Únorové Slavení – měsíc AKCÍ

Je tady opět únor a my pro vás máme ÚNOROVOU smršť slevových balíčků 

V únoru 2012 jsme naši kosmetickou kliniku otevřeli a chceme vám poděkovat za přízeň, díky které se nám daří neustále rozšiřovat naše služby – doufáme, že k vaší spokojenosti. Zaměřujeme se na prověřenou a kvalitní laserovou a dermatologickou techniku a pracujeme s výbornou bioceutickou kosmetickou společností NATINUEL.

 

Co si tedy můžete v únoru 2017 levněji zakoupit? Především balíčky.

 

  • Opakujeme oblíbený balíček AKCE ZERONA 8x za 5.000 Kč

Nejdou ty faldíky dolů? Chtělo by to vymodelovat pas, stehna nebo boky? Využijte potom tuto možnosti nechat si pomoci s nedokonalostmi postavy patentovaným laserem ZERONA určeným k neinvazivní liposukci. K procedurám vždy patří také lymfodrenáž v délce 40 minut a s vyhříváním. Úvodní i průběžné InBody měření.

Více k proceduře.

 

  • E-light - ošetření AKNÉ 5x celý obličej za 2.800 Kč

Ošetření není bolestivé, je poměrně rychlé a efekt je viditelný již po 1. proceduře. E-light je speciální spojení IPL a Radiofrekvence. Pokožku čistí, dezinfikuje a upravuje její přirozenou imunitu.

 Více k proceduře.

 

  • O2 Terapie KYSLÍKEM – péče o  pleť po zimě 3x za 1.800 Kč

Kdo máte vyzkoušeno a oblíbeno, máte nyní možnost zakoupit 3 ošetření s výraznou slevou. Celkem za 1.800 Kč. Kyslík prozáří každou pleť, ale pomáhá zejména pleti unavené a stresované nedostatkem slunce. Úžasně relaxační procedura plná živin a s okamžitým projasňujícím a oživujícím efektem.

Více k proceduře.

 

  • E-light – ošetření stárnoucí pleti – FOTOOMLAZENÍ – 5x celý obličej za 2.800 Kč

Ošetření speciálními ampulemi zapracovanými ultrazvukovou Neo vlnou. Ošetření je velmi příjemné a relaxační, výsledky vydrží po několik týdnů. Pleť je ihned a viditelně vypnutá, svěží a projasněná. OKAMŽITÝ EFEKT!

Více k ošetření.

 

  • Balíček DIAMANTOVÉ MIKRODERMABRAZE – 5x za 1.600 Kč

Velmi jednoduchá, příjemná a oblíbená metoda, jak okamžitě omladit a vyhladit pokožku. Doporučujeme kombinovat s některým sérem a zapracováním NEO vlnou.

Více k ošetření.

 

  • InBody analýza organismu – celkové měření – 290 Kč

Celkové měření na přístroji InBody, zjištění stavu organismu, poměr tuku x vody x svaloviny, spalování, funkce lymfatického systému a koloběh vody v těle, úroveň vnitřního tuku. Rozbor výsledků, analýza a poradenství v 60 minutách.

Více k ošetření.

 

Zavolejte si pro bližší informace nebo rezervaci termínů na mobil 777 332 065. 

Pište na mail jovena@jovena.cz

 

V ÚNORU JE NUTNO VYBRANOU AKCI UHRADIT A VYUŽÍT JEJ MUSÍTE DO KONCE DUBNA (v případě balíčku ošetření je myšleno zahájit aplikace).