Měření tuků, analýza InBody230

Trvale zhubnout a netrpět přitom hlady ani pocitem, že něco "musíte" nebo naopak "nesmíte" není nic jiného, než otázka správného nastavení životního režimu.Režimu, který budete schopni akceptovat, který vás bude snad i bavit. Který dodržíte.

 

Váš organismus jej přijme jako lepší, než ten dosavadní, srovná se s ním následně i psychika a to je základ toho, že vaše váha půjde dolů a také na požadované hodnotě zůstane.

 

nutriční poradenství

Nastavením správného životního režimu pro každý organismus individuálně se zabývá nutriční poradenství. Nemusíte bojovat sami a už vůbec nemusíte být odkázáni každý týden na jiné informace - mnohdy si protiřečící.

Probereme s vámi chyby, které děláte v rámci životního stylu a najdeme společně jejich řešení. Výsledkem bude, že se budete cítit lépe, shodíte přebytečné tuky a to bez drastických diet a tedy následných jo-jo efektů. Předpokladem ale je zjištění skutečného stavu vašeho těla - anylýzou InBody.

 

Důležitým předpokladem, jak začít měnit něco ve svém stravování, je zjistit, jak jste na tom aktuálně nyní.

 

K tomu nám slouží přístroj InBody230.

 

Na základě výsledků můžeme potom provést rozbor vašeho stravovacího a pohybového režimu a nastavit jeho lepší parametry. Pomůžeme vám také rádi s jídelníčkem. Prozradíme některé "vychytávky" a dáme některé rady, jak se bezbolestně přizpůsobit zdravějšímu režimu. Pokud jsou vám základy zdravé výživy jasné, ale zdá se vám, že u vás "nefungují" - pomůžeme vám najít problém a pokusíme se jej společně s vámi vyřešit.

 

1301901226_img0

Můžeme s vámi pracovat hodinu nebo celé týdny.

 

Záleží to na vás. Rádi vám poskytneme jednorázové hodinové poradenství.

Nebo pro vás sestavíme jídelníček, můžeme dělat osobního kouče při vaší snaze hubnout. Několik týdnů vás kontrolovat, povzbuzovat a řešit s vámi případné potíže.

InBody je neocenitelná pomůcka při zjišťování efektivity při dodržování redukčního jídelníčku. Také nám sdělí, zda úpravy vašich stravovacích návyků a pohybových aktivit vedou k žádanému cíli - úbytku tuků, eventuálně úbytku útrobního (viscerálního) tuku. Zda se vám zlepšením pitného režimu spravil také lymfatický systém. Zda vám svalová hmota v těle přibývá rovnoměrně. A také například, jaké je vlastně vaše spalování a jaké tedy máte v jídelníčku "rezervy".

 

Znát výsledky analýzy je důležité pro každého z nás vzhledem ke zdravotním rizikům spojených se složením lidského těla (nadváha, podváha, osteoporóza, diabetes, otoky, onemocnění cév …).

 

Určitě už všichni přišli na to, že diety nejsou to pravé řešení a drastické hladovky už vůbec ne.

 

Níže je graf, na němž jsou výsledky postupného měření při snaze o redukci váhy u ženy ve věku 43 let. Data měření jsou dole pod grafem - vše proběhlo během 2 měsíců. Výsledkem poradenství je úbytek cca 6 kg tuku, udržení svalové hmoty v původním objemu i přesto, že klientka zcela změnila stravovací režim. Nyní je schopna si jídelníček regulovat zcela samostatně, vyzná se v základních pravidlech své zdravé životosprávy a další rady nepotřebuje.

 

Vysledky_hubnuti_zena 43 let

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O úspěšnosti poradenství vedeného v souvislosti s měřením těla hovoří celá řada spokojených klientů. Zhubli úspěšně, bez drastických diet, trvale a vedou spokojený život.

 

 

 

KONTAKTY

SLEDOVAT AKCE