Odstranění akné – Akne Stop Therapy

Akné trápí nejen dospívající mládež, ale také muže a ženy ve věku daleko za dvacítkou ...


Akné? Co s ním? Obvykle to chce trpělivost a zejména pravidelnou péči o pokožku a kvalitní a šetrné čištění pleti.


V naší nabídce máme speciální program AKNE STOP, který skutečně funguje a již po 3 ošetřeních na vás okolí zaznamená viditelné zlepšení. Program je sestavený ze speciálních produktů Natinuel - bioceutické kliniky. Absolvovala jej řada našich klientů a výsledky jsou až překvapivě rychlé a trvalé!


Na vzniku akné se podílí celá řada faktorů, např. geneticky dané velké mazové žlázy a jejich zvýšená činnost podmíněná většinou hormonálně, dále zvýšený výskyt některých mikroorganismů. V neposlední řadě ovlivňuje citlivější pleť prostředí, v němž žijeme a stres. Tyto nepříznivé změny společně vedou k ucpání pórů a vzniku zánětu ve vývodech mazových žlázek. Intenzita onemocnění je různá, od drobných zánětlivých pupínků až po tvorbu velkých kožních hnisajících hrbolů, které se po zhojení připomínají jizvičkou.


Program AKNE STOP THERAPY je vhodný nejen pro aknózní pleť, ale také pro pleť nadbytečně mastnou. Vyrovnává PH a postupně odbourává nadbytečný maz a stahuje póry.


Program zahrnuje kombinaci procedur za použití velmi silných a účinných produktů známé bioceutické značky Natinuel. Výsledky pocítíte na své pleti ihned. Je stažená a vyhlazená, nemastná. Doslova cítíte, jak se zánětlivé pupínky vysušují a celá pleť získává zdravý vzhled.


Bioceutická kosmetika Natinuel je specializovanou značkou pro problémy mastné a aknózní pleti. Dlouholeté zkušenosti, výzkum a přísná orientace na konkrétní kosmetický a dermatologický problém vás jistě přesvědčí o tom, že dokáže pomoci i vaší pleti.


kosmetika1

Kosmetický program Akné Stop na 60 minut zahrnuje:

  • odlíčení a lehký chemický cleanser pro odstranění odumřelých buněk
  • doporučujeme důkladné čištění pleti ultrazvukem
  • AKNE Masque od italské bioceutické značky Natinuel (působí protizánětlivě a stáhne póry, zjemní pokožku s akné)
  • Sérum AKNE Stop italské bioceutické značky Natinuel (vyrovnává PH pokožky, odstraňuje nadbytečný maz)
  • denní krém pro mastnou pleť
  • navíc vám upravíme obočí a doporučíme vám případnou vhodnou péči na doma (poskytneme vzorečky)

Program je určen pro pravidelnou péči, doporučujeme jej opakovat 1 x za 2 až 3 týdny.

Výsledky se dostaví již po prvním ošetření. Cítíte je ihned a přetrvají řadu týdnů.


Pro středně těžké a těžší formy akné doporučujeme kombinovanou terapii s chemickým peelingem RENOPHASE, případně laserovým ošetřením E-light. Vhodnou terapii vám navrhneme.


Konzultace jsou u nás zdarma.

Na proceduru i konzultaci je nutné se objednat.


CENY    SLEDOVAT AKCE KONTAKTY    777 332 065