Fotonová terapie – péče o vaši pleť

Přístroje pro fotonovou terapii využívají přirozených světelných vln specifických délek, které jsou prostřednictvím LED diod předávány do kůže.

Fotonové (světelné) hlavice jsou určeny pro přímé působení na pokožku, její omlazení, zkrášlení a v neposlední řadě léčbu problémů jako je akné nebo cévní problémy.


Účinky fotonové terapie v péči o pleť:

  • nežádoucí pigmentace
  • akné a mastná pleť
  • omlazení pleti, zjemnění vrásek
  • vyrovnávání barevné nesrovnalosti pleti
  • zpevnění pokožky
  • odstranění jemných nesrovnalostí pleti a jizviček
  • rozjasnění pleti
  • zklidnění pleti se sklonem k zánětům

Fotonovou terapii je vhodné zařadit jako součást pravidelné salonní péče o pleť, v intervalu cca 1x za 10 dnů až měsíc. A to jako vhodný doplněk pro prevenci problémů po důkladném čištění pleti a masce.


Barevnost:

Modré světlo

Proniká do hloubky 0,5 mm. Efektivně působí proti kožním vyrážkám, zánětům a pleť zklidní. Vhodné pro pleť, která je citlivá, mastná a problémová. Modré světlo upravuje vylučovací funkci pokožky (vylučování kožního mazu), proto je velmi účinné v boji proti akné (modré světlo zabíjí akné bakterie).


Fotonová terapie2

Červené světlo

Proniká do hloubky zhruba 8-10 mm, je vhodné pro všechny typy pleti. Zvyšuje mikrocirkulaci ošetřené oblasti, tvorbu kolagenu, přispívá k redukci vrásek a pleť se zjemní i vypne. Nejvhodnější pro oblast pod očima a čela. Zmenšuje velikost pórů.


Zelené světlo

Je vhodné pro barevně nejednotnou pleť.  Výrazně zklidňuje a zmírňuje produkci melaninu. Vyrovnává barevnost pokožky, pomáhá odstranit pigmentové skvrny. Je především vhodné k pravidelnému využití jako prevence před slunečním zářením u pleti se sklony k tvorbě barevných odchylek.


Žluté světlo

Regeneruje kožní buňky a pomáhá v procesu obnovy kůže. Zejména je vhodné po aplikacích chemického peelingu, silnější mikrodermabraze, IPL nebo laserového ošetření pokožky. Zklidňuje podráždění. Je vhodné také pro citlivou se sklonem ke kuperóze.


Světla je možné kombinovat a dosahovat tak zajímavých a viditelných efektů při péči o pleť. 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY  777 332 065