Akční cena pro Plazma Lifting – podporu růstu vlasů

Padání vlasů je normální jev a je běžnou součástí obnovy vlasové kštice. Vlasy nám padají celý život. Pokud ale vlasy padají víc, než je zdrávo, je nutné zapřemýšlet nad příčinou a tento problém začít řešit.

 

Problém vypadávání vlasů, které může být pro jedince často traumatické, postihuje jak muže, tak i ženy.

 

  • U mužů je padání způsobeno pohlavním hormonem testosteronem. Fyziologická plešatost postihuje až 50 % mužské populace v různé míře postižení. Může rovněž docházet k patologickým stavům díky vlivu interních chorob. Často je také strůjcem problémů stres.
  • U žen je řídnutí vlasů mnohdy způsobeno obdobími hormonálních změn (puberta, menopauza, těhotenství…) a nerovnováhou hormonů. Další možné vlivy na řídnutí vlasů a plešatost mohou mít přirozené procesy při stárnutí pokožky, moc často stahované vlasy do ohonu či jejich přehnané tupírování i dlouhodobé nošení pokrývek hlavy.

 

Pokud váš vlasový porost řídne a potřebujete posílit a obnovit práci podkožních buněk, volte přirozený a zcela bezpečný způsob!

 

Plazma lifting je moderní podpora růstu vlasů, přirozeně dodá vaší pokožce řadu vitamínů a hormonů potřebných pro krásnou, zdravou a hustou kštici vlasů.

 

Nyní v akční ceně za 4.000 Kč!

Volejte na 777 332 065 nebo 596 635 078.  Můžete psát také na mail jovena@jovena.cz

Více o metodě.