bát. Jehlička je opravdu miniaturní. Zákroky jsou téměř bezbolestné nebo s minimální zátěží. Naprostou NOVINKOU a BOMBOU je mezoterapie koktejlů britské značky md:ceuticals, zejména koktejl pro celkovou revitalizaci pleti s obsahem Biomimetických peptidů.

JSOU RYCHLÉ!

Rekonvalescence je velice rychlá. Během několika desítek minut na vás okolí nic nepozná.

 

MEZOTERAPIE řeší tyto dermatologické a kosmetické problémy:

  • výplně jednotlivých vrásek kyselinou hyaluronovou (HYAL MEZO mezoterapie výplní)
  • kruhy pod očima a mimické vrásky v okolí očí, projasnění pohledu, celková revitalizace očního okolí (Gen Eye Revitalizing)
  • okolí úst, drobné vrásky a zejména povolená tkáň - povislé tváře, působí bleskově na novotvorbu kolagenu, řeší rovněž jizvy po akné a velké póry (Firming Regen)
  • projasnění a revitalizace celého obličeje (Biomimetické Peptidy), vhodné jako prevence stárnutí, bleskovému omlazení obličeje a zvýšení pružnosti, viditelné omlazení již po 1. aplikaci!

 

Informace k mezoterapii kyselinou hyaluronovou se dočtete na samostatné stránce.

 

Gen Eye Revitalizing

Látka se vpravuje mikrojehličkou do celého očního okolí.

Okamžitě odstraní únavu z očí, vypne jemné mimické vrásky, potlačí kruhy pod očima, prozáří pohled.

Látka se vstřebává do organismu postupně a je tedy nutné proces několikrát opakovat. Obvykle doporučujeme 3-6 opakování v rozsahu několika týdnů až měsíců podle potřeby. 

Protože se jedná o velice přirozenou metodu, bez vedlejších účinků, doporučujeme zařadit tuto proceduru do běžné kosmetické péče. Po cca 3-5 rychlých opakování a nápravy současného stavu přijďte cca 2x do roka na 1 ošetření. 

Budete překvapeni výsledkem! Ušetříte za drahé krémy a jiné přípravky pro oční okolí. 

Bonus? Vůbec, ale vážně vůbec tato procedura NEBOLÍ!

 

Firming Regen

Látka se vpravuje mikrojehličkou do okolí úst, spodní části tváří a do okolí nosoretní rýhy. Je možné kombinovat s mezoterapií výplní kyseliny hyaluronové pro vyšší efekt vypnutí spodní části tváří. Látka obsahuje prvky vedoucí ke zpevnění tkáně spodní části obličeje a potlačení mimických vrásek v okolí úst. Výborně umí řešit rovněž nerovnosti na pokožce - jizvy po akné, široké póry.

Doplnění o sadu vitamínů v komplexu NCT - Hyal revitalizing se postará o dlouhodobý efekt omlazení pleti vlastními silami, podporu tvorby kolagenu a elastenových vláken. 

Okamžitý efekt a velice přirozený vzhled bez nutnosti regenerace!

 

Biomimetické Peptidy

Naprostá bomba a novinka v mezoterapii!

Aplikuje se nejčastěji do celého obličeje - v okolí očí, mezi obočím, tváře a okolí úst, čelo. 

Naše pleť trpí díky znečištěnému ovzduší, stále se zvyšujícímu stresu a mnohdy nedostatku spánku. Všechny tyto faktory posilují degenerativní procesy, generují volné radikály, jež přetěžují náš systém. Výsledkem je předčasné stárnutí kůže.

Peptidy fungují jako přenašeče, které zlepšují komunikaci buněk mezi epidermis a dermis, čímţ je proces opravy kůţe efektivnější a výskyt jemných linek, vrásek a hyperpigmentace je redukován.

S rostoucím věkem ztrácejí přirozeně se vyskytující peptidy na účinnosti a kůže začíná vypadat starší, objevují se klasické viditelné známky stárnutí včetně jemných i hlubších vrásek, povislé a ochablé kůže a pigmentových skvrn. Kůže vysychá a ztrácí pružnost.

Biomimetické peptidy vyvinuté v laboratoři jsou stabilnější a přitom stejně účinné molekuly, které napodobují funkci peptidů přirozeně se vyskytujících v kůži jakožto přenašečů informací a umožňují tak epidermis a dermis efektivněji komunikovat.

Tyto inteligentní molekuly restartují buněčnou komunikaci tím, že přirozeně působí v různých vrstvách poškozené kůže a pomáhají jí se regenerovat bez toxických vedlejších účinků.

Peptidy redukují záněty, urychlují hojení ran, stimulují imunitní systém kůže a minimalizují hlavní známky stárnutí, jako například jemné linky, vrásky, hyperpigmentaci a ochablost.

Ošetření Biomimetickými Peptidy není úplně bezbolestné a příjemné. Ale stojí za to! 

 

Proti přírodním zákonům bojujte přírodní metodou.

 

Doporučujeme opakovat minimálně 3 až 4 kůry krátce za sebou. Vhodný věk 40+

Zahoďte všechny krémy, séra, doplňky stravy ... samozřejmě, základní kosmetické čištění pleti bude asi nutné i tak 🙂 Ale díky kůře Biomimetickými Peptidy nemusíte trávit hodiny času sebezdokonalováním. Vaše obličejová tkáň se postará o váš skvělý vzhled sama!

Aplikace je rovněž možná na dekolt. 

 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.