Depilace cukrovou pastou

Proč cukrová pasta?

  • depilace cukrovou pastou je relativně levná 
  • opravdu téměř vůbec nebolí ... a když tak chvilku
  • depilace cukrovou pastou nijak nepoškozuje kůži! Naopak cukrová hmota ji zanechá hydratovanou a příjemnou na omak, hladkou a jemnou po mnoho týdnů
  • chloupky se vytrhávají po směru jejich růstu i s kořínky - ty, které potom dorostou, jsou jemnější a slabší ... vyplatí se tedy vydržet a absolvovat depilaci cukrovou pastou několikrát za sebou. Na konci sezóny nebude po chloupcích ani památka!
  • po několika aplikacích vám postačí přijít na depilaci jednou za několik měsíců!

Konec žiletek!


Depilace cukrovou pastou je metoda, která vás zbaví chloupků  na dlouhých 4 - 8 týdnů. Chloupky se stávají jemnějšími a zejména také kůže po depilaci je velmi jemná a vyhlazená.

Nejsou nutná žádná opatření a omezení běžného života a pohybu. V tom je tato forma depilace unikátní! Kosmetické studio Jovena má několikaletou zkušenost a depilaci provádí opravdu rychle a účinně!


Jak vše probíhá?

depilace-cukrova-pasta

Depilace cukrovou pastou je starodávnou egyptskou metodou, založenou na ruční technice, při níž je vlažná hmota vmasírována do pokožky proti směru růstu chloupků a poté jsou chloupky z vlasového váčku vytaženy po směru růstu. Tímto způsobem lze depilovat kteroukoli část těla. Tím, že jsou chloupky odstraňovány vždy po směru růstu, nedochází k poranění kůže. Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a bez podráždění.

Cukrová pasta může být nanesena několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní, aniž by byla pokožka traumatizována. Při depilaci cukrovou pastou Vám nehrozí žádné popálení, protože je pasta aplikována ve vlažném stavu.


Depilace cukrovou pastou jsou vhodné pro ženy i muže. U mužů nejčastěji depilujeme ramena, záda a hrudník.


Depilace intimních partií provádíme pouze u žen (brazilská depilace).


Jak se připravit na depilaci?

Před návštěvou studia dbejte, prosím, o to, aby nebyly chloupky kratší než 0,5 cm (což obnáší neholit cca. 5-10 dní, individuálně podle toho, jak rychle chloupky rostou). Zároveň by ale neměly být delší než 1 cm, protože nanášení cukrové pasty na dlouhé chloupky může nepříjemně tahat. V případě ošetření podpaží nepoužívejte v den depilace deodoranty (suché ani mokré).

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.


CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065