Liposukce Zerona® – bezbolestná liposukce bezdotykovým laserem

 NYNÍ V AKČNÍ CENĚ! 

Patentovaný laser ZERONA® - bezbolestná liposukce je ve své kategorii revolučním řešením při modelaci postavy a redukci podkožního tuku v problematických partiích.

zerona.

Laser ZERONA je vyroben předním dodavatelem lékařské laserové techniky z USA, a byl zařazen komisí FDA (úřad pro schvalování léčiv USA) do kategorie "přístroje pro liposukci".

Na severní Moravě jsme jediné studio, které tento bezdotykový patentovaný a účinný liposukční přístroj používá. 

ZERONA®  liposukce je metoda bez jakýchkoliv vedlejších nepříjemných efektů. Dokonce se jedná o zcela bezdotykovou technologii. Nemusíte se naprosto ničeho bát. Prostě ležíte a hubnete 🙂

Liposukce ZERONA® je určena k cílené modelaci postavy.

Po cca 6-8 aplikacích zeštíhlíte přibližně o 1 až 2 konfekční velikosti ve vybraných partiích. Bude to také záležet na vašem vlastním přístupu a spolupráci. ZERONA® laser není zázračný přístroj, ale umí výrazně pomoci vaší vlastní snaze o štíhlou a pevnou postavu.

ZERONA® liposukční laser je také výborný v prevenci ukládání tuků a zejména nebezpečného útrobního tuku!

Útrobní tuk možná zpočátku až tolik nevidíme. Ukládá se nám v dutině břišní a hrudní a postupně jak se jeho zásoby zvyšují, stává se nebezpečnou časovanou bombou. Zabírá totiž prostor, který je určený pro dobrou práci orgánů jako je srdce nebo plíce. Když je ho již hodně, brání orgánům reagovat na zvýšenou námahu, kterou podstupujeme. Příznaky jsou nenápadné - rychle se zpotíme, nevyběhneme schody tak snadno jako dřív, při prudkém sehnutí a zvednutí se nám motá hlava a rozostřuje zrak, přu rychlejší chůzi či běhu lapeme po dechu ... to vše proto, že místo volného prostoru pro nadechnutí a zvětšení objemu plic a úpravu srdečního tepu máme jen tukové zásoby. 

ZERONA Erchonia laser si umí se snížením útrobního tuku poradit!

Tuto skutečnost ocení zejména muži, protože ti mají k ukládání útrobního tuku vyšší předpoklady, i když jsou pohybově aktivní.

Neslibujeme výsledky. Pomáháme vám k nim!

Ke každému ošetření je zdarma jako bonus pro podporu funkce lymfatického systému zařazena lymfodrenáž pro celé tělo. Současně je zdarma provedeno úvodní InBody měření, abychom věděli, jak na tom vaše tělo je ... a také průběžná InBody měření pro kontrolu dosažených výsledků.

Odkud je ZERONA laser?
ZERONA® používá LipoLASER™ Erchonia® , který byl vyvinut ve Spojených státech na objednávku liposukčních klinik, a představuje bezpečnou, rychlou a především bezbolestnou alternativu klasické liposukce. Jako jediný z liposukčních kosmetických přístrojů na trhu byl zařazen celosvětově uznávaným Ministerstvem zdravotnictví USA (FDA) mezi přístroje účinné pro provádění bezbolestné liposukce – odstranění tuku.

Bezbolestná liposukce laserem ZERONA® byla ověřena klinickou studií. Klienti při dodržování základních pravidel životosprávy při použití laserové liposukce zhubli v průměru o 1 až 2 konfekční velikosti.


Liposukce laserem vám pomůže ve vaší snaze o modelaci postavy. Již za měsíc můžete dopnout kalhoty či sukni o číslo až dvě menší!

liposukce Ostrava


Zerona laser skutečně funguje, což mohou dosvědčit desítky našich klientů. Stačí jen dodržovat snadná pravidla: zvýšit naplno pitný režim a cirkulaci lymfatického systému a dodržovat principy životosprávy. Za 2 týdny můžete pozorovat viditelný efekt.

A příjemný bonus?

Protože laser rozpouští podkožní tuk, při ošetření zadečku a stehen, nejen, že hubnete, ale zbavíte se rovněž nehezké celulitidy a vyhladíte si pokožku!

Dopřejte si stejný komfort ošetření jako celebrity v USA!

Liposukce se v USA stala běžným standardem péče o tělo. Doporučuje se absolvovat 1 - 2 x ročně kůru po 6 - 12 aplikacích podle potřeby. Pokud k tomu zvolíte vhodný způsob příjemného pohybu a zdravé stravování, uchováte si štíhlou postavu, vymodelovanou podle vašich představ, s jemnou pokožkou bez celulitidy, strií nebo známek stárnutí a ochabování.

Jak laser ZERONA funguje?

Laser Zerona® je nízkoúrovňový laser, nazývaný také
jako laser studený. Od roku 2008 je laser Zerona® využíván pro neinvazivní metodu hubnutí v liposukčních klinikách.

V klinických studiích bylo prokázáno, že Zerona® laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru pak tuk odchází do lymfatického systému. Miliony tukových buněk se zmenší a to má za následek postupné snižování obvodu pasu, boků a stehen, případně dalších míst, kde bývá tuk uložen. Viz fotografie z mikroskopu.

zerona_refrence_bunky

zerona-media

Laser Zerona využívá jako pravidelnou terapii také Rihanna.

Tukové buňky jsou součástí organismu a my je potřebujeme. I štíhlí lidé mají tukové buňky! Tuky jsou pro tělo důležité.
Tuku bychom ale  v těle měli mít tak akorát ... ani mnoho, ani příliš málo.

Laser ZERONA® představuje v tomto směru pro organismus maximálně šetrnou až skoro přírodní možnost jak se zbavit toho přebytečného tuku.

Do lymfatického systému je vypouštěn čistý tuk, který je v případě dodržování jednoduchého režimu bez problémů zcela vyloučitelný. Nevrací se a nenastává jo-jo efekt. Hubnete přirozeně, lehce a bez rizika!

Na jaké partie lze laser ZERONA použít?

•    záda a boční partie
•    okolí prsou (pro muže)
•    břicho
•    pas
•    boky
•    stehna
•    zadeček

Obrovskou výhodou liposukce ZERONA je to, že při jedné aplikaci se SOUČASNĚ působí na NĚKOLIK PARTIÍ TĚLA!

Proč si máte vybrat ZERONU?
 • úbytek potvrzený klinickou studií
 • ošetření se aplikuje současně na několik partií těla
 • tukové buňky nejsou zničeny, ale vypouštěny, což je důležité pro správné fungování hormonálního a imunitního systému
 • laser kůži nezahřívá ani jinak nenarušuje
 • zcela bezbolestná a bezdoteková metoda
 • není nutná žádná rekonvalescence ani odpočinek
 • můžete okamžitě odejít do práce nebo si jít zacvičit
 • nehrozí nebezpečí poranění kůže
 • několikanásobně účinnější než ultrazvuková liposukce
 • bonusem je současná eliminace celulitidy – v případě absolvování alespoň 6ti aplikací
 • rychlost procedury – 8 ošetření a tedy kompletní kůru absolvujete v průběhu pouhých 4 týdnů!!!
Co přesně zahrnuje ošetření ZERONA laserem?

Ošetření laserem je bezbolestné, co však musíte pečlivě naplánovat, je doba ošetření. Komplexní ošetření laserem se skládá z šesti až dvanácti návštěv, které se vykonávají každý druhý – lépe třetí den a trvají celkem 120 minut (cca 60 minut Zerona, cca 40 minut lymfodrenáž a cca 10 minut případné měření a příprava). Každopádně by aplikace měly probíhat cca 2 x týdně.

Liposukce Zerona Ostrava

Naopak – nedoporučujeme absolvovat najednou delší proces, než 16 aplikací.Vždy by měla následovat alespoň 2 měsíční pauza pro stabilizaci lymfatického systému, který je s množstvím jednotlivých procedur čím dál více zatížen. Pro opravdu výrazné zeštíhlení doporučujeme nejprve absolvovat 8 procedur, po měsíci přestávky následně 12 procedur, po několika měsících dalších 12 procedur atd. až do kompletní spokojenosti klienta.  

Co mne při ošetření bezbolestné liposukce ZERONA čeká?

Před ošetřením u nás projdete měřením na přístroji InBody, který pečlivě zaznamená složení vašeho těla včetně objemu tuků. Proces ZERONA ® trvá 40 – 60 minut. Následně pro zajištění rychlejšího vyloučení tuku z těla absolvujete lymfodrenáž na moderním tlakovém přístroji. Během návštěv budete moci sami prostřednictvím pravidelného měření sledovat, jak vás tuk opouští. Nebudeme vás měřit krejčovským metrem … budete mít sofistikovaný výstup z analyzátoru těla, který se ošidit nedá. 

Laser účinně eliminuje CELULITIDU.

Svou schopností rozpouštět tuk v tukových buňkách dokáže laser rovněž velmi účinným způsobem eliminovat pomerančovou kůži. Doporučuje se minimálně 6 aplikací podle potřeby, včetně lymfodrenáže pro nastartování lymfatického systému. K udržení hladké pokožky je následně nutná vyvážená a zdravá strava, dostatečný pitný režim, absence kofeinu a zdravá hormonální rovnováha v organismu.

Jaké jsou výsledky? Rozklikněte si

Muz_37let_195cm

1) muž, 37 let, 195 cm – aktivní osoba, zdravě se stravující. Cílem bylo shodit přebytečné kilogramy kolem pasu. Graf ukazuje výsledek měření před zahájením liposukce ZERONA, první měření po 2 aplikacích (16.3.) a druhé měření po 4 aplikacích (21.3.). Celkový úbytek tuku po 4 aplikacích je 3,8 kg. Současně díky aktivitě klienta mu roste svalová hmota a tedy se celkově nastartovává organismus k lepšímu spalování kalorií. Klient výrazně zeštíhlel, i když celková váha díky zahájení jeho cvičení  se nemění.

Zena_26let_157cm

2) žena, 26 let, 157 cm – aktivní osoba s běžným jídelním režimem. Cílem bylo upravit postavu a zeštíhlet zejména v partii boků a stehen. Graf ukazuje výsledek měření před zahájením liposukcí ZERONA a po 4 aplikacích v průběhu procesu. Tuk z problematických partií mizí a nahrazuje se rovněž svalovou hmotou, jejíž nárůst zajistí trvalost tohoto procesu. Výsledkem bylo zeštíhlení o 1,2 cm na obvodu stehen a 2 cm přes boky.

Během procesu ZERONA® laser vás budeme na InBody několikrát měřit.

První měření je spojeno s výkladem a konzultací naměřených hodnot. Další měření už probíhají jen pro naši potřebu, abychom zjistili, jak vaše tělo reaguje a upravili podle toho případně rozpětí mezi návštěvami, pitný režim, potřebu lymfodrenáží apod. Výsledné měření by mělo proběhnout cca 1 týden po skončení poslední liposukce v sérii. Tyto výsledky vám na vyžádání poskytneme.

NEJRYCHLEJŠÍ METODA LIPOSUKCE BEZ BOLESTI A RIZIKA!

ZHUBNĚTE ZA 4 TÝDNY ... JDE TO!

Kontraindikace:

Aktuální závažné onemocnění ledvin a jater
Nekompenzovaný vysoký krevní tlak
Nádorová onemocnění aktuálně probíhající a s tím související
Chemoterapie (probíhající a ukončená dříve než před 6 měsíci)
Záněty žil a hluboké žilní trombózy
Hemofilie a zvýšená krvácivost
Aktuální léčba na žaludeční a dvanáctníkové vředy
Diabetes (může podporovat pomalejší nástup a výrazně menší efekt terapie)
Těhotenství
Kojení (ošetření není doporučeno v době kojení)
Snížený účinek může mít problém s hormonální rovnováhou v těle (zejména problémy štítné žlázy).

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY  777 332 065