Kosmetické ošetření podle typu pleti

Pravidelná péče o pleť je základem krásy. Můžete si předem vybrat svůj program nebo jej domluvíme na místě. Na každý typ pleti najdeme nejvhodnější ošetření.

Nabízíme také speciální ošetření mužské pleti.

 

Kosmetický salon Jovena je vybaven moderní a důkladně prověřenou technikou a používá profesionální kosmetické a bioceutické přípravky. Vaše pleť je tak v nejlepších rukou.Naučíme vás také jak o ni doma pečovat.kosmetika-koncentraty

 

Ať vás trápí vrásky, akné, pigmentové skvrny, kuperóza nebo jiný problém, přijďte ke konzultaci. Jistě najdeme vhodné řešení a ošetření.

 

Můžete si pouze přijít nechat upravit obočí a nebo si dopřát dvouhodinovou celkovou úpravu obličeje a dekoltu včetně masky, masáže, liftingového programu nebo programu na potlačení projevů akné. Budete vítáni! Máme k dispozici rovněž kosmetiku pro péči o mužskou pokožku.

 

K ošetření využíváme především speciální salonní přípravky italské bioceutické značky NATINUEL.

 

Uplatňujeme individuální přístup ke každé zákaznici a zákazníkovi. Kosmetika v Joveně je nejen cílená péče, ale také relax. Vaše pleť dostane to, co opravdu potřebuje.

Vy navíc okamžitě cítíte výsledky! Přetrvávají řadu dnů i týdnů.

NATINUEL  - to je více než kosmetika. Bioceutické přípravky jsou mezistupněm mezi klasickou kosmetickou péčí a radikálními metodami plastické chirurgie. Bioceutika mají maximální limity účinných látek ve svých přípravcích.

Neplatíte propagaci značky, ale účinek preparátů. A ony skutečně fungují! Kosmetika Natinuel není k dostání v obchodech, v e-shopech ... jedná se o přísně salonní záležitost. 

Jsme hrdí na to, že jsme jediný salon v Ostravě, který s touto téměř zázračnou značkou může pracovat.

 natinuel-party

 

Kosmetiku NATINUEL využívají rovněž celebrity jako například Ivana Jirešová, Sandra Nováková, Lucie Králová, Gabriela Dvořáková, Eva Decastelo nebo Lucie Koňaříková Saláme.

 

 

Kosmetický program pro každý týden a normální pleť. Vhodný pro ženy i muže.

Základní procedura BASIC SKIN - pro hydrataci a čištění, pro mladou pleť, běžnou údržbu

základní “rychlovka” … kosmetická kůra na 40 minut, kterou by si měla dopřávat alespoň 2x do měsíce každá žena nebo každý muž, žijící ve městě a dbající o svůj vzhled, pokud nemá zásadní problémy s pletí.

Zahrnuje šetrné čištění obličeje cleanserem, jemnou masáž k prokrvení pokožky, kosmetika-jovenahydratační masku HYDRA INTENSITY MASK (pro bleskové zvýšení hydratace kůže a okamžité vyživení pokožky stresované pobytem v městském a kancelářském prostředí), aplikaci HYDRA INTENSITY SÉRA (dlouhotrvající účinek hydratace normální a suché pokožky) a závěrečné ošetření krémem NORMAL CREAM. Odcházíte po chvilce, ale jako znovuzrozená. Speciální přípravky k proceduře BASIC jsou komponovány tak, aby vzájemně posílily svůj účinek na normální a smíšenou pleť.

Celá procedura je velmi příjemná a může být doplněna péčí o řasy a obočí, čištěním pleti ultravukem nebo diamantovou mikrodermabrazí. Doporučujeme absolvovat proceduru 1 x za 7 eventuálně 14 dnů.

Cena = 490 Kč

 

Základní kosmetické úkony

Jednoduché kosmetické úkony

úprava obočí = 60 Kč
úprava a barvení obočí = 100 Kč
barvení řas = 100 Kč
trvalá na řasy = 450 Kč
depilace chloupků voskem – horní ret = 90 Kč
klasické čištění s napářkou = 190 až 290 Kč
masáž obličeje = 195 Kč
peeling = 165 Kč
maska dle potřeby pleti= 140 Kč
líčení denní = 50 Kč

 

Kosmetické programy - celková kosmetika - cca 60 minut

Programy zahrnují vždy odlíčení, tonizaci pleti a přípravu pokožky na aplikaci speciálních masek a následně séra. Samozřejmostí je závěrečný denní krém. Doporučujeme spojit s čištěním pleti ultrazvukem nebo mikrodermabrazí.

AKNE STOP - program pro mastnou pleť se sklonem k akné

Program pro mastnou pleť. Doporučujeme prvních 5 ošetření absolvovat v rozpětí co 10 dnů. Dále je možné interval prodloužit až na 1x za 30 dnů. Po viditelném zlepšení pleti se přechází na méně intenzivní kombinaci produktů s názvem MANDO BIO.

seba fluid

Silná a účinná kůra se speciální maskou ACNE MASK a antibakteriálním fluidem ACNE STOP, které mírní zánětlivé procesy, reguluje maz, pokožku zbavuje nečistot, dokonale ošetřuje antibakteriálně a vyrovnává její PH. Ošetření je určeno pro aknózní a hodně mastnou nezdravou pleť. Je velice intenzivní a zlepšení nastupuje téměř ihned. Je ovšem nutné ošetření opakovat.

Pleť je tak dokonale a přitom šetrně ošetřena a bojuje proti zánětlivým procesům.

Fluidum ACNE STOP ji chrání proti volným radikálům. Pokožka je hladká a zbavena přebytečného mazu. Pupínky se rychle hojí.

Doporučujeme kombinovat s čištěním ultrazvukovou špachtlí a domácí péčí Natinuel (Seba Fluid 12 a Cleanser 9%).

Pro rychlý nástup účinků je možné opakovat 1x za 10 až 14 dnů, celkem kůra 5 až 8 ošetření. Po zlepšení stavu pleti je možné přejít na pravidelnou péči o mastnou pleť.

Cena – 890 Kč

BASIC SKIN - program pro normální a smíšenou pleť, plná výživy a regenerace

Normální až smíšená pleť, letní pleť vysušená sluncem, zimní pleť vysušená mrazem a pleť s drobnými dermatologickými problémy.  Neurčená věková hranice. Tento program je určen pro pravidelnou péči víceméně zdravé pleti s přechodnými problémy způsobenými počasím nebo běžným pracovním vypětím či stresem. Program doporučujeme opakovat jednou za 2 – 3 týdny. Při nápravě poškozené pleti díky slunění potom co 10 dnů minimálně 8x.

Program zahrnuje použití séra i masky, zapracování ultrazvukem v případě potřeby.

Jedná se o vysoce profesionální péči o pleť včetně zařazení “specialistů” pro řešení specifických problémů jako je kuperóza nebo nestejnoměrná pigmentace pleti. Ošetření je rozjasňující, lehce vypínací, výživné a vysoce hydratující a barvu sjednocující.

Kůra je vhodná i pro Natinuel-mandelicvelmi citlivou pleť.

Další gely či séra se vrství podle konkrétního problému, struktury pleti a věku pokožky.

Výsledkem pravidelného ošetření je dokonale udržovaná pleť, její ochrana v městském prostředí, výživa a cílená péče  a především eliminace různých problémů pleti a také jejich prevence. Je možné program spojit s čištěním ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí, která ještě více posílí účinek speciálních sér.

Cena – 790 Kč

BEAUTY - program pro rychlé omlazení 30+

AntiAge

Beauty je program pro normální a smíšenou již stárnoucí pleť (od 30 let)

Rychlá zkrášlovací péče, tzv. “první pomoc”.

Procedura zahrnuje hloubkovou regeneraci  a rychlou omlazující péči. MANDELIC PEEL je jedinečným produktem 3 v jednom. Revitalizuje, hydratuje, rozjasňuje pleť a současně podporuje její zvlhčování a bioochranu. Pleť se vypíná, odstraňují se okamžitě povrchové nečistoty, vyrovnávají barevné nerovnosti, podporuje hydratace.

Doplněno speciální LIFTINGOVOU MASKOU a LIFTINGOVÝM SÉREM.

Optimalizuje metabolické procesy, dodává pleti potřebnou výživu, podporuje práci vlastních buněk. Obnovuje kolagen a elasten, pleť je pružná. BEAUTY je komplex ošetření působící proti přirozenému stárnutí. Kůra je určena pro rychlé a okamžité ošetření unavené pleti, k jejímu prozáření a rejuvenaci. Bezprostředně a dlouhodobě odstraňuje pocit “unavených” očí, pleť vypadá mladší, barevně sjednocená a dostává precizní vzhled.

Cena – 990 Kč

HYDRA YOU - program pro suchou pleť nebo pro zimní období

úžasná procedura zaměřená především na suchou, jemnou pleť.

Zahrnuje šetrné čištění obličeje ultrazvukovou špachtlí, kosmetika-jovenahydratační masku HYDRA INTENSITY MASK (pro bleskové zvýšení hydratace kůže a okamžité vyživení pokožky stresované pobytem v městském a kancelářském prostředí), aplikaci HYDRA INTENSITY SÉRA (dlouhotrvající účinek hydratace normální a suché pokožky) a ošetření sérem s obsahem kyseliny hyaluronové zapracované Neo vlnou. Ošetření trvá celkem 60 minut. Pleť je dokonale hydratovaná, přirozeně elastická a vypadá zdravě.

Doporučeno zejména pro zimní měsíce a suchou, stresovanou pokožku.

Cena = 950 Kč

LIFTING STRONG - program pro intenzivní omlazení 40+

Lifting STRONG (silně omlazující kůra, lifting na řadu dnů), od 40 let.

Speciální ošetření pokožky se silným estetickým i trvalým vypínacím efektem. Vhodné pro pleť se ztrátou pružnosti a elasticity, nebo pro výrazný efekt u zvláštní příležitosti. kosmetika-koncentraty

Ošetření zahrnuje odstranění staré kůže, gomage (jemný peeling s vitalizujícím účinkem), masku a sérum a osvěžující liftingový krém. Tato kůra dá vaši pleti okamžitý nový rozměr. Budete se cítit svěží, omlazená o několik let. Lehká, osvěžující letní péče s ochranou proti UVA a UVB záření.

Obsahuje také speciální scavenger komplex, který působí proti předčasnému stárnutí pleti způsobeném slunečním zářením a zvyšuje její ochranu před volnými radikály a působením městského prostředí.

Doporučujeme propojení s diamantovou mikrodermabrazí. Dosahuje se úžasných a okamžitých efektů rozjasnění a omlazení pleti.

Kůra by měla být pleti dopřána minimálně 1 x měsíčně. Působí skvěle jako ochrana před veškerými nečistotami městského prostředí, čímž sama o sobě řeší řadu problémů.

Cena – 1.090 Kč

BOTOLIFT - speciální péče o oční okolí - omlazení a odstranění vrásek

Komplexní péče o oční okolí

Silná a velmi intenzivní kosmetická kůra srovnatelná s účinky klasického botoxu.

Péče je zaměřená na drobné vrásky očního okolí, rozjasnění pleti a kompletní restrukturalizaci pokožky.

BOTOLIFT je produkt zásadního významu pro celkNatinuel-gelové omlazení pleti.

Obsahuje 4 kroky – Botolift NEW PEEL EYES (jemný peeling pro odstranění odumřelých buněk v očním okolí), BOTOMIX FLUID (tekutina s účinkem botoxu, spojuje tři peptidy, jeden pocházející z jedu zmije, další z kurare, silný jed rostlin, a konečně poslední
biotechnologického původu, který s různými biochemickými mechanismy, ale ve společné synergii, pomáhá snižovat kontrakce mimických svalů, odpovědných za vznik mimických vrásek), REJUVEN GEL (gel pro celkovou restrukturalizaci pleti a zpevnění), MINILIFT (závěrečný krém pro hydrataci a ochranu proti volným radikálům)

Okamžitý účinek, vynikající výsledek.

Produkt řady WOW EFFECT!

Kůru doporučujeme opakovat podle potřeby vždy po 2 až 4 týdnech. Je vhodné spojit s diamantovou mikrodermabrazí pro hladší pleť. Účinek kůry je poté delší. Doporučujeme doplnit tuto proceduru o zásadní produkty domácí péče Natinuel pro liftingový efekt.

Ideální je spojení této kůry s procedurou NEO vlna se zařazením některého ze specialistů pro ultralifting pleti (Time Stop, Botofill).

Cena – 990 Kč

PIGMENT STOP - kosmetický program pro pleť s hyperpigmentací

Speciální kosmetický program pro pleť trpící hyperpigmentací. Při pravidelné péči nejen, že mizí pigmentové skvrny, ale pleť se stává odolnější se zvýšenou obranyschopností proti účinkům zejména slunečního záření.

Působí na sjednocení barvy pleti a eliminuje hyperpigmentaci buněk.

Doporučujeme kombinovat s diamantovou mikrodermabrazí a produkty domácí péče Natinuel pro trvalý efekt.Natinuel-kosm

Základem je peelingový produkt AGE SPOT PEELING, který společně s regulátorem skvrn AGE SPOT CONTROL působí příznivě na pleť postiženou nežádoucími skvrnami. Celkové ošetření je bez diamantové mikrodermabraze na 60 minut. Je příjemné a s viditelným efektem.

Pro rychlou eliminaci vzniklých skvrn je možné program opakovat týdně cca 8x v ucelené terapii. Dále pro pleť s náchylností k nepravidelné pigmentaci 1x měsíčně jako prevenci.

Cena – 880 Kč

HOMEO ROSE - kosmetika potlačuje kuperózu, vhodné pro citlivou pleť s žilkami

Speciální kůra pro časté ošetření kuperózní pleti (citlivé pleti s rozšířenými žilkami).

Ošetření zahrnuje důkladnou očistu jemné a kuperózní pleti, aplikaci masky HOMEO ROSE a dále speciální sérum HOMEO ROSE SERUM – koncentrované sérum pigmentové skvrnyurčené na regeneraci pokožky. Obsahuje VPG-faktor S15, Regu-Complex, Crystal Skin 1000. Okamžitě viditelný efekt, zjemnění barvy tváře a potlačení nežádoucích projevů (pálení kůže apod.). Při pravidelné péči získává pleť větší odolnost. 

Doporučujeme pro potlačení projevů kuperózy ošetření i 1x týdně. Po odeznění akutního stavu postačí terapie 1x měsíčně. Je nutné salónní péči kombinovat s vhodnými přípravky na domácí použití.

Cena – 880 Kč

ULTRA TON - zpevnění stárnoucí a povadlé pleti na obličeji, krku a dekoltu

Ultra Tone je kosmetický program zaměřený na komplexní intenzivní doplnění aktivních látek. Ošetření zahrnuje péči o obličej, krk i dekolt. 

Natineul-liftingSilná liftingová kůra pro stárnoucí pleť. Efekt je vypínací, liftingový s okamžitým výsledkem ve střednědobém horizontu při zásahu na třech úrovních: epidermis, dermis a dermoepidermální vazby. Strukturální a sjednocující zpevnění pleti.

Je vám kolem 45 let a nechcete řešit stárnutí chirurgicky? Zvolte silně aktivní kůru a pravidelně dopřávejte své pleti přirozené řešení a podporu její elasticity.

Přednosti této salónní kůry:

  • biolifting (kosmetický lifting bez použití skalpelu)
  • zbavuje pleť nečistot
  • redukuje jizvy i vrásky
  • většinu problémů řeší již při prvním použití produktu
  • ideální jako kúra (až 18 ošetření během 3 měsíců)!
  • alternativa k obvyklému dennímu ošetření pleti s rychlým zlepšením aktuálního stavu pokožky

Princip aplikace:

Ošetření obličeje a také krku i dekoltu jemným enzymatickým peelingem, který má vysokou multifunkční schopnost díky svému jedinečnému složení. Připraví jednotlivé složky pokožky na působení aktivního séra INTERACTIVE PLUS. Obnovuje pokožku narušenou chronostářím, ale také fotostářím. Aktivují se biologické, regenerativní, energetické a ochranné mechanismy v pokožce a to dlouhodobě. Produkt je následně doplněn séry pro působení na krku a dekoltu a silnou vyhlazující maskou BIO ACTION.

Ve střednědobém horizontu dochází ke sjednocení barevné pigmentace pleti, redukci vrásek, zvyšuje se elasticita pokožky a její pružnost. Postupně dochází k celkovému a skutečnému omlazení obličeje, po pravidelné kůře viditelně o řadu let.

Rozhodně doporučujeme spojit s úvodní diamantovou mikrodermabrazí. Prohloubíme tím účinek jednotlivých liftingových sér a délku jejich působení.

Pro okamžitý efekt doporučujeme absolvovat ošetření každý týden po dobu kůry cca 6 až 8x za sebou.

Cena – 1.900 Kč

WOW - COLLAGEN III ANTI AGE - WOW EFFECT - okamžitý efekt vyhlazení pleti a bleskového omlazení

Natinuel-kosm1

Kolagen III je program vhodný pro pleť s projevy středního stárnutí a fotostárnutí. Dokonale pečuje o pleť vrásčitou, které navrací pružnost a mládí.

Péče o stárnoucí pleť s okamžitým efektem MLÁDÍ!

Produkt z řady WOW EFFECT!

Procedura zahrnuje hloubkovou regeneraci  a téměř bleskovou omlazující péči. Pleť je po ošetření svěží, pročištěná, vypnutá a dokonale vyživená. Efekt vydrží řadu dnů.

Doporučujeme opakovat pro ucelenou terapii omládnutí cca 8x v intervalu 10 dnů, poté 1x za měsíc až dva.

Doplněno speciálními produkty bioceutické péče ACTION CD44, G.F.MATRIX a BIO ACTION. 

Optimalizuje metabolické procesy, dodává pleti potřebnou výživu, podporuje práci vlastních buněk. Obnovuje kolagen a elasten, pleť je pružná. Speciální a patentované produkty značky Natinuel jsou připraveny ve speciálním programu zahrnujícím kompletní a bohatou péči pro stárnoucí pokožku. Okamžitě ucítíte změny na své pleti a budete se cítit o řadu let mladší. Program je vhodný pro stárnoucí pleť bez dermatologických problémů.

Cena – 1.250 Kč

WOW - CÉČKO - program pro regeneraci a vitalizaci pokožky, k projasnění a sjednocení barvy

woman with sprout

“Céčko” je program postavený podle výsledků nejnovějších výzkumů pro normální a smíšenou pleť zejména mužů a žen žijících ve městě.

Naše tělo nedostává v posledních letech z běžné stravy dostatek vitamínů a zejména vitamin C a čistý kyslík je pro zdravou a mladě vypadající pleť velmi důležitý.

Silná kůra k obnově zdravé a zářící pokožky pro mladou a středně starou pokožku.

Revitalizuje, hydratuje, rozjasňuje pleť a současně podporuje její biostimulaci a ochranu. Velmi výjimečným působením vitaminu C na pleť se brání jejímu předčasnému stárnutí, tvorbě jemných vrásek kolem očí a rtů, stejně jako prohloubení vrásek souvisejících s únavou pokožky.

Program zahrnuje příjemné a silné přímé působení kyslíku a vitaminu C.Natinuel-kosm2

Kosmetický program s lidovým názvem “Céčko” je poslední novinkou značky Natinuel. Jeho naprostá výjimečnost a úžasné reakce zákaznic nám potvrzují, že jsme pro vás vybrali správnou značku profesionální salonní péče.

Doporučujeme pravidelně opakovat pro rychlé zlepšení stavu unavené a stresované pokožky alespoň 5x v intervalu 1 x týdně … dále udržovací kůru jednou za měsíc až dva.

Cena – 1.190 Kč

PEEL YOU - jednoduché a cílené peelingy podle typu problému pleti

Program vhodný pro pleť po 50 roce života, redukující projevy stárnutí.Natinuel-peel

Peel You 25%, 35% a 50% je program lehkého chemického peelingu na bázi speciálně vyvážených AHA a AKA kyselin, s cílem navýšit výsledný efekt terapie, než jakého lze dosáhnout individuálním použitím jednotlivých uvedených látek (kombinovaný peeling).

Jeho použití je indikováno k léčbě těžce poškozené kůže z fotostárnutí a fyziologického stárnutí.

Peelingy je nutno opakovat a jejich koncentrace se může postupně zvyšovat. Program je mimořádně vhodný pro stárnoucí pleť, s výraznými vráskami a problémy s porušením pevnosti tkání.

Opakování co 3 týdny.

Cena – 1.000 Kč

 

 

Kosmetické balíčky Natinuel - domácí péče

Zaujala vás kosmetická řada Natinuel a rádi byste ji někomu koupili jako dárek? Nechcete kvůli tomu vážit cestu k nám do studia? Nevadí! Stačí když nám na mail pošlete, jaké produkty jste si vybrali (případně si zavoláte a dohodnete se přímo s kosmetičkou, jaké produkty jsou pro konkrétní pleť vhodné), napíšete adresu svou - případně adresu obdarovaného, na kterou má balíček dojít. Produkty pro vás připravíme, dárkově zabalíme, přiložíme kartičku s přáním a odešleme společností GLS.

 

Většina kosmetických programů je vhodná pro ženy i muže. Zejména moderní metody čištění pleti jako ultrazvuková špachtle nebo diamantová mikrodermabraze osvěží a pročistí každou pleť, která je zanesena městským prostředím a stresovými faktory.

 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Jednotlivá ošetření je ideální kombinovat s některou moderní metodou čištění pleti jako je čištění pleti ultrazvukem nebo diamantová mikrodermabraze

S bioceutiky pracujeme jako jediní v Ostravě. Doporučujeme vám vyzkoušet "na vlastní kůži" některý z programů a poznat ten rozdíl!

V případě, že chcete řešit některý z kosmetických problémů intenzivněji, vyzkoušejte nabídku ultrazvukové Neo vlny pro omlazení, kosmetiku silných koncentrátů nebo chemický peeling

 

Prohlédněte si i naše další služby:

Mezoterapie koktejlů (pro redukci středně hlubokých vrásek, nosoretních rýh, kruhů pod očima)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Plazma lifting (pro celkové oddálení stárnutí pokožky a podporu růstu vlasů)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)

 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.