Letní péče Mandelic Peel

Milujeme léto a milujeme opálenou pokožku! Ale někdy to se sluncem přeženeme ... někdy nám nechtěně naskáčou skvrny, kterých se nedokážeme zbavit a někdy svou pleť doslova vysušíme. Co potom?

MANDELIC PEEL!

Letní úžasná kosmetická péče od společnosti NATINUEL. 

Vysoce profesionální kosmetická péče o pleť v létě.

Zařazení "specialistů" pro řešení specifických problémů jako je kuperóza (citlivá pleť se sklonem k popraskaným žilkám) nebo nestejnoměrná pigmentace pleti, sklon k nadměrnému maštění nebo prohlubování vrásek a vysušení po pobytu na slunci. 

Kůra je vhodná i pro opalenavelmi citlivou pleť.

Jejím základem je péče s jemným peelingem MANDELIC PEEL. Díky tomuto prvku je velmi vhodná pro letní dny. Sjednotí a prodlouží vaše přirozené opálení, vyživí pleť po slunění, hydratuje ji, srovnává PH a zabraňuje nežádoucímu maštění.

Další gely či séra se vrství podle konkrétního problému, struktury pleti a věku pokožky. 

Výsledkem pravidelného kosmetického ošetření je dokonale udržovaná pleť, její ochrana v městském prostředí, výživa a cílená péče  a především eliminace různých problémů pleti a také jejich prevence.

Je možné program spojit s čištěním ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí, která ještě více posílí účinek speciálních sér.

Letní cena - 550 Kč.

Volejte! 777 332 065