Souvislosti s karanténou

OZNÁMENÍ
Stav karantény trvá už nějakou dobu a začínají se objevovat dotazy typu "co dál"? Takže se pokusíme nyní některé zodpovědět.
1) NEZAVÍRÁME. Opravdu se nebojte. Finanční propad je jistě zlý. Ale máme nějaké rezervy a hlavně doufáme, že po uvolnění karantény přijdete! TO bude opravdu ZÁSADNÍ! 

2) PŘESTĚHOVALI JSME SE! Ano, někteří víte, že jsme to stejně měli v plánu. Dům na 28. října změnil v září 2019 majitele a bude v něm probíhat rekonstrukce na byty. Takže jsme se přesunuli jen o malý kousek vedle - Smetanovo náměstí 328/1. Do budovy, kde v přízemí je prodejna Pedro a pracovní agentura Manpower. Vchod je z náměstí (přesně naproti Domu Knihy). Je to vážně pár kroků od původního místa.
3) PLATBY NEPROPADAJÍ. O nic nepřijdete! Víme, že máte mnozí předplacené balíčky služeb a nestihli jste je dochodit, že máte jen zčásti vyčerpané dárkové poukazy ... NIC nepropadá! Jakmile se uvolní opatření, navážeme, kde jsme přestali.
4) VÝMĚNA SLUŽBY. Chápeme, že některé balíčky jste kupovali s jistým účelem a nyní jsou pro vás třeba již bezpředmětné. V takovém případě se individuálně dohodneme na výběru jiné služby za částku peněz, kterou jste nevyčerpali. Věřím, že si vyberete. Pokud přesto ne, můžete zbytek částky delegovat na jinou osobu.
5) DOKOUPENÍ SE SLEVOU. Samozřejmě, některé rozběhnuté služby po měsíci a půl výpadku nemohou navázat jen tak, s plnou účinností. Tam, kde se rozhodnete ve službě pokračovat a dokoupit si potřebný scházející počet ošetření (například u liposukcí Zerona, Anticelluli balíčků, balíčků mezoterapií Peptidů, dioda laserových epilací), poskytneme vám na dokoupená ošetření slevu, eventuálně budeme držet sníženou akční cenu, za níž jste balíčky kupovali.
6) PENÍZE NEVRACÍME. Moc mě to mrzí. Ale pochopte, že my jsme si tuto karanténu nevymysleli. Naopak - přicházíme s každým dnem o značnou sumu, určenou nejen pro nás osobně jako odměnu za práci, ale tvořící zejména finanční pokrytí nákladů. Ty nevymizely. Hradíme nájem, zálohy na energie, paušály na telefony, internet a ostatní služby. Stát nám prozatím žádnou podporu nespustil. Malou částku poskytlo podnikatelům Město Ostrava a moc za ni děkujeme! Víme, že ani vy za tuto situaci nemůžete. Věříme tedy, že se dohodneme a společně něco vymyslíme k oboustranné spokojenosti.
7) VĚŘÍME, ŽE NÁS BUDETE POTŘEBOVAT! Nepochybujeme, že tento stav ze dne na den změnil život a prioritu mnoha z nás. Určitě pro řadu z vás nebude v tuto chvíli podstatné vypadat lépe, mlaději, mít čistou pleť, tělo bez chloupků, štíhlejší pas a méně vrásek ... přesto doufáme, že se život nezmění až tak úplně. My totiž ke své existenci vaši potřebu péče o sebe nutně potřebujeme! Za to, že k nám přijdete předem MOC DĚKUJEME!