E-light – léčba akné a odstranění pigmentových skvrn

E-light je metoda, která kombinuje účinné procesy z IPL a radiofrekvence. Díky tomuto spojení je metoda IPL skutečně bezbolestná a  výsledky jsou rychlejší.

Světlo pracuje díky různým filtrům na několik zásadních problémů na povrchu pokožky - protizánětlivě působí na akné, odstraňuje pigmentové skvrny, vyhlazuje jizvičky a rovněž umí vyhladit jemné vrásky.

 

E-light (IPL s radiofrekvencí) při účinku na akné, odstranění pigmentových skvrn i eliminaci vrásek můžeme použít na rozličných místech těla jako je tvář, krk, dekolt, hřbety rukou a předloktí, ramena i záda apod. Po aplikaci dochází současně k podstatnému vyhlazení a zjemnění pokožky.

Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci! (Doporučuje se ale obvykle cca 6 ošetření daného místa v rozmezí 2 až 4 týdnů podle intenzity problému).

 

Doba aplikace bývá mezi 10 – 25 minutami pro 1 oblast (obličej nebo hřbety rukou nebo dekolt atd.). Nejrychleji účinkuje světlo na léčbu akné, dále na odstranění větších skvrn a na omlazení pokožky - eliminaci jemných vrásek.

 

Akné se po zásahu stává neaktivním, pokožka se zklidňuje, i jizvičky po čase trvale mizí. Současně se omlazuje pokožka, získává elasten a stává se jasnější a zářivější.

 

U pigmentových skvrn dochází postupně k jejich zmenšování až zcela po několika procedurách mizí.

 

Zákrok je neinvazivní a nebrání vám v běžném pracovním a společenském životě. Světlo působí současně při pravidelném působení jako prevence jejich obnovení. Pro efektivitu ošetření má mimo velikosti skvrn vliv rovněž jejich stáří, čerstvé skrvny a drobné žilky mizí snadněji a stačí někdy i 2 aplikace k jejich odstranění.

 

Metoda je bezbolestná – nevyžaduje anestezii, klient může mít jen pocit štípnutí při jednotlivých záblescích. Vnímání tohoto štípnutí je však velmi individuální, rozhodně se nejedná o žádnou velkou bolest. Pleť je možné ihned líčit, na kůži nezůstávají žádné nežádoucí projevy, mimo krátkodobého velmi jemného zčervenání. Nezbytná je ochrana před UV záření slunce a solária krémem s vysokým UV faktorem.

 

Pro koho je metoda E-light vhodná?

Ošetřovaná místa:

  • Obličej
  • Krk
  • Dekolt
  • Ruce
  • Ramena
  • Záda
Doporučení po aplikacích
Pro koho není metoda E-light vhodná?

Dle zkušeností se doporučuje absolvovat 6 návštěv k viditelnému výsledku. Každý pigmentove-skvrny-elightorganismus je nicméně originál a reaguje jinak. Podle našich zkušeností zejména v případě léčby akné a pigmentových skvrn se viditelné výsledky dostaví mnohdy již po jediném ošetření.

 

V případě řešení dermatologických problémů s pletí by se E-light měl stát běžnou součástí péče o tělo, stejně jako je například návštěva kadeřníka pro zachování dobrého střihu a zdravých vlasů. E-light doporučujeme absolvovat maximálně 10 x za sebou, následně by měla následovat delší pauza (několik měsíců) a dále dle potřeb klienta.

 

 

KONTAKTY

SLEDOVAT AKCE