Kosmetické ošetření podle typu pleti

Pravidelná péče o pleť je základem krásy. Můžete si předem vybrat svůj program nebo jej domluvíme na místě.

Na každý typ pleti najdeme nejvhodnější ošetření.


Nabízíme také speciální ošetření mužské pleti.


kosmetika-koncentraty

Kosmetický salon Jovena je vybaven moderní a důkladně prověřenou technikou a používá profesionální kosmetické a bioceutické přípravky. Vaše pleť je tak v nejlepších rukou.Naučíme vás také jak o ni doma pečovat.


Ať vás trápí vrásky, akné, pigmentové skvrny, kuperóza nebo jiný problém, přijďte ke konzultaci. Jistě najdeme vhodné řešení a ošetření.


Můžete si pouze přijít nechat upravit obočí a nebo si dopřát dvouhodinovou celkovou úpravu obličeje a dekoltu včetně masky, masáže, liftingového programu nebo programu na potlačení projevů akné. Budete vítáni! Máme k dispozici rovněž kosmetiku pro péči o mužskou pokožku.


K ošetření využíváme především speciální salonní přípravky italské bioceutické značky NATINUEL.


Uplatňujeme individuální přístup ke každé zákaznici a zákazníkovi. Kosmetika v Joveně je nejen cílená péče, ale také relax. Vaše pleť dostane to, co opravdu potřebuje.


Vy navíc okamžitě cítíte výsledky! Přetrvávají řadu dnů i týdnů.


NATINUEL  - to je více než kosmetika. Bioceutické přípravky jsou mezistupněm mezi klasickou kosmetickou péčí a radikálními metodami plastické chirurgie. Bioceutika mají maximální limity účinných látek ve svých přípravcích.

Neplatíte propagaci značky, ale účinek preparátů. A ony skutečně fungují! Kosmetika Natinuel není k dostání v obchodech, v e-shopech ... jedná se o přísně salonní záležitost. 

Jsme hrdí na to, že jsme jediný salon v Ostravě, který s touto téměř zázračnou značkou může pracovat.


Kosmetiku NATINUEL využívají rovněž celebrity jako například Ivana Jirešová, Sandra Nováková, Lucie Králová, Gabriela Dvořáková, Eva Decastelo nebo Lucie Koňaříková Saláme.

Přidejte se také a vyzkoušejte sami ten rozdíl v péči o pleť!

Základní kosmetické úkony

Jednoduché kosmetické úkony

úprava obočí = 60 Kč
úprava a barvení obočí = 100 Kč
barvení řas = 100 Kč
trvalá na řasy = 450 Kč
depilace chloupků voskem – horní ret = 90 Kč
klasické čištění s napářkou = 190 až 290 Kč
masáž obličeje = 195 Kč
peeling = 165 Kč
maska dle potřeby pleti= 140 Kč
líčení denní = 50 Kč

 

Kosmetické programy - celková kosmetika - cca 60 minut

Programy zahrnují vždy odlíčení, tonizaci pleti a přípravu pokožky na aplikaci speciálních masek a následně séra. Samozřejmostí je závěrečný denní krém. Doporučujeme spojit s čištěním pleti ultrazvukem nebo mikrodermabrazí, eventuálně biostimulačním čištěním peelingem.

AKNE STOP - program pro mastnou pleť se sklonem k akné
Program Akne STOP je určen pro mastnou pleť. Doporučujeme prvních 5 ošetření absolvovat v rozpětí co 10 dnů. Dále je možné interval prodloužit až na 1x za 30 dnů. Po viditelném zlepšení pleti se přechází na méně intenzivní kombinaci produktů s aktivním působením na mastnou pleť, které si kladou za cíl udržet ji ve zdravém stavu.

seba fluid

Silná a účinná kůra se speciální maskou ACNE MASK a antibakteriálním fluidem ACNE STOP, které mírní zánětlivé procesy, reguluje maz, pokožku zbavuje nečistot, dokonale ošetřuje antibakteriálně a vyrovnává její PH.

Ošetření je určeno pro aknózní a hodně mastnou nezdravou pleť. Je velice intenzivní a zlepšení nastupuje téměř ihned. Je ovšem nutné ošetření opakovat.

Pleť je tak dokonale a přitom šetrně ošetřena a bojuje proti zánětlivým procesům.

Fluidum ACNE STOP ji chrání proti volným radikálům. Pokožka je hladká a zbavena přebytečného mazu. Pupínky se rychle hojí.

Doporučujeme kombinovat s čištěním ultrazvukovou špachtlí a domácí péčí Natinuel (Seba Fluid 12 a Cleanser 9%).

Pro rychlý nástup účinků je možné opakovat 1x za 10 až 14 dnů, celkem kůra 5 až 8 ošetření. Po zlepšení stavu pleti je možné přejít na pravidelnou péči o mastnou pleť.

Cena – 890 Kč

BASIC SKIN - program pro normální a smíšenou pleť, plná výživy a regenerace

Normální až smíšená pleť, letní pleť vysušená sluncem, zimní pleť vysušená mrazem a pleť s drobnými dermatologickými problémy.  Neurčená věková hranice. Tento program je určen pro pravidelnou péči víceméně zdravé pleti s přechodnými problémy způsobenými počasím nebo běžným pracovním vypětím či stresem. Program doporučujeme opakovat jednou za 2 – 3 týdny. Při nápravě poškozené pleti díky slunění potom co 10 dnů minimálně 8x.

Program zahrnuje použití séra i masky, zapracování ultrazvukem v případě potřeby.

Jedná se o vysoce profesionální péči o pleť včetně zařazení “specialistů” pro řešení specifických problémů jako je kuperóza nebo nestejnoměrná pigmentace pleti. Ošetření je rozjasňující, lehce vypínací, výživné a vysoce hydratující a barvu sjednocující.

Kůra je vhodná i pro Natinuel-mandelicvelmi citlivou pleť.

Další gely či séra se vrství podle konkrétního problému, struktury pleti a věku pokožky.

Výsledkem pravidelného ošetření je dokonale udržovaná pleť, její ochrana v městském prostředí, výživa a cílená péče  a především eliminace různých problémů pleti a také jejich prevence. Je možné program spojit s čištěním ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí, která ještě více posílí účinek speciálních sér.

Cena – 590 Kč

VITALITY SKIN - program pro rychlé omlazení 30+

AntiAge

Vitality Skin je program pro normální a smíšenou již lehce stárnoucí pleť (od 30 let)

Rychlá zkrášlovací péče, tzv. “první pomoc”.

Procedura zahrnuje hloubkovou regeneraci  a rychlou omlazující péči. POLI SOFT je jedinečným produktem hloubkové péče. Revitalizuje, hydratuje, rozjasňuje pleť a současně podporuje její zvlhčování a bioochranu. Pleť se vypíná, odstraňují se okamžitě povrchové nečistoty, vyrovnávají barevné nerovnosti, podporuje hydratace.

Doplněno silnou HYDRA MASK a na závěr rovněž maskou HOMEO ROSE pro posílení imunity pleťových buněk – produkt vhodný zejména pro citlivou pleť se sklonem k popraskaným žilkám.

Program Vitality optimalizuje metabolické procesy, dodává pleti potřebnou výživu, podporuje práci vlastních buněk. K tomu je určen rovněž lehký olejový OZONE spray, který dodá pleti okamžitou dávku čistého kyslíku.

Cena – 990 Kč

BOTOLIFT - speciální péče o oční okolí - omlazení a odstranění mimických vrásek a kruhů pod očima

Komplexní péče o oční okolí

Silná a velmi intenzivní kosmetická kůra srovnatelná s účinky klasického botoxu.

Péče je zaměřená na drobné vrásky očního okolí, rozjasnění pleti a kompletní restrukturalizaci pokožky.

BOTOLIFT je produkt zásadního významu pro celkNatinuel-gelový mladý vzhled pleti.

Obsahuje 4 kroky navazující na sebe – Botolift NEW PEEL EYES (jemný peeling pro odstranění odumřelých buněk v očním okolí), BOTOMIX FLUID (tekutina s účinkem botoxu, spojuje tři peptidy, jeden pocházející z jedu zmije, další z kurare, silný jed rostlin, a konečně poslední biotechnologického původu, který s různými biochemickými mechanismy, ale ve společném působení, pomáhá snižovat kontrakce mimických svalů, odpovědných za vznik mimických vrásek). REJUVEN GEL se postará o zpevnění pokožky a její vyšší pružnost, MINILIFT je závěrečným krémem pro výživu, zklidnění a fixaci látek v pleti.

Okamžitý účinek, vynikající výsledek.

Produkt řady WOW EFFECT!

Kůru doporučujeme opakovat podle potřeby vždy po 2 až 4 týdnech. Je vhodné spojit s diamantovou mikrodermabrazí pro hladší pleť. Účinek kůry je poté delší. Doporučujeme doplnit tuto proceduru o zásadní produkty domácí péče Natinuel pro liftingový efekt.

OŠETŘENÍ POUZE PRO OKOLÍ OČÍ!

Ideální je spojení této kůry s procedurou NEO vlna se zařazením některého ze specialistů pro ultralifting pleti (Time Stop, Botofill, Hyaluron lift). Program je možné rovněž kombinovat s některým klasickým kosmetickým ošetřením.

Cena – 660 Kč

PIGMENT STOP - kosmetický program pro pleť s hyperpigmentací

Speciální kosmetický program pro pleť trpící hyperpigmentací. Při pravidelné péči nejen, že mizí pigmentové skvrny, ale pleť se stává odolnější se zvýšenou obranyschopností proti účinkům zejména slunečního záření.

Působí na sjednocení barvy pleti a eliminuje hyperpigmentaci buněk.

Doporučujeme kombinovat s diamantovou mikrodermabrazí a produkty domácí péče Natinuel pro trvalý efekt.Natinuel-kosm

Základem je peelingový produkt AGE SPOT PEELING, který společně s regulátorem skvrn AGE SPOT CONTROL působí příznivě na pleť postiženou nežádoucími skvrnami. Celkové ošetření je bez diamantové mikrodermabraze na 60 minut. Je příjemné a s viditelným efektem.

Součástí programu je slabší chemický peeling MANDO FERUL, který se stará o rychlejší odstranění poškozených buněk a viditelnější sjednocení pleti.

O zklidnění a doplnění výživy do pleti se postará speciální bioaktivní maska připravená pro součinnost s AGE SPOT produkty – AGE SPOT mask.

Pro rychlou eliminaci vzniklých skvrn je možné program opakovat týdně a to celkem přibližně 6 až 8x v ucelené terapii. Dále potom pro pleť s náchylností k nepravidelné pigmentaci postačí kůra 1x měsíčně jako prevence.

Cena – 990 Kč

HOMEO ROSE - program, který potlačuje kuperózu, vhodné pro citlivou pleť s žilkami

Speciální kůra pro časté ošetření kuperózní pleti (citlivé pleti s rozšířenými žilkami).

Ošetření zahrnuje důkladnou očistu jemné a kuperózní pleti, aplikaci masky HOMEO ROSE a dále speciální sérum HOMEO ROSE SERUMkoncentrované sérum pigmentové skvrnyurčené na regeneraci pokožky. Obsahuje VPG-faktor S15, Regu-Complex, Crystal Skin 1000. 
Okamžitě viditelný efekt, zjemnění barvy tváře a potlačení nežádoucích projevů (pálení kůže apod.). Při pravidelné péči získává pleť větší odolnost. 

Pro prevenci je podstatné užití produktu POLI SOFT, který pleť připraví pro absorpci důležitých živin, hydratující péče a má silný revitalizační efekt, který pleťové buňky doslova ozdraví.

Doporučujeme pro potlačení projevů kuperózy ošetření i 1x týdně. Po odeznění akutního stavu postačí terapie 1x měsíčně. Je nutné salónní péči kombinovat s vhodnými přípravky na domácí použití.

Cena – 990 Kč

WOW - COLLAGEN III ANTI AGE - WOW EFFECT - okamžitý efekt vyhlazení pleti a bleskového omlazení

Natinuel-kosm1

Kolagen III je program vhodný pro pleť s projevy středního biologického stárnutí a fotostárnutí. Ideální program pro pravidelnou péči pro pleť po 40+

Dokonale pečuje o pleť vrásčitou, které navrací pružnost a mládí.

Péče o stárnoucí pleť s okamžitým efektem MLÁDÍ!

Produkt z řady WOW EFFECT!

Procedura zahrnuje hloubkovou regeneraci  a téměř bleskovou omlazující péči. Pleť je po ošetření svěží, pročištěná, vypnutá a dokonale vyživená. Efekt vydrží po celou řadu dnů. Při pravidelném ošetření program pomáhá viditelně oddálit projevy stárnutí.

Doporučujeme opakovat pro ucelenou terapii omládnutí cca 8x v intervalu 10 dnů, poté 1x za měsíc až dva.

Program zahrnuje celou řadu speciálních nesmývajících se produktů, jejichž zapracování ruční masáží a ultrazvukovou vlnou zajišťuje dokonalou absorpci účinných látek a jejich vzájemné dlouhodobé působení.. 

Optimalizuje metabolické procesy, dodává pleti potřebnou výživu, podporuje práci vlastních buněk. Obnovuje kolagen a elasten, pleť je pružná. Speciální a patentované produkty značky Natinuel jsou připraveny ve speciálním programu zahrnujícím kompletní a bohatou péči pro stárnoucí pokožku. Okamžitě ucítíte změny na své pleti a budete se cítit o řadu let mladší. Program je vhodný pro stárnoucí pleť bez dermatologických problémů.

Cena – 1.250 Kč

WOW - Anti AGE + OZONE Vital - program pro regeneraci a vitalizaci pokožky, k projasnění, sjednocení barvy a okamžité regeneraci buněk

woman with sprout

“Anti AGE + OZONE Vital” je program postavený podle výsledků nejnovějších výzkumů pro normální až smíšenou pleť zejména žen a mužů žijících ve městě, s pletí podléhající smogu, stresu a zrychlenému životnímu stylu.

Naše tělo nedostává v posledních letech z běžné stravy dostatek vitamínů. Přitom zejména vitamin C a čistý kyslík je pro zdravou a mladě vypadající pleť velmi důležitý.

Produkt řady WOW EFFECT!Anti AGE + OZONE Vital je silná kůra k obnově zdravé a zářící pokožky zejména u lidí v produktivním věku.

Tento kosmetický program revitalizuje, hydratuje, rozjasňuje pleť a současně podporuje její biostimulaci, imunitu a ochranu před volnými radikály. Velmi výjimečným působením vitaminu C na pleť zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí, tvorbě jemných vrásek kolem očí a rtů. Také brání prohlubování vrásek a povolení pokožky související s celkovou únavou pleti.

Program zahrnuje příjemné a silné přímé působení kyslíku a vitaminu C.Natinuel-kosm2

Kosmetický program s lidovým názvem “Anti AGE + OZONE Vitality” je poslední novinkou značky Natinuel. Jeho naprostá výjimečnost a úžasné reakce zákaznic nám potvrzují, že jsme pro vás vybrali správnou značku profesionální salonní péče.

Pro rychlé zotavení pokožky doporučujeme pravidelně opakovat
alespoň 5x v intervalu 1 x za 10 dnů … dále udržovací kůru jednou za měsíc až dva. Pro občasnou výjimečnou péči k běžné pravidelné kosmetice doporučujeme zařadit program 1x za 3 měsíce.

Cena – 1.250 Kč

Relax OIL - úžasná relaxační procedura pro čištění pleti a doplnění živin

Program je vhodný pro pleť v jakémkoliv věku, je určen zejména pro relaxaci a doplnění potřebných živin do pleti.

Základem celého programu je po pročištění pleti a základní hydratační nebo vyrovnávací masce doplnit konkrétním výběrem přírodního 100% kosmetického olejového extraktu vysokou dávku živin. Olejíček se zapracuje do pleti na obličeji, krku a dekoltu ruční speciální masáží. Výběr olejů je široký a vhodný pro každý typ pleti! Od arganového oleje, přes moringový, banánový, marulový … Mimorádně vhodný program jako dárek. Také jen tak pro radost z relaxu a rozmazlovací péče! Cena – 890 Kč

Kosmetika NATINUEL - produkty domácí péče

Prostudujte si katalog v klidu domova a objednejte (zkonzultujte) u nás. Ty nejpoužívanější produkty máme skladem. Domácí péče Natinuel je vysoce účinný způsob, jak prodloužit a zintenzivnit efekt kosmetického působení na jednotlivé problémy s pletí a postarat se o zdravou a krásnou pokožku.

Většina kosmetických programů je vhodná pro ženy i muže. Zejména moderní metody čištění pleti jako ultrazvuková špachtle nebo diamantová mikrodermabraze osvěží a pročistí každou pleť, která je zanesena městským prostředím a stresovými faktory.

Jednotlivá ošetření je ideální kombinovat s některou moderní metodou čištění pleti jako je čištění pleti ultrazvukem nebo diamantová mikrodermabraze

S bioceutiky pracujeme jako jediní v Ostravě. Doporučujeme vám vyzkoušet "na vlastní kůži" některý z programů a poznat ten rozdíl!

V případě, že chcete řešit některý z kosmetických problémů intenzivněji, vyzkoušejte nabídku ultrazvukové Neo vlny pro omlazení, kosmetiku silných koncentrátů nebo chemický peeling

Prohlédněte si i naše další služby:

Mezoterapie koktejlů (pro redukci středně hlubokých vrásek, nosoretních rýh, kruhů pod očima)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Plazma lifting (pro celkové oddálení stárnutí pokožky a podporu růstu vlasů)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065