Chemický peeling Renophase – ošetření problémů pleti

Mít pleť jako ze stránek časopisů bychom rády měly všechny. Obvykle nás ale trápí nedokonalosti jako například tvorba pigmentových skvrn, akné, jizvičky a nerovnosti na pokožce, vrásky ... Se všemi těmito projevy lze nyní účinně bojovat. Kouzelná slůvka jsou chemický peeling.

 

Chemický peeling  je velmi šetrná a léty prověřená cesta francouzské značky RENOPHASE.

 

 

chemicky peeling3

Speciálně nastavený peeling Renophase je neinvazivní metoda, která slouží k výraznému projasnění a omlazení stárnoucí pleti, k vyhlazení jemných vrásek, vyrovnání PH pokožky a odstranění nadměrného mazu, k léčbě akné a zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a také k odstranění pigmentových skvrn. Celkově působí regeneračně na pokožku a přispívá k její dokonalosti.

 

Chemického peelingu není třeba se bát. Peelingy značky RENOPHASE jsou založené na působení kyseliny glykolové, nikoliv aktivních ovocných kyselin. Ta šetrným způsobem odloučí povrchovou vrstvu pokožky a poškozené buňky se mohou nahradit novými.

Díky výběru metody a speciálního vrstvení několika produktů a sér jsou tyto peelingy použitelné i v letních měsících. Můžete se tak nedokonalostí pokožky zbavit ihned, jakmile se objeví. 

Ošetření samotnými kyselinami trvá jen několik minut, ale celé ošetření Renophase se protáhne na cca 45 minut. Proceduru doporučujeme doplnit o některou z metod přípravného pročištění pleti - ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí.

Chemické peelingy značky Renophase nepoužívají ovocné kyseliny - proto jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť a mohou se provádět bez problémů i v létě.

 

Chemický peeling Renophase - princip ošetření

 

PEELING LABORATOIRES RENOPHASE podle problému:

  • KÉRATOREGULATEUR (keratolytický, antibakteriální, pro mastnou pleť se sklonem k akné a tvorbě nadměrného mazu, pro zdravou a zářivou pokožku).
  • RENEW PEEL (opravné působení na tvorbu vrásek a pružnost pleti, pro rozjasnění unavené pleti, pleti kuřáků a pleti stresované prostředím).
  • DEPIGMENTANT (sjednocení barvy pleti a odstranění pigmentových nerovností různého původu).

 

 

 

 

 

 

Každý program speciálního RENOPHASE peelingu zahrnuje nejen chemický peeling, ale také speciální sérum synergicky působící s peelingem na konkrétní problém pleti. Na závěr se aplikuje maska pro dodání potřebných živin a hydratace po chemickém peelingu. Celkový program ošetření je tak mnohem účinnější a efekt se dostavuje téměř okamžitě!

Doporučujeme proces peelingu opakovat nejméně 4x za sebou v rozmezí nejprve 10 až 14 dnů, následně dle potřeby cca 1 x měsíčně. 

Proceduru je možné pro zvýšení účinku (zejména v případě pigmentových skvrn nabo aknózní pleti) kombinovat se současnou aplikací E-light světla.

Tuto kombinaci doporučujeme zejména pro použití peelingu pro omlazení tkání a redukci vrásek.

 

Výhody peelingu Renophase
Kontraindikace

 

Po aplikaci chemického peelingu Renophase se vyhněte saunování, intenzivnímu sportu, opalování na slunci nebo v soláriích, a to po dobu 48 hodin od ošetření.

 

 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

 

 

Prohlédněte si i naše další služby:

Mezoterapie koktejlů (pro redukci středně hlubokých vrásek, nosoretních rýh, kruhů pod očima)

ULTHERA Terapie (pro neinvazivní face lifting obličeje, zejména potlačení povolených tkání ve spodní části tváří, v okolí očí, na čele a redukci druhé brady)

Plazma lifting (pro celkové oddálení stárnutí pokožky a podporu růstu vlasů)

Ultrazvukové ošetření silnými séry (zejména pro okamžitý, krátkotrvající silný omlazující efekt a příjemný pocit během ošetření, doporučeno k pravidelnému opakování)