Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí – hloubkově a šetrně

Základem krásy je čistá pleť.

Dnes máme naštěstí možnost ošetřovat pleť již od mládí a předcházet tak celé řadě problémů. Pravidelné hloubkové čištění pleti je mnohem důležitější pro stresovanou pleť v městském ovzduší. Šetrnou a přitom nesmírně intenzivní metodu představuje hloubkové čištění pleti ultrazvukem.

 

Jedním z nástrojů, jak šetrně, citlivě a ultrazvuková-špachtlepřitom důkladně vyčistit pleť je profesionální čištění pleti ultrazvukem, špachtlí s velmi vysokou frekvencí až 270.000 impulsů za sec.

 

Čištění pleti ultrazvukem je oproti ručnímu vyčištění pleti několikanásobně efektivnější a hlubší. Přitom kůže po ošetření ultrazvukovou špachtlí není podrážděná a začervenalá. Ošetření samotné je zcela bezbolestné díky vysoké frekvenci impulsů.

 

Čištění pleti ultrazvukem vůbec nebolí!

Hladký spachtle_pixpovrch špachtle nijak nenarušuje pokožku. Ultrazvuková špachtle funguje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou v případě našeho přístroje generované s rychlostí až 270 000 pulsů za vteřinu.

Přístroj NOVA NV-232 patří k nejmodernějším super-vysokofrekvenčním přístrojům na trhu. Jemné pulsy také masírují pokožku, čímž jí navracejí přirozenou pružnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Pravidelné čištění ultrazvukem má také pozitivní vliv na přirozené Ph pleti a vyrovnává tak mastící se pokožku. Postupně stahuje póry a zbavuje pleť tzv. černých teček.

 

Čištění ultrazvukem odstraňuje staré odumřelé buňky, hloubkově čistí póry a působí rovněž jako prevence před vznikem akné a proti nadměrné tvorbě mazu.

 

EFEKT POZORUJETE IHNED PO OŠETŘENÍ!

 

Proč čištění pleti ultrazvukem?

ULTRAZVUK

Proti předčasnému stárnutí pleti lze dnes zakročit pomocí ultrazvukového přístroje, který kůži omlazuje a brání právě jejímu předčasnému stárnutí. Ultrazvuk odstraňuje odumřelé buňky rohové vrstvy a přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Galvanický proud zároveň přispívá ke zlepšení napětí kůže a zbarvení. Čistí pokožku od mazu, uvolní ucpané póry, odstraňuje pupínky a starou odumřelou kůži, zajišťuje hloubkové čištění a exfoliaci.

HYDRATACE POVRCHU KŮŽE I VNITŘNÍHO PROSTŘEDÍjovena

Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže (sonoforéza). Díky střídavému rozpínání a stlačování pórů se pokožka výrazně hydratuje.

ČISTÍCÍ FUNKCE

Vyrovnání funkce ochranné lipoidní vrstvy na kůži.

VYBĚLUJÍCÍ ÚČINEK

V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

Ošetření je vhodné pro všechny druhy pleti, pro muže i ženy. Protože je poté pleť výborně připravená, doporučujeme doplnit ultrazvukové čištění o některé kosmetické ošetření pro řešení problémů - léčby akné, omlazení pleti, mastnou pleť, ošetření citlivé pleti.

 

Viditelné účinky ultrazvukového čištění pleti

Kontraindikace:

  • kardiostimulátor
  • epilepsie
  • čerstvý zánět na ošetřované pleti

 

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

 

 

KONTAKTY

SLEDOVAT AKCE