Silné kosmetické ošetření se séry – kyselina hyaluronová, Kyslíková terapie, Kolagen, kmenové buňky

Žijeme v době, která je orientovaná na úspěch. K němu nezbytně patří vypadat svěže a plni elánu téměř neustále. Aby to bylo možné, vyvinuly kosmetické firmy silně koncentrovaná kosmetická séra jako jsou: kyselina hyaluronová, koncentrovaný kolagen, kmenové buňky ze švýcarského jablka, kolagenový gel s částečkami zlata, koncentrovaný kyslík - OXY terapii a další.

Samozřejmě, péče o pleť je vždy nutná. Ale dnes máme možnosti, které vám pomohou bezbolestně a rychle dosáhnout požadovaného účinku, aniž by byl nutný zásah chirurgů. Doporučujeme vždy konzultaci na místě. Kosmetické ošetření je pro každý typ pleti jiné. Všechna séra jsou vysoce koncentrovaná - zapracovávají se do pleti ultrazvukem po předchozím pročištění. Ideální ke kombinaci je diamantová mikrodermabraze.

jovena-pix2

Máte pocit, že vaše pokožka ztrácí pružnost? Zdá se vám zašedlá, unavená? S kruhy pod očima? Cítíte se "nateklí"? Trápí vás vznikající vrásky? Nebo akné a rozšířené póry? Máte dojem, že barva vaší pleti není jednotná a tvoří se vám pigmentové skvrny? Běžná domácí péče vám přijde nedostačující?

UMÍME PROBLÉMY PLETI ELIMINOVAT!

Podle vašeho věku a typu problému vám nabídneme ampuli s příslušným koncentrátem, zaměřeným na vysoce účinné a rychlé řešení problému. Koncentráty jsou do pokožky zapracovány ultrazvukem, čímž se naplno využije jejich schopnost okamžitého působení a silné aktivace látek působících na konkrétní problém.

Nabízíme vám profesionální kosmetiku, odbornou péči a viditelné zlepšení stavu pleti pomocí nejmodernějších metod a koncentrátů kyseliny hyaluronové, peptidů, koenzymu Q10, kyslíku, zlatých částeček ... stačí si vybrat.

Koncentráty se do pokožky zapracují vysokofrekvenčním ultrazvukem. Nic nebolí, nic neotéká.

Všechny procedury jsou mimořádně vhodné jako příjemný dárek - efekt je okamžitý a procedury relaxační.

Jak proceduru darovat? Objednejte si Dárkový certifikát!

Ze studia zákazníci odcházejí odpočatí, příjemně naladění, s pocitem mladší a hezčí pleti. Procedury obvykle trvají 30 -40 minut a je mimořádně vhodné je zkombinovat s čištěním pleti ultrazvukem nebo s diamantovou mikrodermabrazí. Celková délka ošetření je potom kolem 60 minut. Výsledek okamžitý a efekt dlouhodobý!

HYALURON lifting
PEPTIDY Cu omlazení
ZLATÉ sérum
OXY THERAPY

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

Ceny ošetření.

Info: 777 332 065