Obnova růstu vlasů – vlastní plazmou

 

Padání vlasů je normální jev a je běžnou součástí obnovy vlasové kštice. Vlasy nám padají celý život. Pokud ale vlasy padají víc, než je zdrávo, je nutné zapřemýšlet nad příčinou a tento problém začít řešit.

 

Problém vypadávání vlasů, které může být pro jedince často traumatické, postihuje jak muže, tak i ženy.

 

  • U mužů je padání způsobeno pohlavním hormonem testosteronem. Fyziologická plešatost postihuje až 50 % mužské populace v různé míře postižení. Může rovněž docházet k patologickým stavům díky vlivu interních chorob. Často je také strůjcem problémů stres.plasma-vlasy
  • U žen je řídnutí vlasů mnohdy způsobeno obdobími hormonálních změn (puberta, menopauza, těhotenství…) a nerovnováhou hormonů. Další možné vlivy na řídnutí vlasů a plešatost mohou mít přirozené procesy při stárnutí pokožky, moc často stahované vlasy do ohonu či jejich přehnané tupírování i dlouhodobé nošení pokrývek hlavy.

 

Pokud váš vlasový porost řídne a potřebujete posílit a obnovit práci podkožních buněk, volte přirozený a zcela bezpečný způsob! Plazma lifting je moderní podpora růstu vlasů, přirozeně dodá vaší pokožce řadu vitamínů a hormonů potřebných pro krásnou, zdravou a hustou kštici vlasů.

 

Oproti obecnému přesvědčení totiž plešatým lidem nepřestávají vlasy růst, jen se radikálně mění jejich kvalita a vzhled. Dochází k miniaturizaci folikulů, takže místo bujné kštice roste jen jemné a krátké chmýří. Folikuly jsou ale stále funkční a proto je tady způsob, jak obnovit původní vlasový porost.

 

PRP - využití vlastní plazmy je vědecky podložená metoda „autologní regenerativní medicíny“ založená na využití vlastní bioaktivní krevní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Plazma je hlavním stimulátorem pro růst buněk kůže, ale také podporuje aktivitu buněk v místě aplikace. V tomto případě se nám jedná o obnovu růstu vlasů.

plasma-vlasy

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak terapie probíhá?

Terapie začíná odebráním běžného množství krve (jedna injekční stříkačka). Ve speciálním přístroji následně dojde k oddělení plazmy. Plazma se smíchá s předem sterilně připraveným obohacujícím koktejlem látek (zkumavka je dodávána v setu pro jedno použití již připravena a namíchána z řady vitamínů, a podpůrných prvků a množství růstových hormonů). Podle potřeby je následně aplikována plazma s tímto koktejlem mikrojehličkovou metodou (mezoterapie) zejména do okolí čela a začátku vlasového porostu. V případě nutnosti (a zejména v případech náhlého úbytku vlasů po celé hlavě) je aplikována rovněž na horní část hlavy. Jedná se o téměř bezbolestnou a velmi účinnou proceduru. Vzhledem k užití vlastní plazmy je tato metoda vhodná i pro alergiky nebo pacienty s velmi citlivou pokožkou. Metoda plazma liftingu není náhražkou transplantace vlasů. Není určena pro obnovu vlasů tam, kde již vlasové kořínky odumřely. Je určena pro posílení pokožky hlavy, rozmnožení zdravých buněk se silnou aktivitou, podpořených přívalem růstových hormonů k tomu, aby postupně pokožka začala produkovat zdravé, silné vlasy. 

 

Nehrozí absolutně žádná rizika nebo alergické reakce. Plazma terapie (PRP) se dá opakovat i několikrát bezprostředně za sebou.

 

 

KONTAKTY

SLEDOVAT AKCE