Kosmetické ošetření podle typu pleti

Pravidelná péče o pleť je základem krásy. Můžete si předem vybrat svůj program nebo jej domluvíme na místě.

Na každý typ pleti najdeme nejvhodnější ošetření.


Nabízíme také speciální ošetření mužské pleti.


kosmetika-koncentraty

Kosmetický salon Jovena je vybaven moderní a důkladně prověřenou technikou a používá profesionální kosmetické a bioceutické přípravky. Vaše pleť je tak v nejlepších rukou. Naučíme vás také jak o ni doma pečovat.


Ať vás trápí vrásky, akné, pigmentové skvrny, kuperóza nebo jiný problém, přijďte ke konzultaci. Jistě najdeme vhodné řešení a ošetření.


Jednoduché kosmetické úkony

Tyto úkony je možné přiřadit navíc k vybraným uceleným programům, čištění pleti přístrojovou technikou (ultrazvuková špachtle nebo diamantová mikrodermabraze) nebo k programům řady JOVENA SKIN.

barvení řas = 130 Kč
trvalá na řasy (bez barvy) = 550 Kč
masáž obličeje, krku a dekoltu = 195 Kč
maska dle potřeby pleti (k přístrojovému čištění) =160 Kč
vypichování mílií dle rozsahu = 40 – 200 Kč

Pravidelná péče JOVENA SKIN

30 minut QUICK – 550 Kč
60 minut BASIC – 990 Kč
90 minut STANDARD – 1.390 Kč

V rámci časového limitu je možné kombinovat běžné kosmetické úkony pravidelné péče o pleť a estetického charakteru. Například běžné čištění pleti dle potřeby, vypichování mílií v drobném rozsahu, depilaci horního rtu voskem, úpravu obočí, barvení obočí, aplikaci séra dle stavu a potřeb pleti, aplikaci aktivní masky dle stavu a potřeb pleti, ruční kosmetickou masáž obličeje, či dekoltu. V ceně není zahrnuto žádné přístrojové ošetření.


Uplatňujeme individuální přístup ke každé zákaznici a zákazníkovi. Kosmetika v Joveně je nejen cílená péče, ale také relax. Vaše pleť dostane to, co opravdu potřebuje. S bioceutiky se jedná navíc o cílené řešení kosmetologických a dermatologických problémů. S kosmetikou MONU si přijdou na své vyznavači stylu VEGAN. Tato řada nabízí velmi osvěžující kosmetiku s výtažky z farmářsky pěstovaných přírodních produktů. Rodinná britská firma si zakládá na čistotě těchto profesionálních přípravků, které mají svou verzi pro každý typ pleti.

Přijďte k nám a hned uvidíte výsledky! Přetrvávají řadu dnů i týdnů.

Bioceutické ošetření NATINUEL


NATINUEL  - to je více než kosmetika. Bioceutické přípravky jsou mezistupněm mezi klasickou kosmetickou péčí a radikálními metodami plastické chirurgie. Bioceutika mají maximální limity účinných látek ve svých přípravcích.

Neplatíte propagaci značky, ale účinek preparátů. A ony skutečně fungují! Kosmetika Natinuel není k dostání v obchodech, v e-shopech ... jedná se o přísně salonní záležitost. 

Jsme hrdí na to, že jsme jediný salon v Ostravě, který s touto téměř zázračnou značkou může pracovat.


Kosmetiku NATINUEL využívají rovněž celebrity jako například Ivana Jirešová, Sandra Nováková, Lucie Králová, Gabriela Dvořáková, Eva Decastelo nebo Lucie Koňaříková Saláme.

Přidejte se také a vyzkoušejte sami ten rozdíl v péči o pleť!

Natinuel programové řady

Programy zahrnují vždy odlíčení, tonizaci pleti a přípravu pokožky na aplikaci speciálních masek a následně séra. Samozřejmostí je závěrečný denní krém. Doporučujeme spojit s čištěním pleti ultrazvukem nebo mikrodermabrazí, eventuálně biostimulačním čištěním peelingem. Rovněž je možné zvýšit účinnost některých komponentů programů použitím mikrojehličkového pera.

AKNE STOP - program pro mastnou pleť se sklonem k akné
Program Akne STOP je určen pro mastnou pleť. Doporučujeme prvních 5 ošetření absolvovat v rozpětí co 10 dnů. Dále je možné interval prodloužit až na 1x za 30 dnů. Po viditelném zlepšení pleti se přechází na méně intenzivní kombinaci produktů s aktivním působením na mastnou pleť, které si kladou za cíl udržet ji ve zdravém stavu.

Ošetření je určeno pro aknózní a hodně mastnou nezdravou pleť. Je velice intenzivní a zlepšení nastupuje téměř ihned. Je ovšem nutné ošetření opakovat.

Pleť je tak dokonale a přitom šetrně ošetřena a bojuje proti zánětlivým procesům.

Fluidum ACNE STOP ji chrání proti volným radikálům. Pokožka je hladká a zbavena přebytečného mazu. Pupínky se rychle hojí.

Doporučujeme kombinovat s čištěním ultrazvukovou špachtlí a domácí péčí Natinuel (Seba Fluid 12 a Cleanser 9%).

Pro rychlý nástup účinků je možné opakovat 1x za 10 až 14 dnů, celkem kůra 5 až 8 ošetření. Po zlepšení stavu pleti je možné přejít na pravidelnou péči o mastnou pleť.

BASIC SKIN - program pro normální a smíšenou pleť, plný výživy a regenerace

Tento program je určen pro pravidelnou péči víceméně zdravé pleti s přechodnými problémy způsobenými počasím nebo běžným pracovním vypětím či stresem. Program doporučujeme opakovat jednou za 3-4 týdny. Při nápravě poškozené pleti díky slunění potom co 10 dnů minimálně 8x.

Program zahrnuje použití séra i masky, zapracování ultrazvukem v případě potřeby.

Jemná fyziologická péče, kdy základem jsou uvolňující relaxační masážní techniky i pro obličejové svaly, dochází k uvolnění nečistot, nabuzení kožního metabolismu a aplikací masky s kyselinou hyaluronovou získáte jemný, svěží a plný vzhled kůže.

– Dodává pleti dostatek vody
– Dodává pleti pevnost, jemnost, hebkost a jas
– Hydratuje a chrání
– Uvolnění a relaxace

Natinuel-mandelic
Je možné program spojit s čištěním ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí, která ještě více posílí účinek speciálních sér.

VITALITY SKIN - program pro rychlé omlazení 30+

AntiAge

Vitality Skin je program pro normální a smíšenou již lehce stárnoucí pleť (od 30 let)

Rychlá zkrášlovací péče, tzv. “první pomoc”.

Procedura zahrnuje hloubkovou regeneraci  a rychlou omlazující péči. POLI SOFT je jedinečným produktem hloubkové péče. Revitalizuje, hydratuje, rozjasňuje pleť a současně podporuje její zvlhčování a bioochranu. Pleť se vypíná, odstraňují se okamžitě povrchové nečistoty, vyrovnávají barevné nerovnosti, podporuje hydratace.

Doplněno silnou HYDRA MASK a na závěr rovněž maskou HOMEO ROSE pro posílení imunity pleťových buněk – produkt vhodný zejména pro citlivou pleť se sklonem k popraskaným žilkám.

Program Vitality optimalizuje metabolické procesy, dodává pleti potřebnou výživu, podporuje práci vlastních buněk. K tomu je určen rovněž lehký olejový OZONE spray, který dodá pleti okamžitou dávku čistého kyslíku.

BOTOLIFT - speciální péče o oční okolí - omlazení a odstranění mimických vrásek a kruhů pod očima

Komplexní péče o oční okolí

Silná a velmi intenzivní kosmetická kůra srovnatelná s účinky klasického botoxu.

Péče je zaměřená na drobné vrásky očního okolí, rozjasnění pleti a kompletní restrukturalizaci pokožky.

BOTOLIFT je produkt zásadního významu pro celkNatinuel-gelový mladý vzhled pleti.

Obsahuje 4 kroky navazující na sebe – Botolift NEW PEEL EYES (jemný peeling pro odstranění odumřelých buněk v očním okolí), BOTOMIX FLUID (tekutina s účinkem botoxu, spojuje tři peptidy, jeden pocházející z jedu zmije, další z kurare, silný jed rostlin, a konečně poslední biotechnologického původu, který s různými biochemickými mechanismy, ale ve společném působení, pomáhá snižovat kontrakce mimických svalů, odpovědných za vznik mimických vrásek). REJUVEN GEL se postará o zpevnění pokožky a její vyšší pružnost, MINILIFT je závěrečným krémem pro výživu, zklidnění a fixaci látek v pleti.

Okamžitý účinek, vynikající výsledek.

Produkt řady WOW EFFECT!

Kůru doporučujeme opakovat podle potřeby vždy po 2 až 4 týdnech. Je vhodné spojit s diamantovou mikrodermabrazí pro hladší pleť. Účinek kůry je poté delší. Doporučujeme doplnit tuto proceduru o zásadní produkty domácí péče Natinuel pro liftingový efekt.

OŠETŘENÍ POUZE PRO OKOLÍ OČÍ!

Ideální je spojení této kůry s procedurou NEO vlna se zařazením některého ze specialistů pro ultralifting pleti (Time Stop, Botofill, Hyaluron lift). Program je možné rovněž kombinovat s některým klasickým kosmetickým ošetřením.

PIGMENT STOP - kosmetický program pro pleť s hyperpigmentací

Speciální kosmetický program pro pleť trpící hyperpigmentací. Při pravidelné péči nejen, že mizí pigmentové skvrny, ale pleť se stává odolnější se zvýšenou obranyschopností proti účinkům zejména slunečního záření.

Působí na sjednocení barvy pleti a eliminuje hyperpigmentaci buněk.

Doporučujeme kombinovat s diamantovou mikrodermabrazí a produkty domácí péče Natinuel pro trvalý efekt.Natinuel-kosm

Základem je peelingový produkt AGE SPOT PEELING, který společně s regulátorem skvrn AGE SPOT CONTROL působí příznivě na pleť postiženou nežádoucími skvrnami. Celkové ošetření je bez diamantové mikrodermabraze na 60 minut. Je příjemné a s viditelným efektem.

Součástí programu je slabší chemický peeling MANDO FERUL, který se stará o rychlejší odstranění poškozených buněk a viditelnější sjednocení pleti.

O zklidnění a doplnění výživy do pleti se postará speciální bioaktivní maska připravená pro součinnost s AGE SPOT produkty – AGE SPOT mask.

Pro rychlou eliminaci vzniklých skvrn je možné program opakovat týdně a to celkem přibližně 6 až 8x v ucelené terapii. Dále potom pro pleť s náchylností k nepravidelné pigmentaci postačí kůra 1x měsíčně jako prevence.

HOMEO ROSE - program, který potlačuje kuperózu, vhodné pro citlivou pleť s žilkami

Speciální kůra pro časté ošetření kuperózní pleti (citlivé pleti s rozšířenými žilkami).

Ošetření zahrnuje důkladnou očistu jemné a kuperózní pleti, aplikaci masky HOMEO ROSE a dále speciální sérum HOMEO ROSE SERUMkoncentrované sérum pigmentové skvrnyurčené na regeneraci pokožky. Obsahuje VPG-faktor S15, Regu-Complex, Crystal Skin 1000. 
Okamžitě viditelný efekt, zjemnění barvy tváře a potlačení nežádoucích projevů (pálení kůže apod.). Při pravidelné péči získává pleť větší odolnost. 

Pro prevenci je podstatné užití produktu POLI SOFT, který pleť připraví pro absorpci důležitých živin, hydratující péče a má silný revitalizační efekt, který pleťové buňky doslova ozdraví.

Doporučujeme pro potlačení projevů kuperózy ošetření i 1x týdně. Po odeznění akutního stavu postačí terapie 1x měsíčně. Je nutné salónní péči kombinovat s vhodnými přípravky na domácí použití.

COLLAGEN III ANTI AGE - WOW EFFECT - okamžitý efekt vyhlazení pleti a bleskového omlazení

Natinuel-kosm1

Kolagen III je program vhodný pro pleť s projevy středního biologického stárnutí a fotostárnutí. Ideální program pro pravidelnou péči pro pleť po 40+

Dokonale pečuje o pleť vrásčitou, které navrací pružnost a mládí.

Péče o stárnoucí pleť s okamžitým efektem MLÁDÍ!

Produkt z řady WOW EFFECT!

Procedura zahrnuje hloubkovou regeneraci  a téměř bleskovou omlazující péči. Pleť je po ošetření svěží, pročištěná, vypnutá a dokonale vyživená. Efekt vydrží po celou řadu dnů. Při pravidelném ošetření program pomáhá viditelně oddálit projevy stárnutí.

Doporučujeme opakovat pro ucelenou terapii omládnutí cca 8x v intervalu 10 dnů, poté 1x za měsíc až dva.

Program zahrnuje celou řadu speciálních nesmývajících se produktů, jejichž zapracování ruční masáží a ultrazvukovou vlnou zajišťuje dokonalou absorpci účinných látek a jejich vzájemné dlouhodobé působení.. 

Optimalizuje metabolické procesy, dodává pleti potřebnou výživu, podporuje práci vlastních buněk. Obnovuje kolagen a elasten, pleť je pružná. Speciální a patentované produkty značky Natinuel jsou připraveny ve speciálním programu zahrnujícím kompletní a bohatou péči pro stárnoucí pokožku. Okamžitě ucítíte změny na své pleti a budete se cítit o řadu let mladší. Program je vhodný pro stárnoucí pleť bez dermatologických problémů.

OZONE VITAL - pro regeneraci a vitalizaci pokožky, k  projasnění, sjednocení barvy a nápravu zasažených buněk

woman with sprout

Přispívá ke stimulaci kožního dýchání a buněčné aktivity epidermu, má silně hojivý a regenerační účinek. Terapie se aplikuje u těžkého postižení pleti při závažných formách akné, nebo ekzematické pleti bez jasu a energie. Terapie není na bázi kyslíku, jak je často mylně uváděno při okysličování pleti, ale specifickou směsí ozonoidů a kyselin nedráždící kůži a dalších specifických produktů. Dochází k pozvednutí prahu tolerance, pleť se stává méně reaktivní na bolest.

Výhody ošetření prováděného pravidelně:
– Neurokosmetika pro velmi citlivou pleť
– Účinné ošetření proti stresu
– Pomáhá utišit a zklidnit podráždění a zarudnutí
– Navrací pleti zářivost a vitalitu
– Anti-stresové ošetření

Produkt řady WOW EFFECT! OZONE Vital je silná kůra k obnově zdravé a zářící pokožky zejména u lidí v produktivním věku.

Program zahrnuje příjemné a silné přímé působení kyslíku a vitaminu C.Natinuel-kosm2

Pro rychlé zotavení pokožky doporučujeme pravidelně opakovat
alespoň 5x v intervalu 1x za 21 dnů … dále udržovací kůru jednou za několik měsíců.

REVINOL - WOW EFFECT - okamžitý efekt omlazení díky vysokému obsahu retinolu

https://www.jovena.cz/wp-content/uploads/2020/01/Natinuel-Revinol.png

Péče Revinol je určena pro středně stárnoucí pleť, s okamžitým omlazujícím efektem.

Péče nahrazující botoxové injekce!

Produkt z řady WOW EFFECT!

Procedura zahrnuje smíšenou péči salónní a domácí. Peeling, maska i sérum pro domácí použití obsahuje vysokou koncentraci látky retinol – derivátu vitamínu A s vysoce omlazujícími účinky.

Doporučujeme opakovat minimálně 3x. Cena ošetření je za 3 salonní procedury a rovněž zahrnuje sérum s retinolem na bezpečnou aplikaci v rámci domácí péče..

Vysoká koncentrace vitamínu A zajistí pokožce okamžitou regeneraci a viditelné vyhlazení jemných vrásek. Pleť mládne den po dni, stává se hladkou a jemnou. Vyvážená péče s obsahem retinolu vám umožní vyhnout se předčasným injekcím botoxu, protože podporuje tvorbu collagenu, ale i elastinových vláken.

Kombinujte péči v salonu a péči doma s produktem, kterému můžete věřit!

MATRIX - biostimulační a hloubkově regenerační ošetření (micro pen)

https://www.jovena.cz/wp-content/uploads/2020/01/microneedle2-1.jpg

MATRIX je velice silná omlazující a revitalizační kůra zahrnující řadu látek, jež podporují vlastní činnost podkožních buněk.

Ošetření zahrnuje pro zvýšení účinnosti zapracování séra pomocí mikrojehličkového pera.

Specifické ošetření nejnovějším postupem za použití kyseliny hyaluronové, při které dochází k navýšení vlastní produkce kolagenu III. a kyseliny hyaluronové. Ošetření je obzvláště vhodné pro pleť 38-45 let, kdy dochází z mnoha důvodů k ochabnutí podkoží a produkce cenných látek, které ovlivňují elasticitu, hutnost a pružnost kůže.
Prevence a boj proti prvním vráskám. Kolagenové vyhlazující ošetření využívající výzkum 2016 – Comiderma research (nová forma kyseliny hyaluronové).

– Okamžitý vyhlazující účinek
– Vyhlazuje jemné linky a vrásky
– Pleť regeneruje, revitalizuje, hydratuje a vyživuje
– Sjednocení barevnosti pleti a jejího tonusu
– Ozdravění pleti
– Navracení pleti do původního stavu
– Cyklosystém péče s faktorem růstu
– Biologické omlazení pleti

Striktně doporučujeme opakovat 6x v intervalu dle potřeby (2-4 týdny). K dokonalému efektu je nutné pokračovat domácí péčí – sérum je k dostání v našem salonu.

Program pro uchování mládí vašich pleťových buněk!

Kosmetika NATINUEL - produkty domácí péče

Prostudujte si katalog v klidu domova a objednejte (zkonzultujte) u nás. Ty nejpoužívanější produkty máme skladem. Domácí péče Natinuel je vysoce účinný způsob, jak prodloužit a zintenzivnit efekt kosmetického působení na jednotlivé problémy s pletí a postarat se o zdravou a krásnou pokožku.

OLIVE BIO - silný přírodně orientovaný program pro suchou pokožku

https://www.jovena.cz/wp-content/uploads/2020/01/Olivová-řada.png

Ošetření OLIVE Bio je určeno zejména pro suchou až velmi suchou pleť, pleť stárnoucí a zdevastovanou například kouřením či stresem.

Silná výživa, podpora pleti k vyšší pružnosti a mladému hebkému vzhledu.

Ošetření obsahuje postupnou péči o pleť zahrnující peeling, sérum i masku s vysokým podílem olivového oleje. Výsledkem je intenzivní výživa a doplnění živin zejména do suché pleti. Péče je vhodná i pro pleť trpící pobytem na slunci.

Zážitkem a zajímavostí programu je využití masky “Ice cube”, kdy je nanášena na pleť maska, která je vychlazená až ledová. Díky tomuto postupu se zajistí průnik mikročásteček přírodních lisovaných olejů do kožních molekul a jejich dokonalá absorpce.

Doporučujeme opakovat 1x měsíčně u suché pleti, u pleti po slunění dle potřeby.

OLIVE Bio je skvělý program pro pleť, která trpí nedostatkem vody a díky tomu se stává suchou a vrásčitou. Ošetření je velmi příjemné a zcela přírodní. Produkty obsahují jen přísně kontrolované výtažky z olivových plodů, bez chemických přísad.

RELAX OIL - úžasná zcela přírodní BIO relaxační procedura pro čištění pleti a doplnění živin

Program je vhodný pro pleť v jakémkoliv věku, je určen zejména pro relaxaci a doplnění potřebných živin velmi intenzivní masáží BIO výtažky z přírodních zdrojů olejů a kyselin.

Základem celého programu je po pročištění pleti a základní hydratační nebo vyrovnávací masce doplnit konkrétním výběrem přírodního 100% kosmetického olejového extraktu vysokou dávku živin. Olejíček se zapracuje do pleti na obličeji, krku a dekoltu ruční speciální masáží. Výběr olejů je široký a vhodný pro každý typ pleti! Od arganového oleje, přes moringový, banánový, marulový … Mimorádně vhodný program jako dárek. Také jen tak pro radost z relaxu a rozmazlovací péče! 

MONU Skin - britská VEGAN kosmetická péče

Britská kosmetická řada z rodinné firmy, která se věnuje VEGAN kosmetice již řadu let. Veškeré produkty jsou přísně sledovány a pěstovány na vlastních pozemcích. Lisovány v rodinné firmě a veškerá receptura je kontrolována, vyvíjena i testována výhradně metodou molekulárních reakcí, bez jakýchkoliv testů na zvířatech. Nabízíme vám 2 programy: Express Skin pro opravdu rychlou a hloubkovou péči, kterou stihnete i v obědové pauze ... a Intense Anti Age jako program pro městem znavenou pleť v každém věku. Kosmetika s přírodními výtažky je nesmírně osvěžující a vhodná zejména pro pleť bez zásadních potíží.

MONU Express Skin - blesková a zcela přírodní 'obědovka', kterou prostě stihnete, kdykoliv je třeba

Základní program britské značky MONU je vhodný pro všechny typy pleti a stihnete jej přes oběd 🙂

Základem celého programu je opravdu důkladné pročištění pleti pomocí přírodního exfoliačního prostředku. Pleť vyhladí, prokrví a dokonale zbaví nečistot. Rovněž je bleskově ošetřeno oční okolí pomocí tampónků napuštěných přírodními olejíčky. Po ošetření je pleť připravená pro dokonalé nalíčení a váš večerní program. Celá kosmetika MONU je založena na přírodě, nepoužívá žádné chemické látky a přísady, je s certifikací vegan a žádná složka není testována na zvířatech. … Když máte těžký den, stačí vám 30 minut MONU péče!

MONU Intense Anti Age - doslova blahodárná rozmazlující přírodní péče pro jakoukoliv pleť

https://www.jovena.cz/wp-content/uploads/2020/06/Monuskin2.jpg

Kosmetický program MONU Intensiv Anti Age je rituálem, který přináší relax unavené a stresované pleti, omlazující okamžitou kůru a relax.

Základem jsou především šípek, černý rybíz a pupalka … 3 rostliny, které jsou zdrojem nesmírně bohatých rostlinných tuků a ve formě olejů jsou základem tohoto ošetření.

Doporučujeme opakovat 1x měsíčně pro zdravou a výborně vyživenou pleť.

Většina kosmetických programů je vhodná pro ženy i muže. Zejména moderní metody čištění pleti jako ultrazvuková špachtle nebo diamantová mikrodermabraze osvěží a pročistí každou pleť, která je zanesena městským prostředím a stresovými faktory.

Jednotlivá ošetření je ideální kombinovat s některou moderní metodou čištění pleti jako je čištění pleti ultrazvukem nebo diamantová mikrodermabraze

S bioceutiky pracujeme jako jediní v Ostravě. Doporučujeme vám vyzkoušet "na vlastní kůži" některý z programů a poznat ten rozdíl!

V případě, že chcete řešit některý z kosmetických problémů intenzivněji, vyzkoušejte nabídku ultrazvukové Neo vlny pro omlazení, kosmetiku silných koncentrátů nebo chemický peeling

Prohlédněte si i naše další služby:

Mezoterapie koktejlů (pro redukci středně hlubokých vrásek, nosoretních rýh, kruhů pod očima)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Plazma lifting (pro celkové oddálení stárnutí pokožky a podporu růstu vlasů)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065