Odstranit celulitidu, ulevit oteklým nohám, zrychlit metabolické procesy v těle, vyplavit toxické látky, zeštíhlet problematické partie – to vše dokáží lymfodrenáže.

 

U nás probíhají procedury v samostatné místnosti, v příjemném prostředí a klidu. Na výběr máte program spíše kosmetický (především léčba celulitidy nebo pomoc s hubnutím, vyhlazení kůže) nebo program ozdravný (zlepšení stavu toku lymfy, otoky nohou, únava, bolesti hlavy, stres, zavodnění organismu, křečové žíly).lymfodrenaz-Jovena

 

Lymfodrenáž je vhodná pro ženy i muže v každém věku.

 

Lymfodrenáže mají za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy v našem organismu. Lymfatický systém totiž nemá svoji vlastní pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny ve tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení zplodin z těla ven. Takto jednoduše dokážeme předejít celé řadě estetických i zdravotních potíží.

 

Co lze očekávat od lymfodrenáže?

 

Špatný oběh lymfy se stává novou civilizační chorobou.

Trpí jí většina městského obyvatelstva a je o to zákeřnější, že se oběh lymfy zpomaluje postupně, nepozorovaně. Na první pohled netrpíme žádnými zásadními příznaky. Jste často unavení? Bolí vás po dlouhém dnu nohy? Cítíte tlaky v hlavě, krku, břiše? Jste stále "nafouklí"? Cítíte se jako byste s sebou vláčeli kila navíc? Máte pocity, že vás "bolí celé tělo"? Nedaří se vám hubnout i když se zdravě stravujete? Chytíte každý bacil, který proběhne kolem vás? Ztrácíte energii sotva vstanete? ... Patrně máte zpomalený a málo funkční lymfatický systém.

 

celulitida3Pomoc je nasnadě.

 

Pokud se nerozhodnete zařadit do svého programu denně alespoň hodinu zvýšené pohybové aktivity - zařaďte si 2 až 3x týdně po dobu několika měsíců v roce příjemnou relaxaci v přístrojové lymfodrenáži. Tlaková masáž není návyková, nemá žádné vedlejší účinky, jen vám celkem okamžitě "udělá dobře". 

 

Jak lymfodrenáž probíhá?

 

Kontraindikace

Lymfodrenáž nedoporučujeme klientům, kteří trpí některou z uvedených chorob:

 • srdeční vady
 • příliš vysoký nekompenzovaný krevní tlak
 • epilepsie
 • akutní horečnaté stavy
 • nemoci ledvin a jater
 • mokvající dermatózy
 • onemocnění kůže
 • angina pectoris
 • onkologická onemocnění
 • není vhodná pro osoby s implantáty
 • nedoporučuje se v těhotenství

 

Proč se u nás neotevírají uzliny?

 

Vyhlazení pokožky, léčba celulitidy

Celulitida, tzv. pomerančová kůže, trápí velké procento žen nezávisle na věku. Její hlavní příčinou je zanášení těla toxiny a škodlivými látkami a nedostatečná funkce lymfatického systému. Často je na vině špatná životospráva a nedostatek pohybu – tok lymfy se tak zpomalí. Proto je při léčbě celulitidy důležité především lymfu aktivovat, upravit stravovací návyky, velmi důležitý je pitný režim!

 

Doporučujeme absolvovat 10 návštěv v rychlém sledu za sebou (cca 2 až 3 x týdně) a následně udržovací kůru cca 1 x za 14 dnů až měsíc. Pokud jste již zaznamenala známky celulitidy, je ideální zařadit lymfodrenáž do svého běžného systému života a jednou za dva týdny si najít chvilku na péči o pokožku bez dolíčků.