Radikální Omlazení – ultrazvuková Neo Vlna

Již několik let je známý vysoce efektivní účinek ultrazvukových technologií v dermatologii.

 

Ultrazvukem pleť dokonale vyčistíme, jemné vibrační vlny ji vyhladí a vypnou. Efekt je okamžitý. Pleť nijak netrpí a výsledek vydrží po řadu dnů.

 

Technologie ultrazvukového působení jemných vibračních vln je nesmírně účinná v boji s vráskami a povolenou kolagenovou strukturou. Jinak řečeno - NEO vlna je velmi účinný způsob jak omladit svou pleť téměř přirozeným způsobem. Pouze díky "nakopnutí" vlastních procesů pokožky. Pokožka se vypíná, vyhlazuje a projasňuje s každým dotekem hladící hlavice. Současně povzbuzuje tvorbu kolagenu a elastenu. 

chemicky peeling

 

Jedná se o moderní neinvazivní způsob intenzivního kosmetického ošetření.

 

Ultrazvuková vlna

odstraňuje odumřelé  vrstvy pokožky, čímž j
i projasňuje a celkově pokožku omlazuje -
urychluje její tvorbu, stahuje póry, hloubkově čistí póry a zlepšuje vzhled.

Již od první aplikace poskytuje pleti zářivější vzhled a vypíná ji. Technika ultrazvukového peelingu není agresivní ani invazivní, nemá žádné vedlejší účinky na pokožku.

 

Jak ultrazvuk pracuje?

Intenzivní fokusovaný ultrazvuk je směřován a woman having a stimulating facial treatment from a therapistaplikován frakčně do hlubokých vrstev pokožky, díky čemuž dochází k hloubkovému vypínání pokožky a její rejuvenaci. Přístroj lze využít pro neinvazivní lifting obličeje, očního okolí, vypnutí pleti.

Ultrazvuková vlna působí na podkoží. Cíleně tak způsobuje restart kolagenového vlákna. Omlazení pleti probíhá zevnitř a má pozoruhodně dlouhodobý účinek!

Vysoká energie, jež prochází kůží, vytvoří ložisko energie, které tento restart aktivuje. Poté dojde k hloubkovému vypnutí pokožky a vyplnění vrásek, takže o zákroku můžeme hovořit jako o neinvazivním liftingu.

 

Liftingový efekt je viditelný okamžitě a vydrží po několik týdnů. Jedná se o tzv. ošetření s WOW efectem - tedy s okamžitě viditelným výsledkem.

 

Ideální pro ženy a muže ve věku cca 30-50 let.

 

Jaké je ošetření ultrazvukem?

 

Ošetření probíhá buď samostatně nebo za použití speciálních sér - doporučujeme sérum TIME Stop Natinuel nebo koncentrované molekuly Kyseliny hyaluronové. 

 

Doporučujeme: RADICAL LIFT !!!

 

Speciální ošetření za použití ultrazvukové NEO Vlny. Ošetření je zaměřeno především na celkovou revitalizaci a okamžité omlazení pokožky. 

Zahrnuje:

  • odlíčení a přípravu pleti jemným čistícím tonikem Poli Soft
  • čištění pleti ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí podle typu pleti
  • působení speciálního komplexu Mando Bio (komplex jemných kyselinek sjednocuje barvu pleti a působí protizánětlivě)
  • aplikace a zapracování speciálního luxusního séra TIME STOP (zapracování NEO vlnou) pro okamžitý liftingový efekt

 

Ošetření trvá 60 minut, je velmi účinné a relaxační. Výsledky vidíte okamžitě. Pleť je zdravější a mladší po mnoho dnů. Máme vyzkoušeno a doporučujeme!

 

Prohlédněte si i naše další služby:

Mezoterapie koktejlů (pro redukci středně hlubokých vrásek, nosoretních rýh, kruhů pod očima)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Chemický peeling Renophase (pro řešení problému s akné, pigmentovými skvrnami nebo stárnoucí pokožkou na celé ploše obličeje)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)

 

KONTAKTY

SLEDOVAT AKCE