Q?

Co je ZERONA® laser LIPOSUKCE?

A.

Zerona® laser je studený laser, který stimuluje tukové buňky tak (nahřívá je), že začnou zkapalňovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru.  Z tohoto prostoru následně odchází do lymfatického (mízního) systému. Liposukce je zcela bezbolestná, je vlastně i zcela bezkontaktní. Laser je vytvořen a dodávám společností Erchonia (USA), která je předním světovým výrobcem lékařské laserové techniky. 

Q?

Je liposukce laserem bezpečná?

A.

Liposukce laserem Zerona® je zcela bezpečná pro vaše zdraví. Během terapie nebudete pociťovat žádnou bolest ani nepříjemné pocity. Budete jen v klidu a soukromí 60 minut relaxovat. Metoda laserové liposukce Zerona® byla klinicky testována a nebyly prokázány žádné škodlivé vedlejší účinky. Naopak, díky principu studeného laseru se kromě ubrání centimetrů v problematických partiích můžete těšit také z vyhlazené a omlazené kůže.

Q?

Jakým způsobem mohu platit?

A.

Jednotlivé procedury, ale také celé balíčky je možné platit hotově na místě (v případě zakoupených balíčků i postupně, na splátky, při jednotlivých návštěvách). Hradit je možné také předem na účet – v tom případě si vyberte v klidu domova službu a kontaktujte nás mailem. Po připsání platby na účet obdržíte potvrzení platby a zakoupených služeb do mailu. Zaplacenou službu nemusíte využívat ihned. Bude u nás pro vás rezervována, až si vy sami najdete vhodný čas. Využijte proto zvýhodněných cen a akcí. Nebudeme vás nutit k okamžité aplikaci. Rovněž je u nás možné platit kreditní kartou včetně bezkontaktních.

Údaje k platbě převodem z účtu:
Raiffeisen Bank: 7846299001/5500

Do textového pole pro příjemce uveďte své jméno
Kontaktujte nás mailem a zašlete „objednávku vybraných služeb“. Tedy popište nám, kterou službu jste si vybrali, případně které slevy využíváte.

Q?

Kde na facebooku vás najdu?

A.

Najdete nás jako stránku „estetické centrum Jovena“

Q?

Jak dlouho dopředu je nutné se objednat a jak se mám objednat?

A.

Nejrychleji bývají obsazeny odpolední hodiny. Proto, pokud nás chcete navštívit mezi 15.00 a 18.00 hodinou, objednávejte se minimálně 7 dnů dopředu a déle. Dopolední hodiny bývají volnější a stačí objednávky i dva, tři dny předem. Nejlépe je objednávat se telefonicky. Na pevné lince nám zůstávají zmeškané hovory, které VŽDY obvoláváme zpět. Během ošetření totiž telefony nebereme. Vzhledem ke komfortu pacienta máme rovněž nehlasné mobily. U těch nevoláme na všechny zmeškané hovory zpět. Jistotou rychlé odpovědi je rovněž mail nebo sms.

Q?

Jak dlouho vydrží lifting z vlastní plazmy? Je nutné opakování?

A.

To je docela individuální záležitost. V případě řešení prvních vrásek nebo k omlazení ještě relativně mladé pleti (cca 30 – 40 let) plně postačí 1 aplikace. Dosažený efekt vydrží na pleti cca 8 – 10 měsíců. Poté začne pleť opět postupně a pomalu ztrácet svou elasticitu a stárnout. V případě starší pokožky nebo hlubokých vrásek je možné tuto proceduru opakovat několikrát za sebou až k dosažení požadovaného (nicméně stále ještě přirozeného) vzhledu. Díky tomu, že se jedná o metodu přenosu vlastních látek vašeho těla, není počet opakování ničím omezen.

Q?

Kdo odebírá a připravuje plazmu pro aplikaci plasma liftingu?

A.

Odběry krve probíhají z časového i profesionálního hlediska přímo u nás ve studiu. Odběry provádí kvalifikovaná sálová sestra přímo na místě. Plazmu z krve připraví speciální patentovaný k tomu určený přístroj během 10 minut. Každý set pro aplikaci je samostatně sterilně balený. Další aplikace je již kosmetického charakteru.

Q?

Je nějak nebezpečný plasma lifting?

A.

Ne. Tato metoda má tu nezměrnou výhodu, že je léty prověřená při použití v medicíně, zejména na ortopedii a neurologii. Do kosmetiky se dostala po zjištění, že nemusí fungovat jen jako bezpečný nosič léčiv do konkrétní části těla, ale že také může přinést do podkoží růstové hormony obsažené v samotné plazmě a nastartovat tak „lifting zevnitř“. Jedná se víceméně o totožný postup jako při aplikaci botoxu s tím rozdílem, že botox je jed, kdežto plazma je vaše vlastní látka přesunuta z jedné části těla do jiné. Organismus ji zcela bezpečně přijme, okamžitě a rychle na ni reaguje svým „startem obnovy buněk“, lehce ji vstřebá a nenechává žádné pozůstatky, nenese s sebou žádné vedlejší účinky (jako například u botoxu omezení funkce mimických svalů). Pokud tedy chcete skutečně řešit první vrásky, či celkovou barvu a povolenou strukturu pleti, není v současné době nic rychlejšího a bezpečnějšího.

Q?

Jakou kosmetiku k ošetření používáte?

A.

Pracujeme jako jediní na severní Moravě s bioceutickou italskou kosmetikou NATINUEL (www.natinuel.cz). Jedná se o tzv. interaktivní značku – založenou na vlastních laboratorních testech a vývoji, který zcela akceptuje různé typy pokožky. Máme tak specializované přípravky pro ošetření pleti s akné, pro ošetření vrásek, odstranění pigmentových skvrn, pro pleť stárnoucí a povadlou … Kosmetické produkty Natinuel jsou skutečně velice účinné a silné – zkuste se přesvědčit sami!

Q?

Jak často by bylo vhodné opakovat ošetření pleti dermabrazí nebo špachtlí?

A.

Obě metody jsou určeny především k čištění pleti. Pro pleť stárnoucí, suchou a trpící pigmentovými skvrnami, ale rovněž pro pleť relativně zdravou je vhodnější volit jako metodu její údržby diamantovou mikrodermabrazi. Pro pleť se sklonem k akné, citlivou pleť a pleť jakkoliv nečistou je vhodnější ultrazvuková špachtle. Pravidelné používání těchto moderných metod k pročištění pokožky může zcela nahradit původní nešetrné ruční čištění. Ačkoliv například po první aplikaci ultrazvukové špachtle nemusíte mít dojem převratného výsledku, je ultrazvuk schopen vyčistit až 80% porů a tedy se stará především o prevenci. Postupně zjistíte, že zánětlivé projevy na kůži slábnou a mizí. Doporučujeme zařadit tyto metody do svého každoměsíčního plánu. Může na ně navazovat bezprostředně nějaké vhodné kosmetické ošetření.

Q?

Může trvat kosmetické ošetření (zejména mikrodermabraze nebo ultrazvuková špachtle a E-light) pokaždé jinak dlouhou dobu?

A.

U nás ctíme za všech okolností osobní přístup k zákazníkům. Tak jako má každý z nás jinou pokožku a jiný problém, tak také každá pleť reaguje jinak ať již na kosmetické preparáty nebo přístrojové čištění. Proto ve chvíli, kdy kosmetička usoudí, že reakce pleti je „obranná“, proceduru ukončí. Obecně se dá říci, že problematická pleť potřebuje jakékoliv zásahy kosmetického původu častěji a s menší intenzitou než-li pleť zdravá a silná. V případě laserové procedury E-light je to podobné. Zde působíme cíleně na konkrétní problém pokožky a zcela jistě tak ošetření akné celého obličeje bude zdlouhavější než například jen na čele a bradě.

Q?

Musím se na procedury objednávat?

A.

Ano, protože máme velmi nákladnou techniku, máme ji vždy jen po jednom kuse. Aby se nestalo, že bude čekat více zákazníků na procedury trvající řádově desítky minut, je nutné se u nás objednat. Snažíme se ale vyjít svým klientům maximálně vstříc a není problémem si zavolat a v případě volného termínu okamžitě přijít. K procedurám u nás nic nepotřebujete. Vše obdržíte na místě v rámci ceny.

Q?

Proč je nutné většinu procedur opakovat?

A.

Vysvětlení je jednoduché. Kosmetické estetické přístroje jsou zcela neinvazivní, obvykle bezbolestné. Neriskujete anestezii, případně jakékoliv jiné zdravotní komplikace. Tyto přístroje jsou kalibrovány tak, aby pokud možno respektovaly, že každý člověk je jiný a byly zcela bezpečné pro všechny typy. Aplikace jsou bez rizika, ale samozřejmě nejsou tak rychlé a účinné jako klasická chirurgická estetická medicína. Aby se dosáhlo stejných nebo velmi podobných výsledků, je proto nutné jejich působení na člověka opakovat. Za bezpečnější a mnohdy i levnější metody „zkrášlení“ tak musíme platit jejich relativní zdlouhavostí.

Q?

Jak odstraním pigmentové skvrny?

A.

Podle jejich hustoty a stáří je možné volit několik metod. Na malé skvrny, mladé skvrny a ojedinělé pigmentové skvrny doporučujeme použít terapii E-light. Je velice účinná. Skvrny mizí již po prvním ošetření. Nevýhodou je nutnost chránit pleť během procedur před sluncem. Na starší skvrny nebo rozsáhlejší problém doporučujeme využít jemné obrušování diamantovou mikrodermabrazí a chemický peeling. Obě možnosti je možné rovněž kombinovat – vždy s dostatečným odstupem.

Q?

Pomůže mi metoda E-light na problémy s AKNÉ?

A.

Ano. Výrazně. Tato kombinovaná metoda byla klinicky testována a dokáže téměř ihned odstranit jak aktivní problémy s akné, tak také pozůstatky – jizvičky po akné, nerovnoměrnou pleť. Vše je zcela bezbolestné a bez jakýchkoliv vedlejších dopadů na pokožku. Bohužel, každý organismus reaguje jinak a v případě skutečně nemocné pleti může trvat její léčba relativně dlouho (až 1 rok). Doporučujeme rozhodně kombinovat e-light s cílenou kosmetickou péčí zaměřenou na problematickou pleť a s pravidelným šetrným čištěním – například ultrazvukovou špachtlí.

Q?

Je E-light trvalá depilace bolestivá – hrozí popálení?

A.

Ošetření není vůbec bolestivé. Navíc je poměrně rychlé. Podpaží máme ošetřeno za cca 10 minut, třísla potom za necelou půl hodinku. Jedná se o neinvazivní metodu založenou na působení intenzivního světla různých vlnových délek. Ošetření probíhá tak, že se na pokožku přiloží hlavice a spustí se na krátkou chvíli světelný impuls. V tom okamžiku může pacient pocítit drobné štípnutí – obvykle ale necítí nic.

Q?

Jaká pravidla musím dodržovat během ošetření laserem Zerona®?

A.

Během 2 týdnů, kdy probíhá ošetření, můžete pokračovat v běžné činnosti, tj. chodit do zaměstnání, sportovat, atd. Důležité však je pravidelně do organismu doplňovat tekutiny. Nutné je denně vypít alespoň o 1/2 litru vody více, než jste běžně zvyklí (případně neslazených minerálek nebo ovocných čajů bez cukru). Jíst zdravou, pestrou a vyváženou stravu. Pravidelně cvičit alespoň 30 minut denně (stačí rychlá chůze). Po celou dobu programu ošetření laserem Zerona® se nedoporučuje konzumace nápojů s kofeinem a alkoholem. Alkohol a kofein mohou negativně ovlivňovat lymfatický systém při odstraňování tuků a následný metabolismus tuků v organismu, čímž mohou snížit výsledky programu ošetření laserem Zerona®.

Q?

Je liposukce Zerona® laserem efektivní?

A.

Při dodržování veškerých doporučení a pravidelné návštěvě cca 6ti aplikací dosahují klienti v  průměru ztrátu v pase, na bocích a stehnech mezi  2-3 cm. Tyto výsledky jsou jasně změřitelné na přístroji InBody a přetrvávají při správné životosprávě i po ukončení terapie. Naopak – nastartovaná lipolýza pokračuje v případě zdravé životosprávy i po ukončení procesu liposukce.

Q?

Mohu ošetření Zerona® laserem podstoupit opakovaně?

A.

Samozřejmě můžete ošetření Zerona® laserem podstoupit opakovaně. Laserová liposukce je naprosto bezpečná a do organismu jinak než vypouštěním tuků nezasahuje. Pokračovat je možné buď hned po ukončení zakoupeného programu a prodloužit jej tak až do požadovaného výsledku, anebo například po několika měsících (pro shození dalších centimetrů). Při dalším ošetření můžete očekávat ještě lepší výsledky než při ošetření základním. Vaše výsledky a průběh cyklu jsou uchovávány a odpadá tak prvotní „navykání organismu“ na tuto proceduru.

Q?

Jak se mám připravit na lymfodrenáž?

A.

Určitě je zapotřebí více pít (ideálně vodu nebo neslazené a neperlivé minerálky), cca hodinu a půl před aplikací nejíst. Z hygienických důvodů je zapotřebí, abyste si vzali s sebou pohodlné oblečení (tričko, tepláky nebo legíny, ponožky), případně dostanete jednorázové kalhoty od nás. Žádná další příprava není nutná.

Q?

Je potřebné provádět „otevírání uzlin“ u lymfodrenáže?

A.

Jako jedni z mála máme přístroj na lymfatickou masáž celého těla. Tento přístroj simuluje vyšší denní pohybovou zátěž organismu. Jeho princip spočívá v tom, že pomocí tlaku na měkkou tkáň „vymačkává“ všechny usazeniny a zbytky lymfatické vody zpět do jejího řečiště. Stejně tak působí i na krevní systém. Díky tomuto postupnému masírování tlakem se lymfatický systém stává rychlejším a pravidelnějším, tělo se důkladně pročistí. Lymfatický systém se zpravidelní. Žádné otevírání uzlin není potřebné. Stejný účinek na lymfatický systém by měl například 30 minutový běh nebo hodina intenzivního plavání.