Bělení zubů UV lampou


Ke zdravě vypadajícímu chrupu nám dnes mohou pomoci velmi výrazně stomatologové. K zářivému úsměvu potom postačí nová technologie UV lampy pro bělení zubů.

Bělení zubů JOVENA

Tato již skvěle osvědčená technika umožňuje po fázi původního peroxidového vybělení zubů nyní již také čištění a bělení, aniž by docházelo k narušení zubní skloviny.

Jedná se o kontrolovanou aplikaci bělící látky na zuby, která neobsahuje peroxid a je tudíž pro sklovinu zcela bezpečná.

Speciální gelová látka proniká do povrchu zubu a chemicky reaguje s usazenými pigmenty. Výsledkem reakce je rozložení pigmentů, provázené „odbarvením", tedy zesvětlením zubu.


Celý proces trvá přibližně 60 minut. Výsledkem jsou zuby důkladně pročištěné, zářivé a bělejší.


Proces se zcela obejde BEZ peroxidu či dalších látek narušujících zubní sklovinu. Je ale také nutno počítat s tím, že výsledná barva není sněhově bílá, pokud taková není vaše vlastní barva. Ošetření zuby zbaví nánosů barviv z dlouhodobého příjmu potravin, usazování nečistot z kouření, pití kávy, užívání léků apod. Po ošetření mají zuby barvu, kterou je maximálně možné získat touto šetrnou a přirozenou cestou. 


Bělení zubů bez peroxidu samozřejmě nemá ten zářivě sněhový efekt jako za použití gelů s až 50% peroxidu vodíku. Zato je takto získaná krása šetrná a zejména umožňuje časté opakování procesu a tedy udržení nejen krásného a bílého, ale také zdravého chrupu po dlouhou dobu. Doporučujeme u zdravých zubů provádět ošetření 1x do roka. Pro svou finanční nenáročnost je to skvělá metoda k tomu, jak si udržet zdravý a zářivý úsměv po mnoho let.

Zákrok je velmi šetrný a zubní sklovina se nenarušuje.

Po bělení zubů lampou

beleni-zubu-6

Několik dnů po bělení zubů UV lampou je nutné se vyhýbat potravinám a nápojům s vysokou koncentrací barviv (červené víno, káva, čaj atd.), aby nedošlo k opětovnému zabarvení zubů. Do budoucna lze pak zbarvování zubů omezit používáním speciálních bělících zubních past, které vám doporučí lékař. Bělení zubů neperoxidovou metodou nám umožňuje bezproblémové opakování cca 1x ročně. Je to výborná metoda, jak si udržet zářivý úsměv a současně zdravý chrup!

Bělení zubů u dentisty versus v salonu

beleni-zubu

Často ve vás hlodá otázka: Dostane se mi stejně profesionálního ošetření v salonu jako u zubního lékaře? Snad vám na ni odpoví skutečnost, že používaná technika je zcela totožná. Velký rozdíl je však v ceně a mnohdy také v přístupu k pacientům. U stomatologů a na pracovištích dentální hygieny zaplatíte za stejnou proceduru až několikanásobně více. Současně jste mnohdy jen "pořadové číslo". Na naší kosmetické klinice vám navíc nabídneme osobní přístup a poradenství.

 

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.


CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY 777 332 065