Radikální Omlazení – ultrazvuková Neo Vlna

Nic není tak okamžitě účinné v dermatologických procesech, jako použití ultrazvuku.

 

Ultrazvukem pleť dokonale vyčistíme, jemné vibrační vlny ji vyhladí a vypnou. Efekt je okamžitý. Pleť nijak netrpí a výsledek vydrží po řadu dnů.

Technologie ultrazvukového působení jemných vibračních vln je nesmírně účinná v boji s vráskami a povolenou kolagenovou strukturou. Jinak řečeno - NEO vlna je velmi účinný způsob jak omladit svou pleť téměř přirozeným způsobem. Pouze díky "nakopnutí" vlastních procesů pokožky. Pokožka se vypíná, vyhlazuje a projasňuje s každým dotekem hladící hlavice. Současně povzbuzuje tvorbu kolagenu a elastenu. 

chemicky peeling

Jedná se o moderní neinvazivní způsob intenzivního kosmetického ošetření.

Ultrazvuková vlna

odstraňuje odumřelé  vrstvy pokožky, čímž ji projasňuje a celkově pokožku omlazuje - urychluje její tvorbu, stahuje póry, hloubkově čistí póry a zlepšuje vzhled.

Již od první aplikace poskytuje pleti zářivější vzhled a vypíná ji. Technika ultrazvukového peelingu není agresivní ani invazivní, nemá žádné vedlejší účinky na pokožku.

Jak ultrazvuk pracuje?

woman having a stimulating facial treatment from a therapist

Intenzivní fokusovaný ultrazvuk je směřován a aplikován frakčně do hlubokých vrstev pokožky, díky čemuž dochází k hloubkovému vypínání pokožky a její rejuvenaci. Přístroj lze využít pro neinvazivní lifting obličeje, očního okolí, vypnutí pleti.

Ultrazvuková vlna působí na podkoží. Cíleně tak způsobuje restart kolagenového vlákna. Omlazení pleti probíhá zevnitř a má pozoruhodně dlouhodobý účinek!

Vysoká energie, jež prochází kůží, vytvoří ložisko energie, které tento restart aktivuje. Poté dojde k hloubkovému vypnutí pokožky a vyplnění vrásek, takže o zákroku můžeme hovořit jako o neinvazivním liftingu.

 

Liftingový efekt je viditelný okamžitě a vydrží po několik týdnů. Jedná se o tzv. ošetření s WOW efectem - tedy s okamžitě viditelným výsledkem.

Ideální pro ženy a muže ve věku cca 20-50 let.

Jaké je ošetření ultrazvukem?

Na obličej se nanese vodivý gel v malém množství. Podle stavu pleti potom kosmetička navolí sílu a hustotu ultrazvukových pulzů

ultrazvuk vlna(čím starší pleť, tím silnější a četnější pulzy), které budou působit hluboko do kůže s cílem nastartovat tvorbu kolagenu. Současně je rovněž možné pomocí ultrazvukové vlny efektivně vpravit do pokožky látky jako například kyselinu hyaluronovou, arganový olej, apod.

Procedura však není nijak bolestivá. Ošetření celého obličeje trvá cca 30 minut. Jedná se o velmi příjemný a uklidňující proces. Ihned po ošetření cítíte příjemnou změnu na pokožce. Procedura není nijak nebezpečná. Nemá žádné vedlejší účinky. Opakování je zcela libovolné a záleží jen na vaší potřebě mít hladkou a vypnutou pleť bez kazů.

Ošetření probíhá buď samostatně nebo za použití speciálních sér - doporučujeme sérum TIME Stop Natinuel nebo koncentrované molekuly Kyseliny hyaluronové. 

Speciální ošetření za použití ultrazvukové NEO Vlny. Ošetření je zaměřeno především na celkovou revitalizaci a okamžité omlazení pokožky. 

RADICAL LIFT

Zahrnuje:

  • odlíčení a přípravu pleti jemným čistícím tonikem Poli Soft
  • čištění pleti ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí podle typu pleti
  • působení speciálního komplexu Mando Bio (komplex jemných kyselinek sjednocuje barvu pleti a působí protizánětlivě)
  • aplikace a zapracování speciálního luxusního séra TIME STOP (zapracování NEO vlnou) pro okamžitý liftingový efekt

Ošetření trvá 60 minut, je velmi účinné a relaxační. Výsledky vidíte okamžitě. Pleť je zdravější a mladší po mnoho dnů. Máme vyzkoušeno a doporučujeme!

Prohlédněte si i naše další služby:

Mezoterapie koktejlů (pro redukci středně hlubokých vrásek, nosoretních rýh, kruhů pod očima)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Chemický peeling Renophase (pro řešení problému s akné, pigmentovými skvrnami nebo stárnoucí pokožkou na celé ploše obličeje)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065