OXY Therapy – kosmetické ošetření

Víme, co vám schází ... KYSLÍK!  🙂

Pleť žijící a "dýchající" ve městě obvykle nebývá šťastná. Nemá totiž dostatek čerstvého vzduchu a dostatečné množství kyslíku. Projevuje se to následně tím, že je zašedlá, trpí nadměrnou produkcí mazu, projevy akné, tvoří se nám kruhy pod očima, zanáší se póry a nemůžeme se zbavit tzv. "černých teček". 

Nabízíme vám DVĚ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ v jedné terapii!

1) čištění pleti ultrazvukem a následným speciálním keratolytickým peelingem BIO ENZY. 

Vaše pokožka bude připravená absorbovat takové množství kyslíkových molekul z následné masky, které ji okamžitě změní v sametovou a hedvábně hladkou plochu na dotek.

2) OXY Masque - kyslíkový zázrak - kosmetické ošetření

V Ostravě je tato maska velmi ojedinělá. Přitom nabízí nejen okamžitou zásobu čistých kyslíkových buněk, ale i vitaminu C, který se mimo jiné stará o pevnost a pružnost naší pokožky. Současně je to maska s netradičním účinkem - na tváři cítíte jak lehce bublá, šumí a kyslík se doslova dere do vašich pórů. Celé působení je neskutečným zážitkem a hlavně má okamžitý až téměř zázračný efekt.

Na závěr se vám ještě dostane speciálního séra krému rovněž s obsahem kyslíku pro udržení efektu na dlouhou dobu.

Doporučujeme pro pleť mladou a středně starou - se známkami prvních vrásek, mastnou a smíšenou, s projevy lehkého akné, s problémy tvorby rozšířených žilek, citlivou. Ideální terapie zahrnuje 4 až 6 ošetření po 10 dnech, dále potom jednou za 6 týdnů.

Cena terapie (běžná) je 820 Kč.

Cena v akci do 15.6. je 600 Kč!

Volejte na mobil 777 332 065 a objednejte si termín. Užijete si to a uděláte pro svou pleť maximum!

 

Další specializovaná kosmetická ošetření luxusními koncentráty.

Ucelená nabídka kosmetického ošetření v kosmetickém studiu JOVENA.