Plazma Lifting – Regen plazma

Oba názvy jsou pro totéž ošetření. Pomocí plazmy z vlastní krve (použité jako nosič) se po přidání speciálního koktejlu obsahujícího růstové hormony, kyselinu hyaluronovou a řadu dalších látek, aplikuje tato směs zpět do pokožky. Aplikace se provádí pro ošetření obličeje nebo dekoltu (eventuálně hřbetů rukou) nebo pro podporu růstu vlasů.

Aplikace je prováděna mezoterapií - mikrojehličkou. 

Obsah jedné ampule vystačí na celou oblast obličeje a někdy i krku nebo hřbetů rukou (při volbě aplikace na podporu růstu vlasů potom na celou horní polovinu hlavy).

Růstové hormony a další látky se v pokožce rozmnoží, postupně začnou pracovat a ovlivňovat kvalitu tkání. Pleť se celkem rychle prozáří, zmizí vaky pod očima, po čase se také lehce vypne. Pleť se stane odolnější a zdravější. Plazma Lifting pomáhá rovněž pleti s akné a jinými jejími nezdravými projevy.

V případě koktejlu pro podporu růstu vlasů pracuje koktejl podobně. Motivuje vlasové kořínky k práci, vlasy rostou pevnější, zdravější, silnější a ve větším objemu.

Plazma Lifting nenahrazuje chirurgické liftingové zákroky. Tato metoda je spíše než napravením již vzniklé škody, skvělou a velice přirozenou metodou, jak oddálit přirozené stárnutí pokožky. Doporučujeme aplikovat vždy 1 x za 8 - 12 měsíců. Protože se jedná o skutečně zcela přirozený a hypoalergenní proces, je opakování možné (zejména v případě pomoci nezdravé a mastné pleti) již po několika měsících.

 

AKČNÍ CENY PRO DUBEN!

Obličej / nebo dekolt / nebo hlava - podpora růstu vlasů = 4.000 Kč

Volejte na mobil 777 332 065.