E-light – laserové ošetření akné a pigmentových skvrn

E-light je metoda, která kombinuje účinné procesy z IPL a radiofrekvence. Díky tomuto spojení je metoda IPL skutečně bezbolestná a  výsledky jsou rychlejší.


Světlo pracuje díky různým filtrům na několik zásadních problémů na povrchu pokožky - protizánětlivě působí na akné, odstraňuje pigmentové skvrny, vyhlazuje jizvičky a rovněž umí vyhladit jemné vrásky.


Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci! Doporučuje se ale obvykle cca 6 ošetření daného místa v rozmezí 2 až 4 týdnů podle intenzity problému.

Doba aplikace bývá mezi 10 – 25 minutami pro 1 oblast (obličej nebo hřbety rukou nebo dekolt atd.). Nejrychleji účinkuje světlo na léčbu akné, dále na odstranění větších skvrn a na omlazení pokožky - eliminaci jemných vrásek.

Akné se po zásahu stává neaktivním, pokožka se zklidňuje, i jizvičky po čase trvale mizí. Současně se omlazuje pokožka, získává elasten a stává se jasnější a zářivější.

U pigmentových skvrn dochází postupně k jejich zmenšování až zcela po několika procedurách mizí.

Zákrok je neinvazivní a nebrání vám v běžném pracovním a společenském životě. Světlo působí současně při pravidelném působení jako prevence jejich obnovení. Pro efektivitu ošetření má mimo velikosti skvrn vliv rovněž jejich stáří, čerstvé skrvny a drobné žilky mizí snadněji a stačí někdy i 2 aplikace k jejich odstranění.

Metoda je bezbolestná – nevyžaduje anestezii, klient může mít jen pocit štípnutí při jednotlivých záblescích. Vnímání tohoto štípnutí je však velmi individuální, rozhodně se nejedná o žádnou velkou bolest. Pleť je možné ihned líčit, na kůži nezůstávají žádné nežádoucí projevy, mimo krátkodobého velmi jemného zčervenání. Nezbytná je ochrana před UV záření slunce a solária krémem s vysokým UV faktorem.

Pro koho je metoda E-light vhodná?

Procedura je určena pro ženy a muže trpící delší dobu problémy akutního akné, pro ženy i muže, jež se chtějí zbavit pozůstatků akné, jizviček na pleti, rozšířených a popraskaných žilek – teleangiektáze,  prvních příznaků stárnutí – drobných vrásek, povadlé a unavené pleti, pigmentových a “stařeckých” skvrn.

Ve všech těchto případech je účinnost E-light klinicky prověřená, bezpečná a rychlá.

. Lecba akne laserem - pred zakrokem Lecba akne laserem - po zakroku

E-light je revoluční metoda, která je 100% neinvazivní, nechemická, nenarušuje Váš běžný denní život. Je rychlá a výsledky jsou viditelné! Na fotografiích jsou zobrazeny účinky E-light po 10 opakování ve filtru k léčbě akné. 

Pro koho není metoda E-light vhodná?
  • Těhotenství
  • Epilepsie
  • Rakovina kůže
  • Vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo
  • Čerstvé opálení
  • Diabetes
  • Herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem)
  • Tetování a mikropigmentace
  • Užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky)
  • Užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo 
pigmentove-skvrny-elight

Dle zkušeností se doporučuje absolvovat 6 návštěv k viditelnému výsledku. Každý organismus je nicméně originál a reaguje jinak. Podle našich zkušeností zejména v případě léčby akné a pigmentových skvrn se viditelné výsledky dostaví mnohdy již po jediném ošetření.

Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.

CENY SLEDOVAT AKCE KONTAKTY  777 332 065