Mezoterapie – lifting obličeje pomocí jehliček

Mezoterapie je technika cíleného vpravování účinných látek do středních vrstev pokožky pomocí mikrojehliček.Mezorerapie5

 

Možná to zní děsivě, ale mezoterapie přímo nebolí. Můžete chvíli cítit nepříjemný pocit tlaku nebo štípání. Vždy se používá lokální anestetický krém. Aplikace je navíc velice rychlá.

 

Mezoterapie řeší problémy:

  • suché, dehydratované, stárnoucí pokožky
  • unavené a stresované pletiMezoterapie3
  • jemných mimických vrásek
  • kruhů pod očima
  • jednotlivých hlubších vrásek zejména mezi obočím, nosoretních rýh, čela a okolí úst

 

 

Složení roztoku pro mezoterapii

Do podkoží se aplikuje speciální koktejl - roztok - obsahující v první řadě účinnou složku kyseliny hyaluronové, k níž se přidávají dle potřeby vitamíny, koenzymy, aminokyseliny, antioxidanty. Roztoky jsou připravené dodavatelem pro daný problém a dodávány ve sterilních lahvičkách. Koktejly obsahují přes 40 aktivních látek, speciálně namíchaných dle dlouholetých výzkumů tak, aby společně působily co nejefektivněji. Řada těchto látek není v potřebných dávkách vůbec běžně komerčně dostupná. 

md:complex (Antiage) - kyselina hyaluronová, Sodium DNA + Argireline + kyselina pyrohroznová + L-karnitin + organický silikon + DMAE

md:complex (Firming) - Elastin + organický silikon + chondroitin sulfát + kyselina askorbová + DMAE

md:complex (Melanoceuticals) - kyselina tranexamová + glutathion + azeloglycin + kyselina kojová + arbutin + kyselina glykolová + kyselina askorbová + kyselina citronová

 

Průběh mezoterapieSwiss Color - Lift MESO Konzept

Po diagnostice pleti a výběru vhodného roztoku se nanese anestetická mast a následně se jemnými vpichy do hloubky 4 mm v podkoží aplikuje účinná látka. Následně se pleť nechá odpočinout a v případě potřeby se pokožka chladí.

 

Efekt po mezoterapii

Při omlazení pokožky je obvykle efekt viditelný ihned. Jeho účinky pomalu se vstřebáváním kyseliny hyaluronové postupně odeznívají. Proto se doporučuje po týdnu, následně 14 dnech a dále po měsíci až dvou ošetření opakovat. Potřeba opakování je individuální. Závisí na stavu a spolupráci pokožky.

 

Rekonvalescence po mezoterapiiMezoterapie6

Po ošetření se mohou  vyskytnout jemné modřinky, otoky nebo svědění v místě vpichu. Během 48 hodin obvykle odezní. Pokožka by měla po několik dnů zůstat v klidu. Nedoporučujeme návštěvu solária, sauny, změnu kosmetických přípravků a žádné další aktivity, které by mohly pleť zbytečně dráždit.

 

Ošetření Mezoterapie doporučujeme všem, kdo potřebují povzbudit pleť, vyhladit a zpevnit pokožku. Zejména v oblasti hlubších vrásek jako jsou vrásky mezi obočím, nosoretní rýhy, okolí očí - kruhy pod očima apod. Doporučujeme pro svou jednoduchost a přirozenost procesu mužům i ženám, kteří začnou vážněji uvažovat o botoxu.

 

 

Prohlédněte si i naše další služby:

Ultrazvuková vlna (pro pravidelnou omlazující a vypínací péči, rychlé a příjemné ošetření)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Plazma lifting (pro celkové oddálení stárnutí pokožky a podporu růstu vlasů)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)

 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.