Mezoterapie – výplně kyselinou hyaluronovou

Mezoterapie je technika cíleného vpravování účinných látek do středních vrstev pokožky pomocí mikrojehliček.

Mezorerapie5

Možná to zní děsivě, ale mezoterapie přímo nebolí. Můžete chvíli cítit nepříjemný pocit tlaku nebo štípání. Vždy se používá lokální anestetický krém. Aplikace je navíc velice rychlá.

Mezoterapie kyselinou hyaluronovou řeší problém lokálních ještě stále lehkých prohlubní a vrásek.

  • v okolí úst - nosoretní rýhy
  • mimické vrásky v okolí očí
  • mimické vrásky kolem rtů
  • jemnější vrásky mezi obočím

Výplně kyselinou hyaluronovou jsou bezpečnější, i když méně stálou alternativou k botoxu.

Mezoterapie3

Do podkoží se aplikuje speciální koktejl - roztok - obsahující v první řadě účinnou složku kyseliny hyaluronové, k níž se přidávají dle potřeby vitamíny, koenzymy, aminokyseliny, antioxidanty. Roztoky jsou připravené předem v dermatologických laboratořích a jsou dodávány ve sterilních lahvičkách. Koktejly obsahují přes 40 aktivních látek, speciálně namíchaných dle dlouholetých výzkumů tak, aby společně působily co nejefektivněji. Řada těchto látek není v potřebných dávkách vůbec běžně komerčně dostupná. 

md:complex (Antiage) - kyselina hyaluronová, Sodium DNA + Argireline + kyselina pyrohroznová + L-karnitin + organický silikon + DMAE

 

Průběh mezoterapie

Swiss Color - Lift MESO Konzept

Po diagnostice pleti a výběru vhodného roztoku se nanese anestetická mast a následně se jemnými vpichy do hloubky 4 mm v podkoží aplikuje účinná látka. Následně se pleť nechá odpočinout a v případě potřeby se pokožka chladí.

Efekt po mezoterapii

Při omlazení pokožky je obvykle efekt viditelný ihned. Jeho účinky pomalu se vstřebáváním kyseliny hyaluronové postupně odeznívají. Proto se doporučuje ošetření opakovat, minimálně 4x po sobě, v odstupu 7-10 dnů a následně po měsíci.

Rekonvalescence po mezoterapii

Mezoterapie6

Po ošetření se mohou  vyskytnout jemné modřinky, otoky nebo svědění v místě vpichu. Během 48 hodin obvykle odezní. Pokožka by měla po několik dnů zůstat v klidu. Nedoporučujeme návštěvu solária, sauny, změnu kosmetických přípravků a žádné další aktivity, které by mohly pleť zbytečně dráždit.

Vyzkoušejte rozhodně před tím, než se rozhodnete pro botox.

Věk zde nehraje roli. Metoda je velice přirozená. Kyselina hyaluronová se včetně doplňujících látek a vitamínů postupně beze zbytku vstřebává. Nemá žádné vedlejší účinky a omlazuje vaši pleť, když přijdete včas 🙂

Prohlédněte si i naše další služby:

Ultrazvuková vlna (pro pravidelnou omlazující a vypínací péči, rychlé a příjemné ošetření)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Plazma lifting (pro celkové oddálení stárnutí pokožky a podporu růstu vlasů)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY    SLEDOVAT AKCE KONTAKTY    777 332 065